NBA06 i Fable(Pomoc):)

Dukey

Zainteresovan član
Poruka
284
Kod NBA06 neznam kako da uradim alley-oop,a nemam analog stick,i nista mi nije jasno...sta treba da pritisnem(Na tastaturi)da uradim alley-oop(Na dunk takmicenju)?
A za Fable,stigo sam do one misije kada treba da prevedes one trgovce kroz sumu pa ti se na kraju pojavi onaj crni dzin sto baca kamenje na tebe...kako da ga ubijem?
 
Ma samo trckaraj u krug i mlatni ga necim kada se ukaze prilika, bilo strijela, magija ili neko hladno oruzje.
A zenu lijepo kupis pricom, udvaranjem, pa malo poklonima, a na kraju moras imati prsten da bi je zaprosio, kao i kucu. E kada to sve zavrsisi onda udri covjece, ja sam pru bracnu noc odmah ...
 
Ja sam imao 3 zene i sve 3 sam ih "udario" za jedan dan :)
Sto cesce to radis......zene ce ti kupovati raznorazne poklone....nakon nekog vremena. :)
A monstera ubijas tako sto mu dodjes sa ledja i mlatis macem. Cim vidis da ce napraviti onaj prsten od kamenja oko sebe, otkotrljaj se nazad 2 puta i onda se vrati nazad i tako u krug :)

Jos jedan savet.....BUDI ZLOCA! Sakupi 2-3 placenika i odvedi ih na zrtvovanje u Chappel of Skorm (obicni ljudi nece biti dovoljni). Uradi ovo 3-4 puta i podmladices se za 10 godina, a takodje ce dobiti Bow Of Skorm koji je brutalno jak.
 
Dukey:
Kod NBA06 neznam kako da uradim alley-oop,a nemam analog stick,i nista mi nije jasno...sta treba da pritisnem(Na tastaturi)da uradim alley-oop(Na dunk takmicenju)?
A za Fable,stigo sam do one misije kada treba da prevedes one trgovce kroz sumu pa ti se na kraju pojavi onaj crni dzin sto baca kamenje na tebe...kako da ga ubijem?


Ne mozhesh u NBA-u da radish alley-up na dunk contest-u bez analog stick-a...
 

Back
Top