Kako prepoznati lezbejku

Na BK sms chat-u, jedan lik zamalo nije upoznao jednu lezbejku, i to tako što je uzeo ženski nick (Sylva) i flertovao sa njom, dok ona nije ukapirala da je on zapravo muško! Naravno, ja sam morao da se umešam u celu tu priču, i da prekinem tu ludost, koja je počela da mi sve više liči na nešto užasno što bi moglo da joj se desi. Lik je mene kontaktirao i sve mi ispričao, kako on nije žensko i kakve su mu namere, jer smatrao je da sam ja lik od poverenja... što naravno i jesam, ali.... on je imao prilično kriminalan glas ( takve su mu bile i namere), kao da za doručak jede pesak, za ručak šljunak, a za večeru beton!
Ispričao bih vam celu priču, ali mrzi me da kuckam dugometražne poruke. :-)
 
raindog:
ahahahaahh eee pero pero, evo i ja se slazhem sa tobom , ako cemo po vuku :lol:
(prochitaj kako je napisano i usput razmisli shta to znachi ):lol:

lep taj Srpski jezik, sa svim tim zamenicama,al tezhak za savladati pa to ti je ....:lol:
Samo ti citaj a bogami i komentarisi neke tudje postove.
I da eto i empiriski dokazano to sto je napisano. Pokusaj ponovo da shvatis... ovaj put po Vuku...
 
Gryphon:
Ma bezi Pero odavle sve HERMAFRODITI
Dobro da si primetio... vec duze vremena imaju svoju jazbinu na ovom forumu... i niko ih ne sprica nikakvim pesticidima...
Cak one nesto dizu nos i one kao nekog zahebavaju... Imaju 100 godina a isfrustrirane do srzi... tipa ni na vidiku... A i ko bi ih i hteo... za nesto vise od 2-3 seksa... :razz:
 
raindog:
ih bre pero , pa ako nisi znao ovde su sve lezbejke :mrgreen:
Na ovoj temi velika vecina...
Prepoznaju se i po tome sto se osecaju pogodjene temom... i sto brane lezbejke...
Inace samo jedan mali procenat je totalnih lezbejki... vecina konzumiraju i muske s vremena na vreme... jer priznale to sebi ili ne devojke ih ne ispunjavaju na adekvatan nacin i apsolutno...
 
Cekam kuma:
A sta dalje, kad je prepoznamo?
E mnogo dobro pitanje.

Prvo mora svako sam sa sobom da sredi: da li ce on biti beskicmenjak i pustiti njih da likuju i pljuju muski rod i sire lezbejske ideje... sve zarad jednog dva trecerazredna sexa koji mozda mogu dobiti.....

Ili ce im lepo iskreno u lice reci ono sto misli - da to on ne voli i da misli da su lezbejke jadne. I time ih staviti u podredjeni polozaj, u polozaj da treba da se stide sto su lezbejke i time i prekinuti sirenje lez ideja i lez zaraze. Inace nemojte misliti da vam ova opcija iskljucuje sex sa njima... jer dokazano... svrab je svrab... Samo ce vas vise ceniti posle iskrenih reci....a inace zive za to da bi se svadjale i nadhebavale sa tipovima.... uzivaju u tome...
 

Back
Top