KO BOLJE LAZE - Muskarci ili zene ?

KAKO MUSKARCI LAZU ZENE:

1. U trenutku sam se zaljubio u tebe.
2. Nemam ni minuta vremena.
3. Ali svakako cu se truditi da ti se javim.
4. Igram beka a ponudlili su mi i zanimljiv scenario.
5. Podsecas me na Umu Turman.
6. Uopste nisam zapazio kako ta zena izgleda
7. Ne mogu da se setim kad sam poslednji put vodio ljubav.
8. Seks nije najvaznija stvar za mene.
9. Bicu pazljiv.
10. Eto desilo se.
11. Razgovaracemo o tome kasnije.
12. Ti si mi vaznija od posla.
13. Ukoliko bih pozeleo da se ozenim, ozenio bih se tobom.
14. Dovoljno mi je samo da te drzim u narucju.
15. Ti si sve sto sam oduvek zeleo.
16. Nisam uplasen.
17. A nisam ni lud.
18. Bio je to pogresan broj.
19. I ja tebe volim.

KAKO ZENE LAZU MUSKARCE:

1. Nisam dobila tvoju poruku.
2. Zaista mi se dopadas, al si se prekasno pojavio.
3. Kada bih zelela da sa nekim spavam, izor bi pao na tebe.
4. Sa tobom sam dozivela prvi put nesto posebno.
5. Nikada se nisam, osecala ovako, kao sa tobom.
6. Obozavam kosarku.
7. Ti si najbolji ljubavnik kojeg sam imala.
8. Ti si najzabavniji muskarac.
9. Nije nam potreban prsten da bismo imali dobru vezu.
10. Nisi ti kriv, nego ja.
11. Ne brini, o tome nikad ne razgovaram sa prijateljicama.
12. Samo ti se cini da celavis.
13. Necu poludeti sve dok si ti dobar.
14. Nisam luda.
15. Samo sam umorna.
16. Ovog meseca nisam dobila.
17. Zasto ne bismo bili prijatelji.
18. Uopste nije potrebno da se oblacis.
19. I ja tebe volim.


Inače, ja nikad ne lažem. :p 8)
 
Ja mislim da u tim muskom-zenskim odnosima, definitivno sve moze da funkcionise bez lazi
icon_biggrin.gif
 
Ne zaista se nisam salio sto se lazi tice.
Tu sam od samog starta maksimalno iskren i imam maksimalno poverenje.

Sad moze da se desi da nesto precutim i da ne kazem u samom startu, ali ako me konkretno pita onda sigurno necu slagati.Mogu da kazem, ne zelim da pricam o tome ili necu da pricam jednostavno, ali slagati sigurno necu.

E, koliko sam samo ja lazi izrekao i koliko sam se puta uverio da su u lazi kratke noge i da se sve kad tad sazna, stvarno bih bio kreten kad bih i dalje verovao da neka veza moze da uspe tako sto cu lagati...
 
loop:
Ne zaista se nisam salio sto se lazi tice.
Tu sam od samog starta maksimalno iskren i imam maksimalno poverenje.

Sad moze da se desi da nesto precutim i da ne kazem u samom startu, ali ako me konkretno pita onda sigurno necu slagati.Mogu da kazem, ne zelim da pricam o tome ili necu da pricam jednostavno, ali slagati sigurno necu.

E, koliko sam samo ja lazi izrekao i koliko sam se puta uverio da su u lazi kratke noge i da se sve kad tad sazna, stvarno bih bio kreten kad bih i dalje verovao da neka veza moze da uspe tako sto cu lagati...

Loopeee... evo i sada lazes..samog sebe..covece, samo precutkivanje ili manipulisanje sa podacima je laz u osnovi...ma slagala bih ako je laz potrebno za nesto bolje i lepse..postoje takozvane "pozitivne lazi" na njih sam mislila i kako je Inspirion rekao pitanje je zrelosti i karaktera prilikom koriscenja lazi...i da se razumemo govorimo sam o o musko-zenskim odnosima..o lazima u zivtu uopste i o onim koje mogu dovesti do tragicnih posledica ne pricamo ovog puta..Takve lazi su nedopustive...nekada cak male sitne lazi mogu biti vrlo stimulativne u vezama...
 
loop:
Precutkivanje nije laganje :!:
"Sitne" lazi zaista ne mogu da razumem, one mi tek nisu jasne :?


A "pozitivne" lazi podrzavam, jednostavno instikt za zivotom me tera na to, mada takve lazi su jako retke i ni oni nisu zdrave u bilo kakvoj vezi.

Niko i ne kaze da su zdrave ali su potrebne..nekada ..vrlo:-D Kao sto bi bila moja mlala "sitna" laz kada bih ti rekla da ti verujem bas sve sto si rekao, veceras ...:p
 
hmmmm... ne bih razdvajao na muskarce i zene... mada.. zene bolje lazu, jer su pasivni element, dok su muskarci aktivni... samim tim od njih se ocekuje da zaplusnu emocijama zene... dok se od zena ocekuje da budu voljene, to jest ispunjene... samim tim mnogo je teze slagati kada dajes.... mada, rekao bih da najbolje lazu, oni koji sebe ubede da govore istinu...
 
Жене сигурно...пошто их никада нисам провалио...:) :wink:

Мада ја и не могу да лажем...увек кренем с причом за коју се надам да ће бити довољно шармантна или смешна...да се из авиона види да је лаж...надајући се да ћу скренути тему...
Колико пута је пуцала гума, мост био закрчен, тетка ми дошла, отели ме ванземаљци...кад сам каснио...:)

...некада су мале лажи позитивне...под условом да не чиниш нешто лоше или не скриваш нешто лоше.
 
kučka:
Licno mislim da mi zene bolje lazemo od Vas muskaraca u odnosu zena-muskarac. Tu smo vestije definitivno.Ali Vi mnogo LEPSE lazete. Umete tako lepo to da radite da se ta iluzija stvorena vasom lazi produzuje ....Dakle..??


Жене, наравно.

Јован Дучић је написао у "Благу цара Радована" - Кад је рекла највећу лаж, себи се учинила највећом.
 
Definitivno ne volim da lazem i iskrenost mi nije vrlina vec mana jer me cesto kosta mnogo toga ali ne krijem da sam sitno slagala i opet cu ..ako budem morala sve u svrhu neceg lepog i boljeg..cesto i priznam kada sve prodje da sam malo lagila ..he,he...ali generalno gledajuci neverovatno koliko i kako vi muskarci nasedate na te lazi i verujete u njih..shta je to u sustini i zasto je to tako ..mislim zasto tako slepo verujete .i ne zameram vam to .naprotiv ste mi slatki kada gledate tim svojim okicama i gutate svaku izgovorenu rec...:-D
 

Back
Top