Macho foliranje

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Davnih dana, sam se malo zamislio o ovom pitanju... i izvrsio jedan experiment.

Subota vece... sumnjivi lokal... ekipa perifernog tipa... Kruzni pogled po lokalu...2 interesantne... Najlepsa u lokalu i najhebozovnija u lokalu...

Najlepsa:
Stoji sa starijom kasnije saznadoh sestrom...
Crni komplet... uske pantalonice i njena ultra mala gooza... gola ramena... plavusa original... ocigledna "dama"... na njoj sljaste mindjuse, kajla i veliko srce na kajli pomislih od zlata ali ipak bese srebro... I ja se setih "Zone Zamfirove", 5 kila dukata oko vrata i prosetali je sokacetom...
Sve u svemu cista "princeza"... odavala je neku dobrotu ali i hladnocu... i ja pomislih njoj treba neki princ... i ubacih ti se ja u ulogu nekog viteza iz 14 veka i startovah...
Bio sam skroz ok... onako kao neki skroman, prirodan, normalan, pun postovanja lik koji se ama bas nista nije duvao i u kojem je ona trebala da vidi sve njegove kvalitete i vrline... namerno sam pustio da ona sama vidi dobrog, super coveka...
Ali elem ona ih uopste nije videla... Njena prica je bila opterecena nekim snovima i romantikom... Setih se onih ruskinja i ukrajinki sto salju mailove "Htela bih da se udam i da zivim u kuci na moru" :roll: .... Ocigledna sponzorusa, inace radi kao vaspitacica :roll: ... Elem u tim njenim snovima nije bilo mesta za mene jer ona u meni nije videla princa... vec samo normalnog prosecnog coveka...nedovoljno dobrog za nju...
Uopste mi nije pokazala nikakvu dozu inteligencije (za razliku od njene sestre koja je sistala od fora fazona i metafora) al glupo je startovati sad sestru isto vece, a i fizicki je bila losija od ove... Daklem normalnim, ne folirantskim pristupom nista...
 
Vratih se ja u svoje drustvo...

Najhebozovnija:
Ofarbana plavusica... djuska sa drugaricom... svi bulje u nju... crni minic i crne najlonke... super noge... vrti onom kosom...
Dok sam pricao sa onom prvom smeko sam i ovu... pricala je sa bucmastijim likom od nekih 40 god, u nekom "Armani" fazonu... ja pomislih: devojko koji ce ti k. taj "bumbar", 5 klasa si bolja od njega... i taman kad mi se cinilo da ce "pevac nagaziti mladu" ona se smoreno povukla i sela za sank...
"Mare care sad je startuj"... I ide start... Maco nastup... Ovaj put prepun nadmenosti i naduvanosti (opet namerno smisljeno... cisto experimenta radi)... Uglavljujem se pored nje i porucujem pice... Gledam je ispod obrve...(porucujem kampari mirno povlacim dim... lupam casom o sank).
"Ja ono sto mi se svidi i sto pozelim... to uvek i dobijem.... a to su vinjak i kisela" i dok sam joj to govorio blago je stisnuh za ruku... Nisam ni sacekao odgovor vec zgrabih svoja picca i vratih se svom stolu...
Idu intenzivna smekanja... smeska se... Prica sa drugaricom... ocigledno o meni... ja se smeskam i upucujem jedan mig...
Postavih se tako kao da sam nezainteresovan za nju... i mirno se posvetih zahebanciji sa nekim devojanama B i C klase koje su nam se prislepale...
Opet mi pice isparilo i naravno opet kod njenih prekrstenih butkica na sankerskoj stolici...
Opet u totalno maco fazunu joj prosaptah: "Sutra uvece cu biti ovde... i ti ces doci i samo ces sesti pored mene... kao stari prijatelji koji se znaju 100 god... dogovoreno?". Krece reakcija glavom na sve 4 strane...femkanje... "ja se zovem (Pera) a ti?" "Ceca"... "Pa Ceco onda se vidimo... sutra!"... i mig... Ona se smeska i ovaj put klima glavom gore dole... Gotovo femkanje...

I ja ti pomislih...
Sa ovim maco folirantskim nastupom sam smuvo ribu bukvalno za 2 minuta price...
A sa onim normalnim "Valijant" pristupom ni posle sat vremena price nisam bas nista postigao...

I sad pitanje za vas...
Zasto devojke pricaju da ne vole ta maco foliranja i naduvavanja... kad je ocigledno da padaju na to?
 
Razmisli ti malo kakve ribe startujes...
Kako kod nenormalnih riba da prodje normalna prica...
Ali, i ti si jedan nenormalan lik koji jedno prica, drugo misli, a trece radi...
Stalno se nesto bunis protiv sponzorusa, a samo njih startujes...
Moram biti brutalno iskrena, pocinjes da mi se gadis!!!!!!!!
 
Odacu vam jednu veliku tajnu, ja vec duze vreme nosim buzdovan u torbi, i chim mi neshto zapne za oko... nema tu priche - motkom po glavi, za kosicu i kuci. I da vidish, funkcionishe na sveopshte zadovoljstvo
 
VesticaBG:
Razmisli ti malo kakve ribe startujes...
Kako kod nenormalnih riba da prodje normalna prica...
Ali, i ti si jedan nenormalan lik koji jedno prica, drugo misli, a trece radi...
Stalno se nesto bunis protiv sponzorusa, a samo njih startujes...
Moram biti brutalno iskrena, pocinjes da mi se gadis!!!!!!!!
Aj ti meni kazi otkud znas da je neka sponzorusa i da li je normalna dok ne popricas malo sa njom...
Daklem startujes onu koja ti se svidi.... pa se kasnije pokaze kakva je i u mozgu... valjda to tako ide kod "normalnih" ljudi.
Sad mogu one C klase da me mrze zato sto ja volim A klasu... ali jbg za svaku krpu se nadje zakrpa...
 
Lucky Luck:
Odacu vam jednu veliku tajnu, ja vec duze vreme nosim buzdovan u torbi, i chim mi neshto zapne za oko... nema tu priche - motkom po glavi, za kosicu i kuci. I da vidish, funkcionishe na sveopshte zadovoljstvo
Znaci praktikujes neandertalske metode... nista prica, pice, upoznavanje... interesantno... Verujem da si vrlo uspesan... :lol:
 
Jbt Pero, mnogo sedish za Pc-om, ni u kom sluchaju neku pametnu temu zapochinjati, mozda malkice groktati ili slichno. ja sam se zadnji put zapanjio na kako glupe zvake ljudi skidaju ribe,al` shta cu kad je to meni blesavo. I nikako ne pitaj da li dolaze na krstu (to iskustvo bi da ti ushtedim)
 
Lucky Luck:
Jbt Pero, mnogo sedish za Pc-om, ni u kom sluchaju neku pametnu temu zapochinjati, mozda malkice groktati ili slichno. ja sam se zadnji put zapanjio na kako glupe zvake ljudi skidaju ribe,al` shta cu kad je to meni blesavo. I nikako ne pitaj da li dolaze na krstu (to iskustvo bi da ti ushtedim)
Pa da sedimo za PC-jem ocigledno... I otvaramo pametne teme ocigledno... i zavidno smo ocigledno... :lol:
Ja vise i nisam zapanjen na kako glupave zvake ljudi skidaju ribe... a ni kakvi tipovi skidaju ribe... jbg naviknes se vremenom na to... Btw sumnjam da ti znas kakve ribe dolaze na krstu... u svakom slucaju odgovor na to pitanje znas 5 puta manje od mene. :wink:
 
Petar_Pan:
Pa da sedimo za PC-jem ocigledno... I otvaramo pametne teme ocigledno... i zavidno smo ocigledno... :lol:
Ja vise i nisam zapanjen na kako glupave zvake ljudi skidaju ribe... a ni kakvi tipovi skidaju ribe... jbg naviknes se vremenom na to... Btw sumnjam da ti znas kakve ribe dolaze na krstu... u svakom slucaju odgovor na to pitanje znas 5 puta manje od mene. :wink:
ne govorim o pametnim temama na krsti nego u gradu, a i ostatak se odnosio na istu situaciju.
 
Lucky Luck:
ne govorim o pametnim temama na krsti nego u gradu, a i ostatak se odnosio na istu situaciju.
A pa da, onda se u principu slazem... mislim ko ce pitati ribu jel dolazi na krstu... svasta... pa jel si ti svestan koliko ovde ima devojaka uopste...iz raznih gradova... pa skoro da ih na prste mozes prebrojati sve... Jos ako iskljucis neka previse daleka godista... A u gradu ih ipak ima mali milion...

A inace sto se tice konkretno NS-adjanki... sa foruma sam ih pola upoznao a pola video slike... tako da... mozda ima samo par sto nisam...
 
pa ovoj drugoj nije bio neophodan bas princ, ni kuca na moru. ali da znas to macho foliranje(naravno ako je dopadljivo,pa jos i da nije jako uobicajeno) bas pali, bar kod mene, mada kod ove lepotice ne bi verovatno ni to upalilo. one se stalno nekako drze nedodirljive i onda(ne znas ni kad,ni kako,ni zasto) padnu na bas nesto sto nisu trazile(cesto cak i suprotno od onog sto su zelele)
 
PETRE PANU - U sadasjnoj Srbiji drugachija su pravila ...sve je teze..Morash se vishe dokazivati i truditi...A da bi zinteresovao devojku u prvom kontaktu morash malo da glumatash...malo vishe
tajanstven itd..Imash tu nesretju da se nalazish na jako specifichnom terenu...Sa Ruskinjama i
Shvedjankama tu ide sve drugachije...One nisu sve sponzorushe samo misle na svoje zadovoljstvo
i to otvoreno bez utruchavanja iskazuju...Kod nas je prisutan patrijarhat i konzervativizam...
 
Petar_Pan:
Aj ti meni kazi otkud znas da je neka sponzorusa i da li je normalna dok ne popricas malo sa njom...
Daklem startujes onu koja ti se svidi.... pa se kasnije pokaze kakva je i u mozgu... valjda to tako ide kod "normalnih" ljudi.
Sad mogu one C klase da me mrze zato sto ja volim A klasu... ali jbg za svaku krpu se nadje zakrpa...
Svi mi volimo A klasu...ali imas i vise vrsta A klasa... ako kapiras...
A koja je sponzorusa ti to najbolje znas...
Samo ti se takve desavaju!!!!! :-)
 
Interesantna ti je ova tema! Ja vise volim taj "I am the best" stav, tu bar znas na cemu si jer se ti momci najcesce otvore veoma brzo a poneki su zaista izuzetni ljudi koji su jednostavno svjesni sebe! Mnogo me vise nervira "boy next door" pristup jer su ti muskarci obicno prevejani lazovi i hipokrate!
 
VesticaBG:
Svi mi volimo A klasu...ali imas i vise vrsta A klasa... ako kapiras...
A koja je sponzorusa ti to najbolje znas...
Samo ti se takve desavaju!!!!! :-)
Da, da kapiram, imas A klasu na prvi pogled... i A klasu na drugi pogled... A bogami i na pogled u ogledalo. :lol: :wink: :rolleyes:
S tim sto na forumu prvo vidis drugi pogled....pa postanes zrikav.. :lol:
Drago mi je sto imas vidovnjacke moci pa znas sta se meni desava. :razz:
 
mAximA:
Interesantna ti je ova tema! Ja vise volim taj "I am the best" stav, tu bar znas na cemu si jer se ti momci najcesce otvore veoma brzo a poneki su zaista izuzetni ljudi koji su jednostavno svjesni sebe! Mnogo me vise nervira "boy next door" pristup jer su ti muskarci obicno prevejani lazovi i hipokrate!
Hmm... vrlo frlo interesantan pogled... kao gde ima dima ima i vatre... moz da bidne a i ne mora da znaci...
E sad bi ti Laki rekao "boy next galaxy". :lol:
A kakav je to pristup "boy next door", aj nam opisi jedan... da vidimo kako tebe startuju....
 
Petar_Pan:
Vratih se ja u svoje drustvo...


I ja ti pomislih...
Sa ovim maco folirantskim nastupom sam smuvo ribu bukvalno za 2 minuta price...
A sa onim normalnim "Valijant" pristupom ni posle sat vremena price nisam bas nista postigao...

Eh, pa nije ti ovo A klasa, daleko je ona od A klase...Čim pada na takvu priču.:-D
Ja glasam za normalan pristup, bez foliranja i femkanja (sa obe strane), zamisli samo da uđeš u neku vezu sa ovom devojčicom, gde bi bio kraj foliranju? :-? Naravno, zavisi kakvu vezu želiš sa njom. ;-)

p.s. I šta je bilo posle? ;-)
 
zelenooka:
Eh, pa nije ti ovo A klasa, daleko je ona od A klase...Čim pada na takvu priču.:-D
Ja glasam za normalan pristup, bez foliranja i femkanja (sa obe strane), zamisli samo da uđeš u neku vezu sa ovom devojčicom, gde bi bio kraj foliranju? :-? Naravno, zavisi kakvu vezu želiš sa njom. ;-)

p.s. I šta je bilo posle? ;-)
Dobra je bila... umem ja da nanjusim A klasu... :wink:
Kraj foliranju je momenat prvog poljubca u usta... tu maske padaju... a neretko i nesto vise... :lol:
Hteo sam od nje neobavezno nesto... ali to nije do nje nego do mene sto ti ja bas i ne ulecem u neke veze... izbegavam takve varijante...
E sta je bilo, bilo je... :razz:
 

Back
Top