Crnogorci nasi divni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Važno je da ne mrzite narode, nacije, manjine, različite veroispovesti. Nikoga.

Inače, ovoj devojci koja je postavila pitanje, želim sve najbolje sa Kotoraninom.
To su dobri ljudii, bave se vaterpolom, pomorci su ili umetnici.
 
Gazdarica:
Hm, htjedoh da zakljucam odmah ovaj topic, ali mozda je bolje da prvo pitam, koliko ljudi ovdje ima u sebi crnogorske korijene?

Moji ne pričaju baš mnogo o tome, kad ih pitam nemaju pojma. Ali onaj jedan crnogorac mi je ispričao neku priču da vučemo korene od jedne četničke crnogorske porodice - baš sam bila nekako ponosna kad sam čula - ali bila bih ponosna da su rekli da imamo i romsko poreklo ili bilo kakvo drugo poreklo zbog samog pojma ,,poreklo'' - baš mi deluje onako - bitno.
Međutim, moji su mi se smejali kad sam im ispričala - kažu nema veze s vezom.
Znaju za lozu samo od čukundede koji je rođen ovde u Bg-u. Dalje od toga ne znaju.
Ali bilo kako bilo - pošto imaju samo sestru i mene kao nastavak ,,loze'' neće to dugo da im potraje, ma kakva god da je priča u pitanju.
 
Crnogorci?
Ma jedan divan narod, pitom, pošten al tek što su iskreni i iznad svega ZGODNI,što jes jes,malo će se danas naći takvih delija na jednom mjestu.Pa zar Nikšićani ne važe za najljepše momke u Beogradu a i šire.A ove južno od Nikšića i ne računam Crnogorcima, to su sad NOVOKOMPONOVANI CRNOGORCI.
 
niksicani nejlepsi u beogradu? :lol: :roll: :evil:
e sta jos necu cuti :roll:
iskreno,za mene su previse sirovi i nepristojni uglavnom.ali izdvajam primorce od brdjana.primorci su oduvek bili i ostali bolji i pitomiji od ovih drugih.
a niksicani....podgoricani...cetinjani :shock:
inace mi ni jedni ni drugi nisu preterano po ukusu :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top