pravo lice masonerije

Abif

Početnik
Poruka
5
Iz masonske knjige MORAL I DOGMA:

The Apocalypse is, to those who receive the nineteenth Degree, the Apotheosis of that Sublime Faith which aspires to God alone, and despises all the pomps and works of Lucifer. LUCIFER, the Light-bearer! Strange and mysterious name to give to the Spirit of Darkness! Lucifer, the Son of the Morning! Is it he who bears the Light, and with its splendors intolerable blinds feeble, sensual, or selfish Souls? Doubt it not! for traditions are full of Divine Revelations and Inspirations: and Inspiration is not of one Age nor of one Creed. Plato and Philo, also, were inspired.

Ko zna engleski neka cita:

http://www.masonicinfo.com/pike.htm

http://www.rosicrucian.com/rms/rmseng01.htm

http://www.freemasonrywatch.org/md_19.html

http://www.masonicinfo.com/obelisk.htm

http://www.wealth4freedom.com/Rothschild.html

http://www.voxfux.com/kennedy/farewell/farewell00.html

http://www.silverbearcafe.com/private/NWO/nwotoc.html

Evo malo slika nasih loza. Svaki komentar je suvisan.

slike%20sumadija%20skrol.jpg


slike%20sloboda%20skrol.jpg
 
Ja mislim da je masonerija sistem i to ovaj u kom živimo danas i kome svi pripadamo.
Mafija je takođe svojevrsna masonerija i u kojoj ne postoji glavni nego je opet neki sistem.
Isto tako mislim da sve vrste udruženja i organizacija, bilo verskih ili nacionalnih, u odnosu na hrišćanstvo, ima paganski karakter.
 
Evo pogledajte "sataniste" u Srpskoj pravoslavnoj crkvi kao i pravoslavnog svestenika koji je verovatno po vama isto "satanista"... Ne pricajte o necemu u sta se ne razumete!!!
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    38,3 KB · Pregleda: 103
  • 2.jpg
    2.jpg
    36,2 KB · Pregleda: 109
Misha :.:
Evo pogledajte "sataniste" u Srpskoj pravoslavnoj crkvi kao i pravoslavnog svestenika koji je verovatno po vama isto "satanista"... Ne pricajte o necemu u sta se ne razumete!!!
pa daj objasni nam da razumemo
mislim meni je sve ovo zanimljivo podseca me na eyes wide shut
mozete i da pisete malo o slikama koje postavljate,ali vi a ne neke citate i linkove make me sick
sooooo?
je l moze neko da postavi fotku eyes wide shut,bas se uklapa :mrgreen:
 
Погледајте још једном то лицемерје масонерије. Они имају тајну коју крију од „масе”, (маса је за њих стока, дакле животиње, а животињама не требају никакви закони, владе, религије итд.), а онда када неко из „масе” открије ту тајну, масони га оптужују да је незналица, и да не разуме праву природу масонерије. А „тајна” је врло провидна – масони раде на уништењу свих религија (али најпре хришћанства!), закона и влада, и успостављању нечега што они називају «чистом доктрином Луцифера», Новим светским поретком, или «редом из хаоса». Дакле, они стварају хаос, да би онда направили „ред”. А „ред” ће бити такав да ће „Луцифер махати победничком бакљом над рушевинама Свемира”, како је то Алберт Пајк замислио.

Дакле, масони верују да је Творац зао, и да је одговоран за овакво стање у свету, па ће онда „добри бог” Луцифер, кога они називају Великим архитектом Универзума, све да поруши, и на тај начин победи Бога. Наравно да се то никада неће десити, али масонским фанатицима то не вреди објашњавати, и они су спремни да жртвују на милијарде људских живота (што су и до сада чинили) у славу Луцифера.

Ах да, ово је мој позив свим православним хришћанима: немојте масоне називати сатанистима, јер ће вас увек прогласити „незналицима”. Они верују у Луцифера, а постоји битна разлика између Луцифера и Сатане, и они то знају, и зато вам се ругају. Чик да видим да ли ће мени смети нешто да приговоре, поготово после оне теме на којој сам цитирао саме масоне, и доказао да верују у Луцифера.

Масони од нас очекују да их третирамо као некакве угледне грађане. Можда треба и да паднемо ничице када их угледамо. На сву срећу, овај народ није баш толико наиван да не може да види одакле долази зло – зло које обожава Луцифера, и које „обликује судбину светова”.
 
Pobunjenice i da je to tacno ne treba svima koji su eventualnu masoni lupati etikete da su satanisti. Mozes li da objasnis zasto su Gete, Hese, Dositej Obradovic, P.P. Njegos i mnogi drugi velikani bili masoni? Ne verujem da su podrzavali necastivog. Mozes reci da nisu bili upoznati sa sustinom o masoneriji, ali nisu oni bili ni glupi ni naivni.

p.s. danas je u Politici izasao je jedan zanimljiv clanak o masonskim simbolima u Beogradu. Cak je i toranj Avala masonski.
 
SRBI MASONI

MASONSKI rad u Beogradu bio je poznat jos pre Prvog srpskog ustanka, kada su istaknuti clanovi reda bili Petar Ichko, Riga od Fere, braca Chardaklije, ali i turski Mustafa pasha, u narodu poznat kao “srpska majka”. Kasnije su veliku ulogu u srpskoj i beogradskoj istoriji imali masoni Dositej Obradovic, Nikolaj Velimirovic, Djordje Vajfert, Jovan Duchic, Zivojin Mishic...

"Pobunjenik" kao i jos neki ovde masoneriju vide kao jednu centralizovanu organizaciju koja se povinuje "JEDNOM" pravcu, sto je apsolutni nonsens zato cu jasno ovde definisati sta je po sredi i koliko su ti ljudi u zabludi jer to posmatraju na pogresan nacin dakle masonerija nije "internacionalna, vec nacionalna stvar", vazno je znati da se loze medjusobno priznaju, ali to ne znachi da su "masoni nechiji" vec rade iskljucivo u interesu svog naroda dakle svoje nacije sto podvlacim jeste jako bitna odlika!!! Ovde stalno neko pominje Lucifera ,Djavola, Sotonu, Satanu ne znam ni sam koliko puta su ga "veliki vernici" izustili stalno pominjuci ga, kao u doba inkvizicije sve sto im je strano i sto ne poznaju odmah vezuju za ono sto mogu najsirim masama da objasne a to je na njima svojstven nacin i najlakse, evo postavljam pitanje da li su srpski pravoslavni velikodostojnici satanisti? Da li ste pogledali i slike koje sam postavio?
 
Pobunjenik:
Погледајте још једном то лицемерје масонерије. Они имају тајну коју крију од „масе”, (маса је за њих стока, дакле животиње, а животињама не требају никакви закони, владе, религије итд.), а онда када неко из „масе” открије ту тајну, масони га оптужују да је незналица, и да не разуме праву природу масонерије. А „тајна” је врло провидна – масони раде на уништењу свих религија (али најпре хришћанства!), закона и влада, и успостављању нечега што они називају «чистом доктрином Луцифера», Новим светским поретком, или «редом из хаоса». Дакле, они стварају хаос, да би онда направили „ред”. А „ред” ће бити такав да ће „Луцифер махати победничком бакљом над рушевинама Свемира”, како је то Алберт Пајк замислио.

Дакле, масони верују да је Творац зао, и да је одговоран за овакво стање у свету, па ће онда „добри бог” Луцифер, кога они називају Великим архитектом Универзума, све да поруши, и на тај начин победи Бога. Наравно да се то никада неће десити, али масонским фанатицима то не вреди објашњавати, и они су спремни да жртвују на милијарде људских живота (што су и до сада чинили) у славу Луцифера.

Ах да, ово је мој позив свим православним хришћанима: немојте масоне називати сатанистима, јер ће вас увек прогласити „незналицима”. Они верују у Луцифера, а постоји битна разлика између Луцифера и Сатане, и они то знају, и зато вам се ругају. Чик да видим да ли ће мени смети нешто да приговоре, поготово после оне теме на којој сам цитирао саме масоне, и доказао да верују у Луцифера.

Масони од нас очекују да их третирамо као некакве угледне грађане. Можда треба и да паднемо ничице када их угледамо. На сву срећу, овај народ није баш толико наиван да не може да види одакле долази зло – зло које обожава Луцифера, и које „обликује судбину светова”.

:D :D :D josh samo par dana... i ...
KABOOM

rebel prosvecuje nas bedne smrtnike! jedva chekam!
 
Fin vam je ovaj kafic sa fotografija. Je l' skupa cuga unutra?
Mada, kad spomenuste "Eyes Wide Shut", ja sam vishe ochekivao.

Ako niste znali, Python-ovci su dali detaljna uputstva kako prepoznati masona. Evo primera:
imamason.jpg
 
Наравно да нису сви масони луциферијанци. Велика већина њих није до краја упућена у учења масонерије, и то из разлога што у масонерији постоје два слоја. Први чине обични масони нижег степена, и они живе у убеђењу да се масонерија бави некаквим хуманитарним радом, античким мистеријама итд. Међутим, постоји и други слој, а ту се налазе масони вишег степена, и они имају задатак да лажу ове тзв. ниже масоне. Масони другог слоја, у које је спадао и Алберт Пајк, знају масонску тајну. Он ју је чак обелоданио у својој књизи МОРАЛИ И ДОГМА.

Што се тиче наводних српских масона, они су се до сада показали као највећи непријатељи овог народа, из простог разлога што су били у позицији да му помогну, али то никада нису урадили. За Доситеја Обрадовића, Вајферта и Мишића постоје докази да су били масони, али не и за Николаја Велимировића и Јована Дучића. Узгред, не треба заборавити да је Доситеј сахрањен по монашким, а не масонским обичајима.
 

Back
Top