Kako prepoznati lezbejku

Gazdarica:
Mislim da bi ovo pitanje trebalo da postavis populaciji, na koju se ono i odnosi...
Homoseksualci kazu da se izmedju sebe prepoznaju i zahvaljujuci tzv. gejdaru...
Vise o tome, mozes da saznas na njihovim sajtovima...
Tako je i svi koje zanima bilo sta o geyevima i o lezbejkama nek idu odma na te sajtove... i nek se udube tamo u citanje... jedno par godina citanja preporucujem...
 
Lucky Luck:
Kod neke trece ribe, da. kod frajera ti sigurno nije konkurencija, mislim to je poenta lezbejki, one imaju homoseksualne odnose (bar bi trebale). A samo prepoznavanje bez njenog deklarisanja je malkice teza stvar, iliti ako ti ne kaze mozesh samo da nagadjash, i imash 50% shansu da pogodish.

ova ti je dobra



ja bas nikada nisam imala zelju da budem lazjbejka i ne znam koje to dole rekao da svaka zena prolazi kroz taj period
 
Psihologue:
OPET PITAM KAO DOCA:

ZA VREME POLJUPCA IZMEDJU DVE ZENE NE LUCHI SE HORMON ZA RAZMENU TECHNOSTI
KAO KOD MUSHKARCA I ZENE,PA ME INTERESUJE KAKVO IM JE TO ZADOVOLJSTVO KAD
NEMA NI Z OD TOGA?

dragi prijatelju sad cu da ti objasnim: uglavnom su to ribe koje se samo pozerisu i hoce da privuku paznju na sebe ili su previse puta popile korpu tj. bile pojebane pa odjebane...... ovo ne lupetam nego sam svedok ovakvog ponasanja devojaka i ne bi ste mi verovali koliko je ovo cesta pojava!!!!
 
intra:
Kad sam bio tinejdžer rekli su mi poznavaoci da lezbejke nose lančić oko gležnja lijeve noge :lol: ja se držim toga...

:roll:
Уф, мислим да је време да се преиспитам..ово је већ други убедљиви доказ да сам лез.....(уз капицу у аватару)....Мислим да ћу морати да тражим пријем у лез лоби.:?
 
Snezna_kraljica:
Iako sam dvaput sanjala da se ljubim sa devojkom, ja sebe smatram normalnom.
(uostalom, sanjala sam i da sam ubila jednu rodjaku, pa nisam potencijalni ubica, zar ne? Valjda:shock: :wink: )
Pa ti si bre pritajeni sadista koji navlaci nevine koke negde po budzacima i onda ih uz pomoc vrana satanizuje na najgore nacine.Uaa zlotvore.
Salim se bre lezbejke.
Pa pridjes otpozadi dok przi palacinke.Nabijes joj prst u bulju.Ako te nerokne sa tiganjom znaci da je pasivna.A ako te rokne znaci da je aktivna.A ako bas nista e onda je sigurno umrla.Yebiga ove cigarete su pravo upistvoooo
 
bobba:
kako vi znate da je ona lezbejka
po cemu se ona razlikuje od nas "normalnih"
da li su one lepse i neznije od nas
da li one hodaju drugacije

sta to nju odaje da voli samo zene


755.5605.jpg





Pa to se ne widi iz awiona da je neko lezbijka.....osim ako ona na swa usta to razglasuje......ja sam prepoznala lezbijku kad me startowala.........i skreno nisam imala nista protiw jer je bila predobra ;) ;)
 
Oh, pa to je lako. 8-)
Prvo, ima odštampano LEZBEJKA na desnoj nogavici pantalona,
negde oko poruba pozadi. Zatim, namiguje levim okom tačno 3x
više nego desnim.
I, na kraju, voli da jede paradajze.
Sve koje ispunjavaju barem jedan od navedenih uslova sigurno su lezbejke.
Neka i tvrde da nisu - jesu!
Ako i pored vašeg navaljivanja odbiju da priznaju - pustite Peru na njih.
I koja nije bila, nakon susreta sa Perom - postaće.
 
Shiwa:
Pa to se ne widi iz awiona da je neko lezbijka.....osim ako ona na swa usta to razglasuje......ja sam prepoznala lezbijku kad me startowala.........i skreno nisam imala nista protiw jer je bila predobra ;) ;)
Jaoj... jer ti sa svakim svojim nikom moras da propagiras lezbejke....
Inace znam ti tu tvoju i daleko, daleko je od dobre...
Inace prepoznaju se po cudnoj frizuri na primer... ako ima kracu kosu pa je jos i zalize onako...

@ Kalimero
Mogu se prepoznati i po pogodjenoscu temom....
Inace lepa ti kapica....
 
Petar_Pan:
Jaoj... jer ti sa svakim svojim nikom moras da propagiras lezbejke....
Inace znam ti tu tvoju i daleko, daleko je od dobre...
Inace prepoznaju se po cudnoj frizuri na primer... ako ima kracu kosu pa je jos i zalize onako...

@ Kalimero
Mogu se prepoznati i po pogodjenoscu temom....
Inace lepa ti kapica....



Ma ko propagira lezbijke....sta je tebi.....pa nemam nista protiw njih ni protiw pedera.......ali to ne znaci da je ulazim u taj krug.....ppp......daleko od toga.......a da je tebe startala ta riba koja je i mene ne bi ti bilo swejedno........stwarno je bila dobra...........zasto uopce pljujes po lezbijkama?
Kladim se da ti se swidja widjeti dwije cure kako se ljube......kladim se da te to pali......e pa onda? :p
 

Back
Top