kompleksi nize vrednosti

DeckicBg

Početnik
Poruka
7
Mogu li da se izlece.
Sta bi ste vi uradili da vas rodjeni otac ponizava za fizicki izgled pred drugovima, drugim ljudima.

Imam problem sto imam kompleks i svestan sam ga, sa druge strane sam svestan da ne bi trebao da ga imam, ali ona prva strana je jaca od mene. Sada vec imam poprilicno godina 23, i znam da sam davno trebao da resavam probleme. Ali valjda ni sada ****** nije kasno.

Kad god zelim da pridjem nekoj devojci i skupim hrabrosti i izbacim tatu iz glave i njegove proce kako sam ruzan , i krenem meni se te price jave i ona krene u glavi da mi se mota

"ti tako odvratan pa ti nemas sanse kod nje"

i slicno. Negativno o meni.

I onda i ne pridjem i razocaram se.

I tako stalno.

A sve vreme gledam ljikove koji su 3 puta masniji, deblji, zadrigliji od mene i ruzniji kako setaju strava ribe cak i 15 puta lepse od onih kakve bi ja zeleo.
 
Ne znam sta da ti kazem, a da ne lupim. Po meni najbolje ces to da prevazidjes, ako se smuvas sa nekom. Kako je smuvati, naljbolje bi bilo ako ti neko drugi namesti devojku (drug, drugarica). Druga neka solucija bi bila da se nekako opustis (pice, trava) pa da probas (pijan sto na um to na drum).
Ili u nekom trecem slucaju da odes na neku vecu zurku, pa uz atmosferu da pocnes da prilazis redom (valjda ces biti opusteniji). Ne znam, nisam pametan.
 
DeckicBg:
Mogu li da se izlece.
Sta bi ste vi uradili da vas rodjeni otac ponizava za fizicki izgled pred drugovima, drugim ljudima.

Imam problem sto imam kompleks i svestan sam ga, sa druge strane sam svestan da ne bi trebao da ga imam, ali ona prva strana je jaca od mene. Sada vec imam poprilicno godina 23, i znam da sam davno trebao da resavam probleme. Ali valjda ni sada ****** nije kasno.

Kad god zelim da pridjem nekoj devojci i skupim hrabrosti i izbacim tatu iz glave i njegove proce kako sam ruzan , i krenem meni se te price jave i ona krene u glavi da mi se mota

"ti tako odvratan pa ti nemas sanse kod nje"

i slicno. Negativno o meni.

I onda i ne pridjem i razocaram se.

I tako stalno.

A sve vreme gledam ljikove koji su 3 puta masniji, deblji, zadrigliji od mene i ruzniji kako setaju strava ribe cak i 15 puta lepse od onih kakve bi ja zeleo.


Nema to veze o cemu ti pricas. To sto debeli i zadrigli setaju stvar je njihovog novcanika. Taj debeli svaki put na nju potrosi 100 eura.
Izgled kod zena uopste nema veze, nego tvoja spika i nastup. Nase su malo zayebane po tom pitanju i nije ni cudo da imas problema, jer su i one iskompleksirane pa vole zayebavati.
I ja dok sam imao posla s nasima imao sam cudnih dogodovstina. Ali danas mi je to sve simpa. Joj kad se setim koje su to lujke.

Nikako ne smes imati straha. Radje budi i bahat nego pickica. Ma serem plati si ku-rvu izderi je posteno i nemoj zene uopste ganjati. Nek one tebe jure i boli te kita.
 
sinnke:
Nema to veze o cemu ti pricas. To sto debeli i zadrigli setaju stvar je njihovog novcanika. Taj debeli svaki put na nju potrosi 100 eura.
Izgled kod zena uopste nema veze, nego tvoja spika i nastup. Nase su malo zayebane po tom pitanju i nije ni cudo da imas problema, jer su i one iskompleksirane pa vole zayebavati.
I ja dok sam imao posla s nasima imao sam cudnih dogodovstina. Ali danas mi je to sve simpa. Joj kad se setim koje su to lujke.

Nikako ne smes imati straha. Radje budi i bahat nego pickica. Ma serem plati si ku-rvu izderi je posteno i nemoj zene uopste ganjati. Nek one tebe jure i boli te kita.

Imam i ja lovu nije u tome problem
 
Treba da steknes samopouzdanje.Moras da verujes u sebe.Seti se da verovatno imas jos puno drugih kvaliteta.Nije izgled najbitniji.Ne razmisljaj o kompleksima, niti o bilo cemu drugom samo o svom cilju.Druzi se, zabavljaj se, smej se....Mozda je ona prava bas tu, blizu tebe.Neke stvari se jednostavno spontano dese same od sebe....
 
Joooj, pa i nick ti je, da 'prostiš ko da si gay:? Nemoj se ljutiš, ja ti samo kažem kakav utisak ostavljaš... U tome je problem, a to je problem koji moraš da razrešiš SAM SA SOBOM... I ne, NEĆEŠ naći devojku dok to ne uradiš
 
mackica ns:
Joooj, pa i nick ti je, da 'prostiš ko da si gay:? Nemoj se ljutiš, ja ti samo kažem kakav utisak ostavljaš... U tome je problem, a to je problem koji moraš da razrešiš SAM SA SOBOM... I ne, NEĆEŠ naći devojku dok to ne uradiš


Kako neko ko je deckic moze biti gay. Znaci da sam i ja kad sam bio deckic bio gay.
 
Pa u tome je problem, ti svakoj ribi prilazis kao drugaru
i od svake ribe napravis drugaricu. Zayebi taj pristup od toga leba nema.
Kada upoznas novu devojku zayebi poveravanje i pocni da je muvas.
Ti koji te zajebavaju ti nisu drugari (to odmah odyebi) oni su sa tobom samo radi para.
Evo ti prilike NG svi raspolozeni, samo ti napred delijo i ima sve da prsti.
Posle dva tri prilaza ima da ide ko podmazano. I ne moj da se smoris ako dobijes korpu,
to je normalno. Na kraju ce se otimati veruj mi. SRECNO
 
E, Čkode, znaš kako je super biti zadovoljan sobom I ZATO što si fizički ok?
Mislim, kako će neko da ima lepo mišljenje o tebi, ako ti samog sebe ne poštuješ?
I u pravu si, nisi ti klinac, pa sad treba tatino mišljenje da bude presudno u formiranju samopozdanja.
Raste se do 25. godine. Igraj basket i idi na plivanje.
 
@deckicbg: prvo menjaj nick...tu se slazem sa mackicom
a sta je konkretno problem sa tvojim fizickim izgledom kad te cale zahebava? :roll: mislim,jer stvarno postoji nesto ili sta....ili ti je cale jednostavno isfrustriran?pa te zato maltretira....mislim...on ima neki problem sa sobom ako tebi govori da si ruzann...on ti je bre roditelj i treba da te voli makar bio ne znam kako ruzan i nikada ti to nece reci...prema tome,ne znam ni sto ga uzimas za ozbiljno :roll:
prvo ti resi neke probleme sam sa sobom,ako imas neke nedostatke potrudi se da ih uklonis koliko je u tvojoj moci,radi na sebi i pre svega na svom samopouzdanju a cale...ma ko ga hebe....moze samo da ti zavidi.i tacka :roll: tatu na ignore :mrgreen: na dupli ignore :D
 
ma ne smeta nik, samo što nešto govori - o bolećivom i razmaženom i popustljivom ne-takmičarskom odnosu prema sebi i drugima :roll:
Jesi probao da ubiješ ćaleta, makar u snu, ili imaš slabu volju i više voliš da tuguješ?
Pazi, SVI odrade konflikte sa roditeljima do 20-te godine. Ili ne odrade. Moraš to da razrešiš. Nije valjda da ga strahopoštuješ? Ja bih ga naduvala qrzem zbog toga. Sela i posvađala se "a što si ti meni"...to pomaže :D Pitaj ga, tj,podseti na to, i traži IZVINJENJE i KAJANJE i priznanje da je glup (nadRkan, svejedno) i idi dalje. Možda će ti re
i nešto tipa "Nisam tako mislio" - svejedno, nek se pokaje. Razgovaraj i sa majkom - šta ona misli o tebi (neće biti ni blizu toga,veruj!) , i kako procenjuje takvo njegovo ponašanje - šta o tome misli. Reči povređuju, ali i leče. Sedi i razgovaraj - ne sa drugarima, oni s tim nemaju ništa a i kao obični muškarci nemaju pojma o tome, razgovaraj sa direktnim "krivcima".
 
way to go betty :mrgreen: :thumbsup:

kad on tebi kaze 'sine al si ruzan' ti udari kontru i casti ga duplo ako treba :mrgreen: uostalom ako i jesi ruzan morao si na nekoga da povuces :roll:

a ja ga najozbiljnije ne bih uzela za ozbiljno jer covek koji tako kovori sinu ima neke probleme sa sobom :roll:

svadjaj se bre sa njim :D :D :D vis da mu potrebna terapija i da se oslobodi stresa :D

a jos bolje je da samo klimas glavom dok cale kenya i kazes...da tata,tako je tata....i na jedno udje na drugo izadje...a ti po nastavis po svome :D i ne mislis na njega osim u trenucima dok je ispred tebe :mrgreen: uostalom ti zivis svoj zivot ne on...:roll:

stvarno bre,mator si ti da imas takve unutrasnje konflikte :?
 

Back
Top