"Pera" me privlaci naprasno :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Sedimo mi tako po ko zna koji put, pricamo kao i obicno, kad... shvatim da bih ga u tom momentu momentalno povalila :lol:
(jezicari, mislim lingvisti, nemojte me ispravljati greske su namerne :P)

Sta sad? Mislim ebote pa ortaci smo ono cirka ceo zivot, a ja naprasno skontala da me privlaci???

Sta raditi u takvoj situaciji?

P.S. Svaka slucajnost je namerna, i nemojte slucajno poceti da me savetujete jer je situacija hipoteticka, daklem nista iskustveno, bar ne u ovom momentu momentalno :D :P

P.P.S. Perice, evo ti pa lapinjaj ;)
 
Kiss_me:
Sedimo mi tako po ko zna koji put, pricamo kao i obicno, kad... shvatim da bih ga u tom momentu momentalno povalila :lol:
(jezicari, mislim lingvisti, nemojte me ispravljati greske su namerne :P)

Sta sad? Mislim ebote pa ortaci smo ono cirka ceo zivot, a ja naprasno skontala da me privlaci???

Sta raditi u takvoj situaciji?

P.S. Svaka slucajnost je namerna, i nemojte slucajno poceti da me savetujete jer je situacija hipoteticka, daklem nista iskustveno, bar ne u ovom momentu momentalno :D :P

P.P.S. Perice, evo ti pa lapinjaj ;)
"znam vas pardon s televizije" :lol:
I sad kao ja tu treba nesto da namamlam :lol: ... ovaj htedoh reci da nakuckam... ili ti da natucam nesto... :lol:
Ortaci ceo zivot(mastovito)... jel ti bese ona sa kikicama u WC-u u obdanistu ili ona sto nije htela da skine gacice? :lol:
 
Petar_Pan:
"znam vas pardon s televizije" :lol:
I sad kao ja tu treba nesto da namamlam :lol: ... ovaj htedoh reci da nakuckam... ili ti da natucam nesto... :lol:
Ortaci ceo zivot(mastovito)... jel ti bese ona sa kikicama u WC-u u obdanistu ili ona sto nije htela da skine gacice? :lol:


Ne, ja sam ona sto ti je prosula puding u krilo, al to nije tema, vrci se na topic :lol:
 
Kiss_me:
Ne, ja sam ona sto ti je prosula puding u krilo, al to nije tema, vrci se na topic :lol:
O vidis ti sto me ona lepo usmerava... do bulzajia... Ma gledam da proniknem u te bolesne erotske fantazije i njihove korene u ranoj mladosti... :lol:

Cek a sta ono bese tema? Ah da nepismenost. :lol: Pa dobices po guzi zbog tih gramatickih gresaka. I sad ja kao treba da te naucim tim stvarima? :roll: Vidim da si vec i svece pripremila... a to je zato da se molis bogu da te puno ne boli... jel tako? :lol: Poklonicemo ti jedan bukvar zvan "1001-o slovo". :lol:
 
Petar_Pan:
O vidis ti sto me ona lepo usmerava... Ma gledam da proniknem u te bolesne erotske fantazije i njihove korene u ranoj mladosti... :lol:

Cek a sta ono bese tema? Ah da nepismenost. :lol: Pa dobices po guzi zbog tih gramatickih gresaka. I sad ja kao treba da te naucim tim stvarima? :roll: Vidim da si vec i svece pripremila... a to je zato da se molis bogu da te puno ne boli... jel tako? :lol: Poklonicemo ti jedan bukvar zvan "1001-o slovo". :lol:

Pero mojne si toliko sujetan odma' ;) Vid' ga odma' bi nap'o. Mori ne moz' to takoj. Polako, dacu ti, mislim kas'cu ti :lol:
 
Kiss_me:
Pero mojne si toliko sujetan odma' ;) Vid' ga odma' bi nap'o. Mori ne moz' to takoj. Polako, dacu ti, mislim kas'cu ti :lol:
Ne zurim ja nigde... ja sedim zavaljen u svojoj fotelji i ceskam... ovaj cekam... :lol: Sad kad mi padne neka bombastik plavusa :razz: sa neba... sa sve bukvarom...
A znam ja da se bukvar uci slovo po slovo...
Pa nisam ja u naslovu napisao naprsno... ovaj naprasno... :lol:

I mp3 predlog
"mozes ti to znam cico" ...da naucis gramatiku... :lol:
 
Kiss_me:
Ma to sto meni fale slova, to sam nesto mnogo gladna veceras, a sto se tice mojih atributa, pitaj sinketa, on je majstor za procene ;) :lol:

Al u ostalom, sto da pitas bilo koga, evo ja cu ti reci, grudi su mi taman, ono lepe ko kruske al nisu mlekare :D
E pa dobro odoh ja onda da pitam Sinketa... :lol: :razz:

Ebes grudi, a jel i za guzu da pitam sve ostale? :lol:

Pa ti se nahvali boKte... :lol:
 
Kiss_me:
Per'ce ispunih ti obecanje, malo sam bila kreativna pa napravih neku slicicu tj ukrasih i stavila sam u profil. U prvom planu naravno, cice ;)
Ma da... video sam tu facu vec... sikice i nisu lose...mada nisu bas za celu prosto prosirenu recenicu.... :lol: Aj sad namontiraj drugu glavu... :lol:
Bitno da je slika proporcionalna... :lol:
I rekoh ti da me guza vise zanima od sisa...
Il da pitam Sinketa ipak? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top