"Trostruka sansa/IvanGolusin"

Tom_cat

Početnik
Poruka
3
da li je neko gledao novogodisnji program treceg kanala?Jeste videli onaj uzas od doceka nove godine u sred najglupljeg kviza sa onom zenom od voditelja?taj treci kanal je bolje da se ukine sam ako je spao na to da za novu godinu emituju takav program sa p*****ma a u prvom planu!i ne samo sto je isfeminiziran do koske nego je i ovako odvratan.ako neko sa treceg kanala prati ovakve stvari na netu ukinite tog isfeminiziranog klovna i ostavite onu devojku da vodi sama kviz ili dovedite nekog drugog ko je bar duhovit,kao Milan Kalinic,pa makar mu dali i duplo love,bar da se ljudi smeju njegovim provalama a ne ovako da se javljaju samo ljudi iz sela jer ceo Beograd i musko i zensko samo pljuje po p***** od voditelja.Mislite li i vi da bi Kalinic bio bolji?
 
Ja sam skroz zapanjena ovakvim komentarima!Pod jedan,ne mogu da verujem da neko zaista smatra Milana Kalinica duhovitim,a kamoli zanimljivim.Pod dva,jednostavno ne mogu da verujem da jos uvek postoje ljudi koji se bave rasistickim temama poput necije boje koze,porekla pa cak i sexualnog opredeljenja.Cak i da jeste to sto tvrdis da jeste,kakve to veze ima sa tobom?I inace,nije istina da ceo Beograd prica o tome da je on gay,naprotiv,veliki broj ljudi koje poznajem smatra da je kviz cista glupost,ali da je u njemu jedino sto valja bas voditelj!I pored toga,vecina mojih drugarica,kao i ja, smatra da je on bas sladak! :)
A,i to sto rece Elvin pre mene,ako ti ne odgovara,zaista,imas daljinac,pa ti lepo promeni kanal! :)
 
miskov:
hhhh ma u pravu si,lici pomalo ali ima provala bas.Legenda je bas

Ja kad sam prvi put videla Kalinica,odmah sam se setila onog crtnagog filma "Vitez Koja",zato mi i lici na kornjacu :lol: A inace,stvarno mi nije nesto duhovit.Mislim,nekako mi nije spontan.Spontaniji mi je Golusin u "Trostrukoj sansi".Kalinic se bas trudi da bude zanimljiv i duhovit,a duhovitost treba spontano da izleti,a ne na silu.Mada,dobro,istina je,nasmejem se s vremena-na vreme i na neku Kalinicevu salu. :)
 
daj ljudi u kom ste fazonu...a tolerancija?A evropska unija?:) Smrdljiva pedercina...valjda ce ga neko ubiti...:) salim se...kalinic je ok...ali ovaj je stvarno uzasan...mnogo je isfeminiziran...ne ide bre...bolje da stave nekog nadrkanog balkanca...maljavog...recimo mima karadzic bi bio ekstra...:) ili recimo jezdic ...
 
E taj voditelj je extra. Mozda je malo derpe ali se bash ne trudi da nasmeje ljude, to mu spontano izlazi i bash je sladak. A Milan Kalinic se ubija da ispadne smeshan, lupeta neke gluposti pa ako neshto ubode... E, a najjachi su neki ljudi koji se javljaju pa izvaljuju neshto... :) :)
 
Ovakve teme koje govore o necijoj boji koze,veroispovesti ili sexualnom opredeljenju mi opasno idu na zivce...Bas me cudi kako neko nije spomenuo B92...opet :roll: "Derpe" je neuporedivo zanimljiviji voditelj od ostalih koji ucestvuju u tom kvizu i zna da drzi paznju,Kalinic je napaljeni smarac,a homofobicni ljudi su bolesniji i od samih homosexualaca...
 
Homosexualnost nije bolest!Ljudi se uglavnom radjaju sa tim sexualnim opredeljenjem a jako jako mali broj njih postaje gay pod uticajem nekog spoljnog faktora kao sto je TV...
Tako da ako moje dete bude bilo "buljas" (pu pu daleko bilo :lol: ) ,to sigurno nije postao zato sto je gledao seriju Vil & Grejs ili gledao ovog voditelja...kako se vec zove...
 
DaNa_Pa:
E taj voditelj je extra. Mozda je malo derpe ali se bash ne trudi da nasmeje ljude, to mu spontano izlazi i bash je sladak. A Milan Kalinic se ubija da ispadne smeshan, lupeta neke gluposti pa ako neshto ubode... E, a najjachi su neki ljudi koji se javljaju pa izvaljuju neshto... :) :)

Jooj!Konacno moja istomisljenica! Big Kiss for you :) I ja mislim da je presladak i potpuno se slazem sa tvojim misljenjem po pitanju spontanosti i Kaliniceve muke da isto postigne na silu!
Drago mi je da se konacno neko slaze samnom :)
 
miskov:
Em je naporan,em derpe,ne znam sta je ova Modesty videla na njemu.

Miskov,na voditelju sam videla to da nije smrdljiv,masan,dlakav i ne podriguje i ne srce dok prica.Duhovit je,spontan i zabavan.
Zar vi svi mladici i dalje mislite da mi devojke volimo i dalje da kraj sebe imamo "dlakavo znojavo musko"?Prosla su ta vremena.
Potpisujem da ce vecina devojaka radije izaci na date sa Golusinom nego sa Jezdicem i bilo kojim drugim Balkanikusom...
 
Ej, ljudi, pa koliko pricate o tom Golusinu, pomislila sam da ga svi muvate! Da li ste svesni da je taj lik (priznajem da nije los - bar zna da prica) za nekoliko dana postao glavna tema svih foruma? Samo mu podizete rejting i verovatno cenu, posto gde god da sam i s kim god da sam, pricaju o kvizu i Golusinu! Verujem da on svakog dana moli Boga da sto vise pisete, jer ga reklamirate!!!!
A vi, muskarcine, ako vas toliko iritira, nemojte gledati, a posto vidim da ne propustate njegov kviz, mogu samo da zakljucim jedno - zaljubljeni ste u njega!
 
cvetak 6:
Ej, ljudi, pa koliko pricate o tom Golusinu, pomislila sam da ga svi muvate! Da li ste svesni da je taj lik (priznajem da nije los - bar zna da prica) za nekoliko dana postao glavna tema svih foruma? Samo mu podizete rejting i verovatno cenu, posto gde god da sam i s kim god da sam, pricaju o kvizu i Golusinu! Verujem da on svakog dana moli Boga da sto vise pisete, jer ga reklamirate!!!!
A vi, muskarcine, ako vas toliko iritira, nemojte gledati, a posto vidim da ne propustate njegov kviz, mogu samo da zakljucim jedno - zaljubljeni ste u njega!
Pa ova Modesty se izgleda navukla na njega. :-D Navucete se kao neke siparice tako na poznatu licnost do koje je tesko doci,i zamisli toli trud i da se ispostavi da je gej.Cista danguba. :shock: A sto se tice ovoga Miskova,ne bih mu ja "oprostila"samo da mi je blizi :oops: :oops: :oops: :oops:
 

Back
Top