Za Novu godinu poklon bira njegova mama?

Jednom mi je bivsi kupio neke gacice koje su mu se svidele i rekao je da bi ih voleo videti na meni. E ljudi, otvorim ja kutiju i vidim da su bar 4 broja manji od onih sto nosim! Ali sam ih obukla jednom, jedva...tako su me stezale! Lose je procenio zapreminu moje zadnjice! :D:D:D:D
 
Da istina je to da muškarci nikad ne kupuju poklone! Evo ja imam brata koji svaki put kad ide kod neke devojke na rođendansku žurku uvek trči mami da mu kupi poklončić. Baš odvratno! Pred nama glume da su face i mačo tipovi, a ne znaju kupiti neki jednostavan poklon. Nisu sposobni za život bez porodice i drugih, iako glume i tvrde sasvim suprotno.
 
Tam@ra:
Da istina je to da muškarci nikad ne kupuju poklone! Evo ja imam brata koji svaki put kad ide kod neke devojke na rođendansku žurku uvek trči mami da mu kupi poklončić. Baš odvratno! Pred nama glume da su face i mačo tipovi, a ne znaju kupiti neki jednostavan poklon. Nisu sposobni za život bez porodice i drugih, iako glume i tvrde sasvim suprotno.


Istina je to donekle. Ja sam jedan od retkih koji je sposoban da zivi sam. Trebalo mi je dugo vremena ali uspeo sam. Zato nemoj tvrditi da bas svi ne mogu.
 
M_a_r_a:
Jeste li ikada imale utisak da on nije sam birao vas novogodisnji poklon,vec da je tu svoje "slatke" prstice umesala njgova mamica.... ili neko drugi ortak,tetka,sestra...?
Zna li on uopste da kupi nesto vama bez pomoci-sam??
Dobro je da to ostane samo na poklonu.Neprihvatljivo bi bilo kada bi za svaku sitnicu trckao kod svoje mamice.Vidala sam i takve slucajeve.
 

Back
Top