Da li da raskinem?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ViperBG

Početnik
Poruka
11
e,ovako....imam devojku koja trenutno nije u BG-u tj. na Zlatiboru je......Za Novu 2006 sam je poslao poruku(cestitao....),medjutim ona nije odgovorila :sad: ,to me je mnogo naljutilo.....da nije imala kredita mogla je da pozajmi od nekog ili da mi odgovori kasnije(sutra...),a ona to noje uradila....Ni danas se nije javljala uopste....Razmisljam da raskinem.....Sta Vi mislite? :-?
 
da, mogu kola da te zgaze dok se ona ne vrati. mozhe chak i apokalipsa da se desi.
ajd bato ne izvodi. dobro, razumem te donekle jer sam i ja slichan ponekad, al ti ga bre pretera.
samo polako...
 
PA DOBRO BRE COVECE ZNAS LI TI GDE JE ZLATIBOR. ZNAS LI TI DA KAD MOBTEL NAJBOLJE RADI TAMO JEDVA IMA DOMETA. A ZAMISLI SAD NOVA GODINA, ODUZELI IM LICENCU JEDAN BLAGO RECENO HAOS I TI SE TRIPUJES DA TE ONA IZBEGAVA. DAJ BRE COVECE NIJE OTISLA NA MESEC DANA IMAS VALJDA NEKO DRUSTVO IDI S NJIMA IZADJI MALO OPUSTI SE.
Citao sam u nekim novinama sta treba pomisliti u ovakvoj situaciji pa nesto tamo nabraja da je prazna baterija i da nema punjac, da je mozda telefon upao u sneg pa crko, ukraden joj jetelefon, nema kredita.....
p.s. izvninjavam se zbog velikih slova ali morao sam... :-)
 
pa ko zna sta joj se desilo. mozda nema dometa da ti posalje poruku ili tako nesto... svasta je moglo da joj se desi ali ti nemoj da raskines dok ti se ona ne javi i objasni ti sta se desilo. A ti onda odluci da li ces joj verovati ili ne...
 
Ma sve ce to biti i proci za koji dan ces nam doneti pice i slavicemo... Nemoj da te taj period od godinu i nesto opterecuje zaglavices sebe postace ti samo obaveza i to teska. Imam druga koji je posle dve i po godine shvatio da njegova veza vise nije to to ali mu je t veza trajala jos godinu i po jer je sve nesto pokusavao da promeni sto ocigledno nije islo.
 
pa mislim da se vecina nas veze za osobu ako je duze sa njom u vezi... evo, ja sam bila u vezi vise od 2 godine, i raskinula sam pre 3 meseca jer sam shvatila da vise ne ide, da je preslo u naviku... ti treba dobro da razmislis o svemu, kako se osecas, sta zelis, da porazgovaras sa njom, i na osnovu svega da odlucis sta ces dalje, normalno je da je tesko ...
 
Ajde ako imas neki sistem prebaci malo na mene evo meni je dosadno nemam sta da radim za kim da patim pa cu rado primiti malo tvoje patnje da ti bude lakse. Stvarno ne znam sta ocekujes da ti kazemo.... evo daj nam broj pa cemo mi svi da je zovemo i da ti javimo kad bude u dometu pa je zovi... ili... nemam pojma sta vise...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top