Trud

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa svaka pojedinacno ce ti posle odredjenog vremena staviti do znanja da li je vredna truda....samo ce ti se kasti.... :)
 
Pa sinnke, sve je to relativno.
Najbitinije je da za trud dobijes ono sto si zeleo, ako ne dobijes onda ispocetka.
Pa valjda se neka trudila oko tebe, ako je jel dobila ono za sta se trudila.
 
Nekad se isplati... nekad se ne isplati...

Ali svako bi sam trebalo da proceni za svaki pojedini konkretan slucaj...
A mislim da je pitanje pomalo i glupo jer u principu i moras rizikovati...
Naravno da je svako nesrecan kad mu se ne isplati i presrecan kad mu se isplati....
 
frozen1982.:
Na kraju,nije vazno jel si pobedio il izgubio,vazno je da si igrao igru...


Daleko je to od igre. Ili je igra u kojoj muski stalno puse. One nista ne rade samo nameste guzu a mi sve moramo da bi im ugodili, zato me i zanima da li se sve to isplati.

Jer sta dobijes malo seksa i to je to. bolje ga drkati onda a i puno je ekonomicnije i jeftinije.

Ne placas pice, kondome, taxi, skupe poklone, dopune za telefon i ostale izmisljotine.
 
sinnke:
Daleko je to od igre. Ili je igra u kojoj muski stalno puse. One nista ne rade samo nameste guzu a mi sve moramo da bi im ugodili, zato me i zanima da li se sve to isplati.

Jer sta dobijes malo seksa i to je to. bolje ga drkati onda a i puno je ekonomicnije i jeftinije.

Ne placas pice, kondome, taxi, skupe poklone, dopune za telefon i ostale izmisljotine.

...hm...zanimljivo....postoji laksi i tezi put...laksi put je onaj koji si ti naveo...ne trudis se...i ne pomeras se sa mesta...tezi put...potrudis se...rizikujes...i kad tad dobijes ono sto si trazio...
 
sinnke:
Daleko je to od igre. Ili je igra u kojoj muski stalno puse. One nista ne rade samo nameste guzu a mi sve moramo da bi im ugodili, zato me i zanima da li se sve to isplati.


Isplati se jer zadovoljstvom sebi ugadjash..Zamisli kad se bacash u nesvest pa ti
naidje orgazam a ovde ga dozivish dvostruko jache....sa gospodjama...
 
raindog:
ma sinnke ok je ako ne volish zhene, nema potrebe da se toliko objashnjavash , evo ja te npr nikad necu kinjiti zbog tvog sex opredeljenja :mrgreen:


Ma volim ja zene. Nego nerealno je to sve. Nema logike u tome. Vama je bolje vi i dobijete sex i provod a mi samo sex i to cesto puta los jer ih pola ne zna ovo ne zna ono.
Toliko ste dobre da vas je i desanka nadmasila.
 
Bliss:
...hm...zanimljivo....postoji laksi i tezi put...laksi put je onaj koji si ti naveo...ne trudis se...i ne pomeras se sa mesta...tezi put...potrudis se...rizikujes...i kad tad dobijes ono sto si trazio...


Da ali to ti je ko greb greb nikad ne znam kad cu dobiti a puno je skuplje od greb greb.
 
sinnke:
Da li se vredi truditi oko zena? Sta na kraju dobijemo za tu silnu paznju i trud?
Pa sve zavisi na koji nacin se trudis i sta je cilj tvog truda. Ako ti je cilj da je samo povalis a ona ima neke druge ciljeve i odbije te, ne mozes reci "Eto ja sam se trudio a ona tako" :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top