Шта за 200 Е?

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
Значи треба ми неки мали, мобилан дигиталац...

Па ако неко може да ми препоручи нешто за тај буџет...
Такође волео бих ако може да ми скрене пажњу на плусеве и недостатке неких конкретних модела...

Хвала
 
Nemoj uzeti Samsung,bar ne 370,nista licno slobce ali smatram po komentarima da nisu bas nekog kvaliteta,bolje uzmi Canon ili nikon,ja imam Pentax Optio 30 i super sam zadovoljan a platio sam ga 150 evrica.
 
Nisam primetio nikakve razlike izmedju ovog Samsunga i odgovarajucih Canon modela, osim naravno cene koja je na strani Samsunga.Mozda je jedino Canon u prednosti u nekim ekstremnim svetlosnim situacijama, kao sto je slikanje u totalnom mraku i sl. ali ni Canon tu ne daje mnogo bolje rezultate.Pogledjte moj sajt sa fotkama( www.slobelix.fotopic.net ), pa prosudite.Naravno , ovo je moje iskustvo, mozda ima i drugacijih.Pozdrav Slobelix
 
Bez uvrede mislim da su Canon i Nikon bolji,takodje i Pentax i KonicaMinolta i Fuji.
zazirem od marki koje nisu imale iskustva sa optikom i smatram da su ipak Samsung i HP teska komercijala.
 
Samsung uopste nije los, optika je ista kao i kod Canona.U ovoj klasi je nemoguce napraviti razliku.Plus kod ovog aparata je niza cena.Bas zbog toga sto nije marka :wink:
Ja ga prodajem jer kupujem Fuji S5600 koji mi treba za stock fotografiju.Sa Samsungom sam napravio poprilicnu galeriju i donosi mi zaradu.Sad idem dalje na novi nivo.Tako da pozdravljam sve Canone i Nikone, cenim ih kao ukupno kvalitetnije proizvode nego Samsung ali ne priznajem da samsung u ovoj klasi ne moze da napravi iste i bolje fotke.Sve je komercijala na 3.2 mpix.By the way cenu sam spustio na 100 e.
 
Do sad nisam video test u kome je samsung ili HP pobedio ili pokazao nesto osim zadnjih mesta.O tome govorim.I ja bih voleo sto jeftiniji a sto bolji aparat ali nema jeftinog a dobrog.Slazem se da u ovoj klasi nema bas puno razlike ali za oko obicnog coveka!
 

Back
Top