Snovi koji se ponavljaju

prava tema za mene...
sanjam uvek isti san-odjednom se kao setim da nisam zavrsila srednju skolu u kao vracam se u nju i svi mi zlobnici govore kako sam bezala i kako je sada to gotovo,kako ne mogu da odgovaram nista,da i to sto mogu da odgovaram necu stici da naucim i da mi nece cak ni profesori koji me vole,tu nista pomoci...i tu se onda misteriozno pojavljuje moja najbolja drugarica iz osnovne(koju sada,uzgred budi receno-veoma retko vidjam ali smo u dobim odnosima) koja je kao redovno isla u skolu i koja me kao bodri,kao mozes ti to da postignes,naucices..i tu se onda sve zbrza i na kraju sam ja kao zadovoljna i kao likujem jer sam sve zavrsila i to sam jos mnogo bolja nego ti zlobnici iz odeljenja koji su mi govorili da to necu moci.
Uvek tako.Ponavlja se.Budim se izmucena iako se to kao sve dobro zavrsava.Neki mucan osecaj da sam nesto zabrljala?
jel moze neko da mi pojasni zasto je to tako?Sta to moze da znaci?
 
Ja sam dobila dobar savet za snove koji se ponavljaju - i izgleda da radi :wink:
Jednostavno je - u toku dana s vremena na vreme crtajte nešto levom rukom.
Kakve ovo veze ima sa snovima - nemam pojma, ali sam već navikla da je sve ono što iz prve zvuči imbecilno na kraju bude tačno.
 
mammy:
nekad se nocu probudim jer se potpuno ubjedim da me neko zove....ljuto....nestrpljivo....
cesto sanjam da letim...jednostavno i lako letim
i sanjala sam cesto da kradem...
inace rijetko sanjam....ili se ne sjecam

'ajd' Betty i mene izanaliziraj ;)


:lol:
Aj da probam napamet - proganja te podsvesno neka neispunjena obaveza ili odgovornost koju ne možeš da uspostaviš a misliš da moraš? Nešto si zaHebala a tvoja podsvest misli da je važno? Stres, u svakom slučaju. Na neštosama sebe podsećaš u snu, preopterećena si.

krađa, ne znam, ali aj se nađemo u snovima - ti pljačkaj a ja ću da ubijam :mrgreen:

btw. letenje je sazrevanje, odrastanje


e, ovo LEVOM RUKOM je superzanimljivo :P Ja crtam levom (pišem desnom). Mislim da ej to neka fora sa sinapsama i elektr.talasima između njih - ima vežbica: masiraš prstima u kurg oko usana, ujednom, pa u drugom smeru (na levo, pa na desno). Tako i celo lice i vrat, može i pre spavanja, i kupka neka fina (ali ne stimulativna nego opuštajuća, znači NE limun, eukaliptus, ne jasmin i nego nešto mlečno i blago. Čokolada je strava!). Mleko pre spavanja pomaže. Ne jesti narandže, ne piti kafu i ne jesti puno. U krevetu ne raditi ništa drugo sem spavanja i sexa (ne čitati i NIKAKO ne gledati TV iz kreveta!!! Skreće misli sa opuštanja, TV je pakleno sokoćalo! )

Ako ste pod stresom pomaže i neka vrsta planera i dnevnika - fakat je da kad staviš na papir svoje obaveze - pritisak PRESTAJE. Isto je i sa tugom.Ovo ŠLJAKA 101%!!!
Evo vam forum pa raspalite u sitne sate :lol:

btw. Ja sam ambidexter (ovo je 1 od 10 ljudi na planeti, zna gazdarica 8) ) i moram da pazim na sinapse :lol: Šalim se, ali ako sama sebi kuvam kafu (jer je to prvo kad ustanem) - uključim ringlu umesto na desno pa na 3, na levo, pa na 1 :shock. I ne primetim dok ne prođe 10-ak minuta a ja bez kafe i dalje :?
 
ej, izvini, taj broj važi za LEVORUKE
a ja sam pretpostavila da se ambideXter postaje tako što um.prirodne levorukosti pređeš na korišćenje desne kao glavne (ambideXteri, ipka, zadržavaju I LEVU ruku za neke radnje, odnosno koriste obe ruke PODJEDNAKO).
Dakle šta je sa ambideXterima?
Najpoznatiji je bio, paj'z sad :lol: ; Da Vinči :P
Od naših ljudi - Jovan Hristić, esejista, pesnik i dramski pisac.
 
šta bi značile specif.potrebe? :lol: Da svaki predmet namenjen NAMA ima crvenim markerima obeleženu levu i desnu stranu? :P :P :P

gle:
IF U SWITCH YOUR DOMINANT SIDES IN EVERYTHING U DO, UR PERSONALITY CHANGES, AS WELL AS UR ABILITY TO LEARN
DID U KNOW THAT? ITS WEIRD. IT ACTUALLY MAKES U A BETTER PERSON
 
Ne, nego da se moze koristiti objema rukama, odnosno da sve to je prilagodjeno desnorukima, bude prilagodjeno i ljevorukima... Koliko samo makaza ima koje se moraju koristiti desnom rukom...
I da se radi na daljoj promijeni svijesti kod ljudi...
Hebote, pa mene jos uvijek gledaju cudno kad pribor za jelo koristim obrnuto...
 
Jeste li nekad doziveli orgazam u snu? Ja dva puta u zivotu, jednom sa nekim poznanikom koji mi se u RL NIKADA ne bi ni dopao nije cak ni simpatican za moj ukus znaci ne znam odakle uopste njega da sanjam, :roll: ( da li bi neko umeo to da objasni), a drugi put ne secam se sa kim... :lol: Da ne bi bilo zabune imam stalnu vezu koja dobro funkcionise .. ;)
 
alo ljudi .......vratite se na temu :roll:
dugo godina sam sanjala, bar jednom godisnje, jedan isti san. apsolutno isti, na istom mestu pocinje, i uvek se na istom mestu uplasena probudim. dozivljaj sna je uvek bio isti, kao i prvi put kad sam ga sanjala, znaci mnogo sam bila uplasena, maltene u grcu od straha :| ..........
nedavno sam prestala da sanjam taj san, tj. onog momenta kad sam se suocila sa nekim svojim unutrasnjim strahovima i kad sam ih pobedila :lol: 8-)
 
PENTESILEJA:
prava tema za mene...
sanjam uvek isti san-odjednom se kao setim da nisam zavrsila srednju skolu u kao vracam se u nju i svi mi zlobnici govore kako sam bezala i kako je sada to gotovo,kako ne mogu da odgovaram nista,da i to sto mogu da odgovaram necu stici da naucim i da mi nece cak ni profesori koji me vole,tu nista pomoci...i tu se onda misteriozno pojavljuje moja najbolja drugarica iz osnovne(koju sada,uzgred budi receno-veoma retko vidjam ali smo u dobim odnosima) koja je kao redovno isla u skolu i koja me kao bodri,kao mozes ti to da postignes,naucices..i tu se onda sve zbrza i na kraju sam ja kao zadovoljna i kao likujem jer sam sve zavrsila i to sam jos mnogo bolja nego ti zlobnici iz odeljenja koji su mi govorili da to necu moci.
Uvek tako.Ponavlja se.Budim se izmucena iako se to kao sve dobro zavrsava.Neki mucan osecaj da sam nesto zabrljala?
jel moze neko da mi pojasni zasto je to tako?Sta to moze da znaci?


Hahahahahhaha, ovo me je podsetilo da san moje majke..zove me jednog jutra i kaže kako je sanjala da ide sa tetkom u školu, velike su, odrasle žene, ona kasni, zaboravila je svesku, tetka je grdi i moja keva dobije keca iz matematike :lol: I
Mis'immmm, ja sam često vukao asa ili slabu dvojku iz mat., tako da žena nema mira od mene ni u snu, navukao sam joj traume zbog matiše. Inače, u školU sam imao ja petice sve, samo iz mat. i vladanja bogami NE :razz:
Možda ti imaš neke nezavršene poslove što se školovanja tilče, ili mnogo voliš svoje drugare iz detinjstva i rane mladosti.
Daj sad 5 banki što sam ti protumačio san, a nisam ni kafu pipiJo..
 
Sad se setih...San koji mi se ponavljao više puta je da ulayim u lift ili da stojim pred liftom i nećkam se da li da udjem ili ne...U jednom snu sam ušla u lift , zatvorila vrata i kad je trebalo da krene nastao je mrak (inače zaista se plašim liftova od pre par godina kad sam se zaglavila i utripovala da nemam vazduha i za tih par minuta u liftu sam se zarekla da neću više nikad ući u isti makar išla na stoti sprat peške) :roll:
 
Larra:
evo nocas opet onaj san o putovanju. Pobegao mi autobus!
I ja cesto sanjam putovanja i autobuse, medjutim ja uvek nekako uspem da udjem, u poslednjem minutu ( sekundi :D )..( bas je neprijatan osecaj )..
Cesto sanjam da letim ( dokle vise ? :razz: ), super je osecaj a letim " supermenski " ( kao da postoje stilovi u letenju :razz: :razz: ), samo mnogo sporije...
sanjam cesto i vodu , kako plivam , ronim.. ( to obozavam i u RL )

Interesantno je da nikada nisam sanjala da me neko juri, proganja -> a znam da to mnogi ljudi sanjaju ( nocna mora )

Sanjam cesto, i obavezno u koloru :razz: ->uglavnom su to lepe stvari, ili neke sasvim neobicne situacije, retko kada je nesto neprijatno u pitanju ( jurnjava za autobusima i sl. )
 
voda voda
strava :D
ja je sanjam u najčudnijim vidovima, od vodopada do mora, i UVEK je super!
I sex je super tema za snove....

Gazda, ako si ambidekster tj. ako podjednako koristiš obe ruke - onda ti je svejedno kakve su makaze? Meni je svejedno. Sve što mogu desnom mogu i levom, po potrebi.
 
Čudno je da sam u jednom prilično kritičnom periodu zivota, sanjala nekih nedelju dana mozda, da plivam u moru. Nekad je voda bila čista, bistra, sa suncem koje se probija sve do peščanog dna, sa sve koralima, ribicama i ostalim divnim detaljima, a nekad je bila mutna, neprozirna, prljava... Ali uvek sam tonula. Uvek me je nešto vuklo na dno. I uvek sam se budila u poslednji čas, okupana znojem i očiju razrogačenih od straha.
Posle tog perioda, ne sećam se da sam ikada više sanjala nešto slično.
 
ja često sanjam kako sam u liftu koji obavezno mora da se otkači počne da propada. onda vidim sebe u bestežinskom stanju u liftu koji propada sve većom brzinom i uglavnom se budim pre nego što doživim katastrofu.
 

Back
Top