Vaše mišljenje o televiziji B92 !?

Cekaj, zar ti zaista mislis da niko od zaposlenih u toj televiziji,pa i sam direktor i urednik nije pripadnik srpskog naroda i nema neki osecaj pripadnosti i ljubavi prema svom narodu i tako oce namerno da ga ocrni ili sta vec?
Svrha tih snimaka je da se skine mrak sa ociju ovog naroda i da prekinemo da igramo na kartu nevinasceta, ono u fazonu: "Sta lupetas, gde bismo mi tako nesto radili?"
E pa radili smo, jbg i treba javno da osudimo ljude koji su to cinili, a ne one koji su to samo pokazalli svetu koji zasluzuje da zna!
Zasto ne prikazuju tudje zlocine?
Zasto bi?Prvo se treba pozabaviti sopstvenim brljotinama pa tek onda osudjivati tudje!
 
Samo uzmi nekoliko činjenica.Kako je vlasnik došao do televizije?Ko je bio glavni finansijer do tada?Ko je to očistio u svom dvorištu pa da mi dobijemo napad higijene?Ko je podneo najveće žrtve(dokazano a ne kao Srebrenica,Vukovar...)Kao da se Jasenovac,Krajina,Tuzla,Kravice,Klečka ... dešavalo nekom drugom.Mnogo je dugačka lista a higijeničari su samo u našem dvorištu.
 
Ne, ja ustvari mrzim serije poput "Boljih ljudi", "Srećnog života", "Porodičnih dolara" i "Stiže blago" (nadam se da nisam pobrkao naslove), nego sam hteo da se zaključa tema koja pljuje moju omiljenu tv stanicu. Živeo B92!!! Ajmo sad svi: ŽIVEOOOOO!!!
 
pa ko ne mrzi,ne ide mi ironija, moram da vežbam još malo.

anije loš b92 dokle god puštaju mućke i još neke serije,ligu šampiona...itd.
ostalo me ne zanima...ni na jednoj televiziji,tako je najbolje.

btw ovo je tema za politiku,a tamo već ima jedno dvadeset tema o b92...
 
shinodo bolje povedi racuna kako razgovaras sa velikom srpkinjom strelom
nemoj da se obrukas
strelo samo nastavi da gledas svog gospodina shejshela
i prebaci malo na druge kanale da te sunce ozari kad vidis nekog radikala
jer kako ti to kazes radikali nisu foliranti
ziveli kiseli osmesi
 
banegad2004:
shinodo bolje povedi racuna kako razgovaras sa velikom srpkinjom strelom
nemoj da se obrukas
strelo samo nastavi da gledas svog gospodina shejshela
i prebaci malo na druge kanale da te sunce ozari kad vidis nekog radikala
jer kako ti to kazes radikali nisu foliranti
ziveli kiseli osmesi
Da, da ko zna mozda me proglase anti-srbom,stranim placenikom ili izdajicom! :lol:
 
banegad2004:
shinodo bolje povedi racuna kako razgovaras sa velikom srpkinjom strelom
nemoj da se obrukas
strelo samo nastavi da gledas svog gospodina shejshela
i prebaci malo na druge kanale da te sunce ozari kad vidis nekog radikala
jer kako ti to kazes radikali nisu foliranti
ziveli kiseli osmesi

Kakve muškarčine, napadaju kao kojoti, u čoporu... Pa još zaljubljenici u b92...
A kakav tek fond reči poseduju, kakva erudicija, kakvo obrazovanje...
No, s obzirom odakle ste, nije ni za čuđenje...
 

Back
Top