Ovo je moja cerka

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
I tako ti jedan sef od bratske nam firme sa kojom non stop poslujemo dodje mi na poslu i kaze: Ovo je moja cerka... simpaticna mala... Posle u prici je naravno fali... zavrsila taj i taj faks... i sve na fazon - ona je dobra devojka... jos bi trebala nekim povodom da dodje... pa da joj ja nesto pokazem tamo i objasnim... poslovno... :roll:

Isto tako pricam sa likom i gledam neka kola da kupim... i kaze on ima i jedna sto nisu tu... al ce mi poslati slike na mail...
I prva slikica - boom... Njegova cerka... kola su ocigledno bila koriscena za voznju neke mlade na svadbi... a bombastik plavusica u farkama i pink majici stoji pored i nesto ceprka oko buketa na haubi... i ko ce jos da gleda kola pored nje...

I sve je to tako ocigledno nabacivanje svojih cerki... od strane njihovih matoraca...
Da li se to Srbija vraca u srednji vek kad su matorci sredjivali stvar? Kakva im je ovo fora sada?
 
Joj, ne mogu da verujem da se tako nešto radi...Baš nezgodno (za tebe), možda bi nešto i uradio, ali šta posle? :-D
Možda ove tate misle da je bolje da upoznaju svoje devojčice sa pristojnim momkom nego da se one same upoznaju ko zna gde sa ko zna kim.:-D
Vidiš, u stvari, uopšte im nije loša ideja...;-)
 
Petar_Pan:
I tako ti jedan sef od bratske nam firme sa kojom non stop poslujemo dodje mi na poslu i kaze: Ovo je moja cerka... simpaticna mala... Posle u prici je naravno fali... zavrsila taj i taj faks... i sve na fazon - ona je dobra devojka... jos bi trebala nekim povodom da dodje... pa da joj ja nesto pokazem tamo i objasni.

I sve je to tako ocigledno nabacivanje svojih cerki... od strane njihovih matoraca...
Da li se to Srbija vraca u srednji vek kad su matorci sredjivali stvar? Kakva im je ovo fora sada?
Ma shvatili ljudi ozbiljnost situacije,pa preuzeli stvar u svoje ruke.Muskarci postaju deficitarni i zene to kasno shvate ,pa zbog toga roditelji moraju da preuzmu inicijativu.
 
zelenooka:
Joj, ne mogu da verujem da se tako nešto radi...Baš nezgodno (za tebe), možda bi nešto i uradio, ali šta posle? :-D
Možda ove tate misle da je bolje da upoznaju svoje devojčice sa pristojnim momkom nego da se one same upoznaju ko zna gde sa ko zna kim.:-D
Vidiš, u stvari, uopšte im nije loša ideja...;-)
U bogte koliko vas ima te kapice...
Pa ideja im nije losa... teze je onda raskinuti sa takvom devojkom... ili joj reci da zelis samo sex sa njom...
 
Ma nista cudno. Jednom dok sam cekao da popravim mobilni, bio sa mnom jedan covek koji ima decu, mojih godina... e sad njegova prica (malo cudno, jer me prvi put video, ali coveku izgleda lezi kamen na srcu): " sin mi se ozenio ima vec dete a cerka upisala i drugi fakultet, pa razmislja i neku visu, jer sa ovim nema perspektive... yebi ga cero, ne mozes da izucis sve fakultete, idi malo u drustvo, nadji nekoga, prcni se (bukvalno tim recima je rekao), ne brini ti za skole, ovo i ono... hocu da vidim bre jos unuke..." Ovaj ko mi je pricao je fakultetski obrazovan covek i proputovao ceo svet... koliko da ne kazete da je neki prost.

Sad evolucija nikome ne da mira. Mlade tera na greh, stariji vole da vide nastavak svoje loze, potomstvo. Inace mislim da je to odvajkada bilo i nikada se nece ugasiti... zar ne primecujete onaj blazi oblik kod svojih roditelja kada otac prikriva sina (ili ne vodi brigu, navodno, sta mu sin radi) od svoje zene a majke kriju svoje cerke od svojih muzeva... obratite samo malo paznju.
 
bojan86:
Inisi nam rekao najzanimljiije, kakva je? jel ti se svidja????
Pa reko sam... plavusica na slici je bomba... prva liga... mada je to opet ipak slika ko zna kako izgleda u RL-u... A ova druga deluje ok...simpaticna... sto je rekao jedan "smeje se mojim glupim forama" :lol: Nisam je ni godiste pitao... I malo je ona bilo sta rekla... nisam je dobro procenio da bi je komentarisao...
 
Kazanova:
Ma nista cudno. Jednom dok sam cekao da popravim mobilni, bio sa mnom jedan covek koji ima decu, mojih godina... e sad njegova prica (malo cudno, jer me prvi put video, ali coveku izgleda lezi kamen na srcu): " sin mi se ozenio ima vec dete a cerka upisala i drugi fakultet, pa razmislja i neku visu, jer sa ovim nema perspektive... yebi ga cero, ne mozes da izucis sve fakultete, idi malo u drustvo, nadji nekoga, prcni se (bukvalno tim recima je rekao), ne brini ti za skole, ovo i ono... hocu da vidim bre jos unuke..." Ovaj ko mi je pricao je fakultetski obrazovan covek i proputovao ceo svet... koliko da ne kazete da je neki prost.

Sad evolucija nikome ne da mira. Mlade tera na greh, stariji vole da vide nastavak svoje loze, potomstvo. Inace mislim da je to odvajkada bilo i nikada se nece ugasiti... zar ne primecujete onaj blazi oblik kod svojih roditelja kada otac prikriva sina (ili ne vodi brigu, navodno, sta mu sin radi) od svoje zene a majke kriju svoje cerke od svojih muzeva... obratite samo malo paznju.
E setio sam se i ja jos 2 slucaja....
U busu me ladno startovala neka bakuta sa sve pricom kako sam ja super i kako su njene cerke super... A kolega mi se smejao.... A i stvarno je bila smesna zenica...

I cuo sam pricu da je jednom mom bivsem kolegi... jedan direktor neke fabrike otvoreno nudio svoju cerku... sa pricom da oce da vidi unuke... Al ovaj je vec imao neku kres semu sa jednom drugom tada... koju je kasnije i ozenio... A matori je bas ove godine umro... i nije doziveo da vidi unuke...
 
Petar_Pan:
E setio sam se i ja jos 2 slucaja....
U busu me ladno startovala neka bakuta sa sve pricom kako sam ja super i kako su njene cerke super... A kolega mi se smejao.... A i stvarno je bila smesna zenica...

I cuo sam pricu da je jednom mom bivsem kolegi... jedan direktor neke fabrike otvoreno nudio svoju cerku... sa pricom da oce da vidi unuke... Al ovaj je vec imao neku kres semu sa jednom drugom tada... koju je kasnije i ozenio... A matori je bas ove godine umro... i nije doziveo da vidi unuke...
Ma, jesi, Petre, ali ostavi i nama običnim SMRTNICIMA da kresnemo nešto, imaj milosti !!! :roll:
 
krvolok:
Ma, jesi, Petre, ali ostavi i nama običnim SMRTNICIMA da kresnemo nešto, imaj milosti !!! :roll:
Pa nabacicemo ti nesto... kad si vec toliko jadan...ne ne moras da mi ljubis cipele...ustani slobodno... a vec si ustao, ok.... Ali sad ti je to tesko jer... zna se s kakvim si gaborima spavao...

Evo nesto za tebe
aniworm9cu.gif
 
Simpaticno je to...
nemoj misliti da ste samo vi, muskarci, na meti.
Pre 3 godine sam letovala sa mamom na Zlatiboru. I za nasim stolom je sedela jedna fina zena iz Novog Sada. Kaze mi da sam slatka. A onda, onako uzgred, pocne da prica o svom sinu.
I sve u svemu, kako smo se vise vidjale, poce ona meni "Moj sin se jos nije ozenio... Ima 26 godina. Ti bi se njemu dopala. Ti bi mi bila super snajka... Znas, on mnogo voli sarmice od zelja... Jao, pa vi morate da se upoznate...". Poce zena od tad da me zove snajkom, trazila je da se slikamo zajedno.
to mi je bilo jako traumaticno leto. svaki dan, non-stop...

Uglavnom - slatko je znati kako nekoga blamiraju neciji roditelji na taj nacin :) Nema tu nista lose, ali zna da mnogo optereti....

(p.s. ne verujem da bi ijedan mladic bio uporan kao zenica koja se bori da dobije dobru snahu...:roll: :D )
 
Neva:
Ma, sve je to super , ali rasplet price je kad je ona videla Perinu sliku !

Sta je onda bilo ?
Pa nije ona jos ni videla moju sliku... kao ni ti... inace mozda gresim ali mislim da su moje slike ipak bolje od tvojih...
A ja njoj necu ni slati slike... jer to nije ni trazeno... Moze samo ona da bude tamo kad ja budem isao da vidim ta kola ili da ne bude... No ne razbijam ja glavu toliko o tome uopste...
 
Snezna_kraljica:
I sve u svemu, kako smo se vise vidjale, poce ona meni "Moj sin se jos nije ozenio... Ima 26 godina. Ti bi se njemu dopala. Ti bi mi bila super snajka... Znas, on mnogo voli sarmice od zelja... Jao, pa vi morate da se upoznate...". Poce zena od tad da me zove snajkom, trazila je da se slikamo zajedno.
to mi je bilo jako traumaticno leto. svaki dan, non-stop...
A otkud ona zna da bi se ti njemu svidela i on tebi isto tako... to su tako pretpostavke totalno proizvoljne...
I kontam da su takve situacije prilicno neprijatne... mada licno uglavnom ne dozvoljavam da uletim u takve situacije jer prosto i jednostavno kazem da ne lupetaju... naravno na neki kulturan nacin... I ti bi trebala da budes drskija na recima u takvim situacijama...
A i sve to tripovanje, nametanje i prisiljavanje moze samo da otera nekog a ne da ga zblizi...
 
Petar_Pan:
I tako ti jedan sef od bratske nam firme sa kojom non stop poslujemo dodje mi na poslu i kaze: Ovo je moja cerka... simpaticna mala... Posle u prici je naravno fali... zavrsila taj i taj faks... i sve na fazon - ona je dobra devojka... jos bi trebala nekim povodom da dodje... pa da joj ja nesto pokazem tamo i objasnim... poslovno... :roll:

Isto tako pricam sa likom i gledam neka kola da kupim... i kaze on ima i jedna sto nisu tu... al ce mi poslati slike na mail...
I prva slikica - boom... Njegova cerka... kola su ocigledno bila koriscena za voznju neke mlade na svadbi... a bombastik plavusica u farkama i pink majici stoji pored i nesto ceprka oko buketa na haubi... i ko ce jos da gleda kola pored nje...

I sve je to tako ocigledno nabacivanje svojih cerki... od strane njihovih matoraca...
Da li se to Srbija vraca u srednji vek kad su matorci sredjivali stvar? Kakva im je ovo fora sada?




Pa ako mu je kcerka dobra riba i jos ima para........siroko brate, a ti se bunish :p
 

Back
Top