A.C. Milan

.pissbottleman

Iskusan
Poruka
6.368
Ne znam sta bi sa svim onim silnim temama o Milanu,al aj'....

Nesto najavljuju da ce da kupe Zebinu,a i za Odda su zainteresovani...
Nesto stvarno mora da se uradi sa tom odbranom...
Imaju ubedljivo najbolji napad i sredinu,al' ovi su nesto slabi ove sezone....
Maldini ,covek je usao u legendu,al' vreme je da udje i u istoriju.Treba nam neki mladji,dobar centralni bek.

I naravno FORZA SHEVCHENKO !!!!
 
Odbrana je slaba jer ima u proseku 35 godina i uzasno je spora.
Oni su morali i na pocetku ove sezone da misle o tome,ali su mislili da mogu da se provuku bez obnavljanja half linije,ali su se zayebali.
Sta ce da urade u januarskom prelaznom roku ne znam,ali znamda nesto moraju da urade,tj.da kupe neke kvalitetne i mladje halfove.
Sve ostalo u timu je stvarno perfektno i sredina i napad. Mozda cak imaju i najjacu sredinu terena od svih timova. I najjacu klupu.
 
Najveci problem su im prekidi.
Preko 85% golova su primili posle prekida,to jednostavno nije normalno.
A to im je jos i u pripremama bio najveci problem,i stalno su govorili o tome i opet nista nisu uradili povodom toga...
A stvarno je i steta da takvi igraci sede na klupi...
 
Sedorf,Pirlo,Kaka,Gatuzo...kakav srednji red! Nije cudo sto Rui Kosta greje klupu iako je on igrac koji moze da resi utakmicu,ako i Inzagi i jos nekoliko njih.
Samo,ja mislim da se u Milanu sve vrti oko Pirla.Da nije tog coveka Milan ne bi bio ovo sto jeste poslednjih 3-4 godine.
Taj Pirlo redovno salje pasove od po 30ak metara u noge. A o slobodnjacima i da ne pricam.
 
Rui kosta,Jankulovski,Ambrosini,Kaladze,Pippo,...idi bre

Pirlo je najjaci na svojoj poziciji...ubedljivo
A nesto je Ancelotti pricao za njega da je provalio neku novu foru za slobodnjake,neki fazon kada suta loptu,niko ne moze da provali sta radi....u poslednjih 6 utakmica,dao 4 gola iz slobodnjaka...
 
Sve pohvale za Milan!!! Jedni su od retkih u Italiji koji igraju fudbal za oci, jedino sto se za njih moze reci negativno jeste to sto se predsednik kluba mesa u trenerski posao! Nije mi jasno zasto on Ancelotiju soli pamet da igra formaciju 4-4-2 kad covek radi svoj posao dobro!Gledao sam utakmice Milana gde su igrali sa jednim polu-spicem sa ofanzivnim spoljnim vezama i davali po 4 gola i to ni manje ni vise nego Interu!!!To je boljka koja ce Celsi s j e b a t i zbog odnosa Murinjo-Abramovic!!!
A sto se tice igraca sve pohvale jedino Inzagija organski ne podnosim!Podseca me na Savu Milosevica!!!UZAS!
 
Napred Milan. Stvarno volim taj tim(malo manje od Arsenala, naravno u inostranstvu). Napunićemo Bajern u to sam siguran, a u prvenstvu, ne znam ako Juve od nekog kiksne(što sumnjam).imamo šanše.Alex.L
 
Seven AC Milan players have been nominated for the UEFA Serie A side of 2005.

Goalkeepers
Dida and Buffon

Defenders
Cafu, Zambrotta, Maldini, Nesta, Cannavaro and Thuram

Midfielders
Pirlo, Camoranesi, Nedved, Kaká

Strikers
SHEVCHENKO, Adriano, Ibrahimovic and Toni
 
bottleman-e,dugo te nije bilo!!!
Jel se secate kada smo pred pocetak sezone komentarisali da ce anceloti probati sa novom formacijom i da ce Milan igrati ofanzivniji fudbal(sto je i normalno uz onakav izbor napadaca)!!Ali Ancelotiju to jednostavno ne stoji!!!
Od one ekipe prosle godine,koja je istini za volju davala vrlo malo golova,ali postizala vise nego dobre rezultate,Milan je postao sasvim drugacija ekipa(mislim na stil i nacin igre) daju puno golova,ali primaju previse i rezultati nisu zadovoljavajuci!!!Malo je falilo pa da ne odu u drugi krug.
 
Sve u svemu nesto ne stima.Vise mi se svidjao Milan iz prosle sezone.Nisu postizali toliko golova,ali uvek daju dovoljno i cini vam se da mogu da ne prime go do sutra!!!
Ono sto me najvise cudi je Nestina igra!!
Po mom misljenju najbolji bek na svetu,ali covek nije na nivou od prosle sezone(verovatno placa cenu drugacijeg stila igre).Kad se on vrati u formu Milanu ce biti neuporedivo lakse!
Naravno svi znamo da im je matora odbrana veliki problem.Ne znam kog planiraju da dovedu,ali nadam se da znaju sta rade!!!
Mozda se necete sloziti,ali mislim da je Milanu potreban novi trener!

FORZA MILAN
 
00-01_milan-barcelona1.jpg
 
dadimar:
kOJI Crni Milan....??????
Kuku pa to je raspad od kluba!!!!!!
Dok nije dosao najveci Krimos na svetu(Berluskoni) Bili ste u drugoj i trecoj ligi!!!!!!!!!

Ae ne ****, vidish da je tema FORZA MILAN?Dok su Milan i Djenova osvajali po 5 titula za redom, Juve nije znao dje udara....ali onda odjednom postade veliki klub...a Djenova u Seriji B....Milan, dok Van Basten nije dosho, ni oni nisu bili bash svoji...ali onda je sve bilo dobro.... Milan rulz! :)
 
Ma milan je jak ko zemlja.Imaju sjajne rezultate i igrace.Ne slazem se da imaju losu odbranu.Mislim da imaju najbolju odbranu na svetu.Stam,Nesta,Maldini i kafu-zakon.Ali nadam se da ce na kraju biti drugi jel navijam za juve.I da hvala im za Abiatia
 
.pissbottleman:
Jbte ja ne mogu da verujem da taj Abiati sada odjednom tako brani...
Prica se da Juventus cak razmislja i da proda Bufona za dooobre pare...

Hteo je Real(pričalo se tako) da Juventusu da Kasiljasa , Elgeru i 50.000.000. evra za Bufona i Kapela:shock:.Nisam siguran, ali mi se čini da su nešto spominjali Ibrahimovića u tom, ili nekom drugom transferu:shock:.Juve sigurno nije toliko lud(nadam se da jeste::twisted:.Alex.L
 
dadimar:
JUVENTUS......KUKU
NARKOMANI,drogiraju svoje igrace,polovina ih je sada po zatvorima!!!!!!!!!!!
To je sramota!!!!!!!!!
Navijati za takav klub,cak su hteli da povecaju kolekciju narkomana-dovodjenjem MUTUA!!!!!!

Ma imas pravo da budes ljubomoran na Juvetusove rezultate, ko im ne bi zavidio na ovakvoj sezoni. Mutu presudio Palermu. Milan daleko iza... :lol:
 

Prilozi

  • big_md-i194275.jpg
    big_md-i194275.jpg
    7,3 KB · Pregleda: 37
rezultate ima juventus,al' je igra jadna do bola...sve dobijaju na misice,na ime i sudije i imaju gomilu prljavih igraca...od kanavara,preko viere i emersona....ma svi su pokvareni i fudbalske p i c k e
 
.pissbottleman:
rezultate ima juventus,al' je igra jadna do bola...sve dobijaju na misice,na ime i sudije i imaju gomilu prljavih igraca...od kanavara,preko viere i emersona....ma svi su pokvareni i fudbalske p i c k e

A Gatuzo? On nije prljav igrac? Jos se ponasa kao dete na terenu, sramota ono sto se desilo izmedju njega i Poulsena nakon utakmice! Vieira je zakon, najbolji na svojoj poziciji
 

Back
Top