NOVOGODISHNJE erotske fantazije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Znachi ne one obichne. Interesuje me kako forumashi zamishljaju sex u novogodishnjoj noci, naravno pod uslovom da su josh uvek dovoljno trezni da ishta zamishljaju. Evo, ja cu da pochnem. Poshto josh iz detinjstva traumatiziran po pitanju deda mraza (jedna kevina koleginica se presvukla u deda mraza i gadno me isprepadala na nekoj dechijoj priredbi), oduvek sam zamishljao da se dochepam neke deda-mrazice, da je raspakujem, onako poluraspakovanu dobro posh**** i da se na taj nachin reshim traume. Pritom dedamrazica mora biti naravno potpuno nepoznata, sve to se deshava za vreme vatrometa i po mogucstvu na saonicama (ipak je to fantazija i shtoshta toga je dozvoljeno). A, da bi cela pricha dobila na pikantnosti zamishljam Rudolfa kako mi lize guzu, da se ne bi smrzla na ovu hladnotju. Pa da vas chujem, i SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2006-oj !
 
Tuce razuzdane piletine, mirišljave, u minićima, u svilenim kostimima od pepeljuge i deda mrazice do med. sestara i pandurki. Providni kostimi, čipkast donji veš, visoke štikle, crnke i plavuše, da sve budu zadovoljne i zadovoljene, da traje od sumraka do svitanja, da završimo u bazenu punom nekog kremastog likera. Tuce njih i ja trinaesti,a njegovo veličanstvo da "prede" u erekciji ! :)
 
Moja fantazija bi isla ovako otprilike: Ja na onoj smor zurci na kojoj cu i biti a onda se pojavljuje misicavi Latinoamerikanac sa kapicom od Djeda Mraza na glavi (to radi novogodisnjeg prizvuka) i uzima me u narucje i odvodi u noc.................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top