Koju TV+FM karticu kupiti?

Shta god da radish ne kupuj Asus. Ko je to chudo kupio - taj se svetski zayebo. Od kad sam kupio tu karticu Asus mi je postao omrazena firma i vishe ne kupujem nishta od njih.

Dakle, uchi na tudjim greskama i kupi Pinnacle.
 
Tzar:
Shta god da radish ne kupuj Asus. Ko je to chudo kupio - taj se svetski zayebo. Od kad sam kupio tu karticu Asus mi je postao omrazena firma i vishe ne kupujem nishta od njih.

Dakle, uchi na tudjim greskama i kupi Pinnacle.

Komentar ti je do jaja!!!!

Meni je prošle godine riknulo nešto na TV-u Sony(neka sitnica,sitan kvar nekih 10€).I šta sad treba da kažem....ljudi ne kupujte SONY......ma ajde molim te!!!(Ima mnogo boljih TV-kartica od Asusa,ja sam kupio baš Asusa i ne kajem se ni malo)
 
skazi:
Komentar ti je do jaja!!!!

Meni je prošle godine riknulo nešto na TV-u Sony(neka sitnica,sitan kvar nekih 10€).I šta sad treba da kažem....ljudi ne kupujte SONY......ma ajde molim te!!!(Ima mnogo boljih TV-kartica od Asusa,ja sam kupio baš Asusa i ne kajem se ni malo)


Pa sad kako se zalomi. Mom drugaru je na Sony TV-u od 800 evra mesec dana po isteku garancije crkao ekran, a za popravku su mu trazili 400 evra. Sony je bacio u djubre i kupio Panasonic.

Ja sam zeleo da kupim Pinnacle, ali je isto bila neka Nova godina, nigde se nije mogao naci Pinnacle, pa sam onda onako smoren popustio i kupio tog Asusa. Shvatash bio sam od pocetka svestan da ce to raditi loshije, ali nisam ni sanjao da ce raditi toliko loshije.

Shto se tiche same kartice, ona josh moze da se upotrebi uz neki softver tipa ChrisTv. Ali onaj Asusov softver koji dolazi uz karticu je neshto najgore shto sam u zivotu video.

Osim toga nije to jedina losha stvar koja mi se desila sa Asusom. Jednostavno u mojoj kolekciji promashenih investicija Asus zauzima prvo mesto.

Ali ajde da ne ispadne da samo kritikujem. Evo pohvalicu na primer Asusove opticke uredjaje CD-RW, DVD-RW - to je sasvim OK, potom grafichke karte... Uopshte sve za shta ti ne treba Asusov softver ili drajver da bi pokrenuo je prilicno bezbedna kupovina, prilikom koje dobijash pouzdan uredjaj za neshto nizu cenu od konkurencije.
 
Tzar:
Shto se tiche same kartice, ona josh moze da se upotrebi uz neki softver tipa ChrisTv. Ali onaj Asusov softver koji dolazi uz karticu je neshto najgore shto sam u zivotu video.

Ako si sa karticom dobio onaj "home teatar" program,taj bre nije ni za kerov k... a sama kartica izgleda kao modem!!!Ja imam neku dr. sa njom sam dobio i "CyberLink PowerVCR II" za gledanje i još uvek ga koristim + još 5diskova i stvarno nemam zamerku što se tiče slike!
 
virked:
Leadtek Winfast expert.
Kazu da je ona najbolja na trzistu posto nema nigde da se kupi pinnacle.
Kad sam zadnji put gledao cene ta kartica bila je od 60-75 evra.


Да, свакако ову, имају два моја друга и колико сма видео (а доста сам видо) одлично ради!

Ја имам неку intex, али је квалитет дискутабилан, веома дискутабилан
 
Nikako ni po koju cenu ne kupuj Terminator karticu. Ja je imam. Jedino ako hoces samo da gledas TV i teletext uzmije. Snimanje Tv programa na toj kartici je veoma uzasan pojam.Zelene mrlje su svuda, zvuk kasni za slikom, bilo sa kojim kodekom da snimas.
Ja nameravam da uzmem Leadtek Winfast Expert.
 

Back
Top