NY - kako je bilo ?

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
645
Gde ste bili za novaka? I da li ste izvalili šta ga 'e slovenaca po ulicama našeg milog grada? Kao da nemaju nikakvu zaebanciju u deželi...
Daklem, kako&gde ste se proveli? Jel ste kresnuli nešto? Poljubili/zaljubili se u nekoga? Jel bio dobar provod?
 
Mislio sam da pitaš za NY District :)

Slovenci su i prošle godine došli organizovano u BG, izgleda im se dopalo..
Juče tj.danas ih nisam primetio, kratak je dan, inače primetio sam da je NG je kasnila 1sec.
Kod mene žurka, sedamnest ljudi, sve sam ih uredno izbrojao.
Bilo mi super, stvarno sam zadovoljan, nije što sam ja bio domaćin, ali mislim da je ljudima bilo lepo.
Opušteno.com.
 
Pa lepo sam se proveo !!! Prvo sam bio kod buraza na zurci u bloku 45 pa posle u lavirint oko 2 sata i malo tamo blejali ! i tako... a ide repriza dolaze sad kod mene da se ubijemo od **** pa sutradan u Stefan Braun !!!
 
Bilo je dobro.
Sa još 3 drugarice u gradu... malo pevale, drale se, vrištale na 1, 2, 3....
Svašta sam videla to veče, zaista svašta... od ludačke porodice koja morala da stoji do nas, preko petardi koje su bile ... svuda, do potpune tuge u krevetu kod drugarice...

ali kad pogledaš u nazad, ništa ne traje dugo
 
bili kod prijatelja sa klincima.
sedeli i ćaskali.
srećom neko se setio da pogleda na sat u minut do ponoći.
otvorili champagne.
izljubili se, otišli kući.
potrpali decu u krevet.
legli i mi u krevet.
ustali u 8 :roll:
i tako dan za danom, pred kockastim ekranom.......
 
Kod kuće nas dvoje, lepo, prijatno,gledali vatromet s prozora , klopali lepu hranu, pili šta nam se pilo, uživali...Sutra uveče nam došli prijatelji na večeru... :-D Spavali do podne svaki dan...jutros je tako bilo teško ustati u 6.45h...
 

Back
Top