Kosovski algoritam

E... ovo je vec interesantna teza... znate li zasto smo dosli u situaciju da se tema o kosovskoj drami pretvori na prepucavanje o beogradu vs srbija?
...
kako ono kaze u "Boju na Kosovu"? A ti mislis Levcanine, DALEKO JE LEVACH OD KOSOVA...
e... pa i sad je tako. Severni delovi Srbije UOPSTE NE MARE koliko ce stotina hiljada ljudi biti proterano ili pobijeno "dole"... problem upravo i jeste u onome o cemu je Eremita govorio.
...
kako je sve na ovom forumu predvidljivo... saplicemo se na unapred postavljeno kamenje... neverovatno... kao da NIKO od nas nije naucio NISTA iz istorije...
 
billy_THE_kid:
Gde si ti video da ja sa prezirom pisem o Srbiji???
Mozda o NEKIM Srbima...satro patriotama....koji su za vreme ratova isli jos u skolu, a sad su cyber Srbende...to da

Vidim da si zaboravio, da je ovde covek iz cista mira nazvao Bgd leglom kvislinga....ja nisam nazvao npr. Zajecar, leglom kvislinga...ili Suboticu...a mozda bi i ja mogo da lupetam tako....sto da ne

E, pa , Vracarac....nama sa Vozdovca ne prija kad nas svaka dzumara naziva kako hoce zato sto smo iz BG......

По теби је Србенда само онај који је ратовао?! Требало би да си за Караџића и Младића онда - они су се, вала, наратовали...
И шта, сад си ти неки кићен *урац што си Вождовчанин?!
 
Пази, кулирам га већ дуже време. Мислио сам да ће мало да се смири, спусти лопту на земљу. Ми сви овде, мање-више дискутујемо нормално, иако нам се политички ставови разликују...А он све време иде ЂОНОМ!
 
Adalv:
По теби је Србенда само онај који је ратовао?! Требало би да си за Караџића и Младића онда - они су се, вала, наратовали...
И шта, сад си ти неки кићен *урац што си Вождовчанин?!
Господине Адалв, поменути млади господин, јер по стилу се види да је још увек у пубертетским фантазијама те да као мали није иживео аналну фазу развоја, има обичај да етикетира друге чланове погрдним речима да би сакрио своју слабост а то је недостатак идентитета. Желети по сваку цену бити неко други, временом доводи до озбиљних неуроза које захтевају клиничко лечење. Господин има позитивну особину да је делимично и сам свестан проблема, те се бори против тога на свој начин, наиме сам се изјашњавао да постује из установе затвореног типа.
Бићу слободан да свима које пожеле да сазнају нешто више о овом проблему прочитају текст господина Владете Јеротића.

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Knjige/Jerotic1/VJerotic02.htm

Захваљујем на Вашем стрпљењу и надам се да ће ово неком помоћи у самоспознаји.
 
Adalv:
По теби је Србенда само онај који је ратовао?! Требало би да си за Караџића и Младића онда - они су се, вала, наратовали...
И шта, сад си ти неки кићен *урац што си Вождовчанин?!

Ма неее, батица је Вождовачки клан ;)
 
Gos'n Connery,
upravo ste sebi obezbedili mesto u ambasadi.


-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 
Захваљујем поштовани господине комодор, ако сте мислили на моју опсервацију о преблимима у психолошком развоју младих индивидуа, онда сам почаствован. Мислим да свака јединка није зла у души и да може да се врати на исправан пут. Али није моје да се тиме оптерећујем. То је њихов проблем и проблем породице и школе која мора да их усмери на прави пут. Иначе у супротном, остаје непоправљива штета испод мождане коре.
 

Back
Top