SCOOTER

  • Začetnik teme CHILI GIRL
  • Datum pokretanja
C

CHILI GIRL

Gost
Zanima me jel neko slusa ovu grupu?Jeste li ikad culi neku njihovu pesmu?Ovde je kao ubacen neki reiv.Ja ih slusam od pre 5 godina i mogu vam reci da imaju dobre pesme,mada su mnoge zdipljene pa obradjene:kao na primer "I was made for lovin' you" koja je u stvari pesma grupe KISS,i "Weekend" koju izvodi KID,a evo na Artu se sad vrti "Maria (I like it loud)...Pa,sta mislite???
 
Ja obozavam onu njihovu stvar "How much is the fish". Imaju jos mnooogo jakih stvari, samo ne znam kako se zovu. Inace su THE BEST!!!
 
Meni su se oduvek svidjali.
Jos odavno sam ih zavoleo, kad je bila aktuelna ona pesma HOW MUCH IS THE FISH? pa sve do sada. Svidja mi se njihova obrada Eyes without of face.
a moja jedna od omiljenih je RAMP! :shock:
 
E,TI MI SE RAZUMES U MUZIKU!!!VIDIM KAKO SE POTPISUJES I ISKRENO MI JE ZAO,BRUKAS EVANESCENCE!
MOGU DA SE KLADIM DA NE ZNAS DA PREPOZNAS KOJA JE PESMA TEHNO A KOJA NIJE! A STO SE TICE HOW MUCH IS THE FISH,TO JE NAJBOLJA PESMA IKAD STVORENA.ONA JE IZ 99 A JOS UVEK JE JAKA!JESTE LI CULI OVU NOVU MARIA?
 
CHILI GIRL:
E,TI MI SE RAZUMES U MUZIKU!!!VIDIM KAKO SE POTPISUJES I ISKRENO MI JE ZAO,BRUKAS EVANESCENCE!
MOGU DA SE KLADIM DA NE ZNAS DA PREPOZNAS KOJA JE PESMA TEHNO A KOJA NIJE! A STO SE TICE HOW MUCH IS THE FISH,TO JE NAJBOLJA PESMA IKAD STVORENA.ONA JE IZ 99 A JOS UVEK JE JAKA!JESTE LI CULI OVU NOVU MARIA?
Ja jesam,al' bolje da nisam
 
CHILI GIRL:
E,TI MI SE RAZUMES U MUZIKU!!!VIDIM KAKO SE POTPISUJES I ISKRENO MI JE ZAO,BRUKAS EVANESCENCE!
MOGU DA SE KLADIM DA NE ZNAS DA PREPOZNAS KOJA JE PESMA TEHNO A KOJA NIJE! A STO SE TICE HOW MUCH IS THE FISH,TO JE NAJBOLJA PESMA IKAD STVORENA.ONA JE IZ 99 A JOS UVEK JE JAKA!JESTE LI CULI OVU NOVU MARIA?
ditsch.gif
ischilliraj girl..
 
The Fifth Chapter (also stylized as T5C) is the seventeenth studio album by German Techno band Scooter. The album was released on 26 September 2014. The first single from the album is "Bigroom Blitz" which features American rapper Wiz Khalifa. It was released on 23 May 2014. The second single "Today" was released on 5 September 2014 as 'One-Track Bundle' and will be released on 26 September 2014 as 'Complete Single Bundle with Mixes'.

 

Back
Top