Vaše mišljenje o televiziji B92 !?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
demokratska...shta ima antisrpsko u prikazivanju gomile retardiranih ljudi koji ubijaju druge ljude?...ne razumem...a vetjina debila ovde misli da smo zhrtve koje ceo svet otje da abjuzuje...pa daj malo da otvorimo ochi da vide da smo i mi ponekog ubili...shto bi rekli darkvudi "pustinja u glavi...pustinja u glavi"
 
Sve snimke zlocina svih strana treba prikazivati-sto vise puta na svim televizijama a ne samo B92 u svim Banana Republikama,pardon demokratskim drzavama nastalim raspadom SFRJ.B92 je licemerna televizija kad se radi o informativnom programu.Sigurno je da plasiraju stranu propagandu "suocavanja sa prosloscu" i "prihvatanja odgovornosti" za proteklih 15 godina,a cak i Hag zvanicno kaze da su zlocine cinili pojedinci a ne narodi.Razapnite me,al mene nije sramota sto je neki Srbin ubijao Muslimane u Srebrenici jer JA NEMAM NISTA S TIM.Najstrasnije osudjujem al ne osecam licnu odgovornost.Zao mi je sto je politicki nekorektno da ne osecam sramotu sto sam Srbin jer su neki Srbi vrsili ratne zlocine,a B92 pokusava da izazove takv efekat sramote.Kad je poceo rat imao sam 9 godina,kolektivnu odgovornost nek snosi preko 3 miliona budala koji su glasali za Milosevica na izborima 1990.Svojim izborom dali su precutnu saglasnost Komunistickoj eliti da nas uvede u mrak u kome zivimo vise od 15 godina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top