Koliko prosecno ucite?

... ja ucim stalno, ceo zivot, bilo gde bilo kada ...
a za skolu? tj. fakultet? puno ... stalno, kad god mogu. fakultet nije ko skola da imas to i to da naucis za danas sutra prekosutra, imas toliko toga da prodjes i procesljas da je to nevidjeno ...
 
Keeper:
... ja ucim stalno, ceo zivot, bilo gde bilo kada ...
a za skolu? tj. fakultet? puno ... stalno, kad god mogu. fakultet nije ko skola da imas to i to da naucis za danas sutra prekosutra, imas toliko toga da prodjes i procesljas da je to nevidjeno ...
mislio sam na osnovnu skolu a na fakultetu mogu da zamislim.
 
neven:
Keeper:
... ja ucim stalno, ceo zivot, bilo gde bilo kada ...
a za skolu? tj. fakultet? puno ... stalno, kad god mogu. fakultet nije ko skola da imas to i to da naucis za danas sutra prekosutra, imas toliko toga da prodjes i procesljas da je to nevidjeno ...
mislio sam na osnovnu skolu a na fakultetu mogu da zamislim.

ja u osnovnoj knjigu nisam ni pipao, jedino sam domace radio :wink:
 
Keeper:
neven:
Keeper:
... ja ucim stalno, ceo zivot, bilo gde bilo kada ...
a za skolu? tj. fakultet? puno ... stalno, kad god mogu. fakultet nije ko skola da imas to i to da naucis za danas sutra prekosutra, imas toliko toga da prodjes i procesljas da je to nevidjeno ...
mislio sam na osnovnu skolu a na fakultetu mogu da zamislim.

ja u osnovnoj knjigu nisam ni pipao, jedino sam domace radio :wink: a bio sam uvek odlican
da,da a ocene na lepe oci.kako da ne.
 
neven:
Sasha85:
Naravno da se ne dobijaju na lepe oci,nego na snalazljivost... :D
Dobro,naravno da ponekad treba da se zagreje stolica...
a kako to.koliko da znas najveci streberi kazu da uopste ne uce a ocene kao na srecu.

neko je lepo rekao "memorija je organizator znanja" ..... dakle, sednes na casu, slusas i pamtis. i to je to. sta ima kuci da ucis u osnovnoj kad se tamo sve kaze na casu? ..... ali klinci su klinci, zvrje kroz prozor brbljaju, zezaju se, i onda naravno kuci moraju da greju stolicu.
tako da ....... zamisli se malo :wink:
 
neven:
Sasha85:
Naravno da se ne dobijaju na lepe oci,nego na snalazljivost... :D
Dobro,naravno da ponekad treba da se zagreje stolica...
a kako to.koliko da znas najveci streberi kazu da uopste ne uce a ocene kao na srecu.

Daleko sam od strebera... Nemam razloga da lazem... Sto bih to radila? Ja se ne stidim onoga sto jesam,ali znam sigurno da nisam streber...
Prema tome mogu i ja da mislim da i ti lazes,zar ne?
 
AMY-LEE:
uh ako ista mrzim to su mali glupi isfolirani streberi :twisted: sve to treba pobiti dok je malo da ne poraste..... :twisted: :evil:

Pa,ako nisi "provalila" ja nisam bas mala... Zavrsavam sad 4. godinu i dobro sam naucila kako sve funkkcionise i jednostavno,umem da se snadjem... Bre ljudi,ko da ne znate sta znaci prepisivanje...
A i Keeper je lepo rekao u cemu je druga fora...
 
evo ja sam u srednjoj skoli....ne ucim puno ali dobro mi ide nemogu se pozaliti samo me je strah da mi se to ne obije od glavu....ponekad pomislim da sam i ja od ovih na lepe oci...ma neznam a ja imam narode pitanje za vas KAKO SE SKONCENTRISETE DA SLUSATE NA CASU????JA SE STVARNO TRUDIM A ONDA ODJEDNOM SHVATIM DA SAM ZALUTALA BOGA PITAJ GDE (u mislima naravno)
 
Twins:
Sasha85:
Naravno da se ne dobijaju na lepe oci,nego na snalazljivost... :D
Dobro,naravno da ponekad treba da se zagreje stolica...
Desi se nekad da se dobiju i na lepe oci,evo ja sam sam zivi primer!
:lol: A i na staru slavu,boga mi. Evo meni danas fizicarka dade "5 na kredit" hahahahaha :lol: inace sam 5,00 uvek,bila i ostala...a tako sam daleko od strebera,da je to cudo...u proseku ucim jako malo,cesto mi je dovoljno samo jednom da procitam lekciju i eto (sem hemije,koja mi je :x )a i dosta pazim na casu,jer mi je ulavnom na casovima bas smor.Pored mene drugarica koja prica samo o tome kako ima novi prsten/ogrlicu/majicu/kola...ispred mene dva lika koja mrzim (od kojih jedan nenormalno smrdi i nosi onaj jeb-eni Slipknot duks vec 2 nedelje :x ) levo od mene jedna skroz opicena drugarica,ispred nje ona sa slike...desno od mene Jelena Strumf,koja se ljuti kad je zovem strumf i koja se STALNO :shock: smeje,iza nje lik koji lici na kokosku,prozvan Pipili,a pored njega decko koji takodje bazdi,ima jednu trenerku koju ne menja (zamislite vi,ja se razbolela i vratila u skolu posle mesec dana,a on jos u noj,a vidi se da je nije oprao...a ima mogucnosti,stvarno nije socijala)...iza mene debil koji voli da imnitira hot-line i da govori:"Lizem guzu 5 eura"...ma katastrora.
 
Pa ako cemo nabrajati sad mentole oko nas,ajde da pocnemo:ispred mene sedi moja best friend i sestra(dva nevidjena retarda!),iza mene sede dva decaka koje zesce drma pubertet,sad su u onoj fazi kada ti otimaju sveske i knjige(BOZE!!),pored mene sedi jedna totalno otkacena devojcica,samo se smeska na casu i brblja,a kad treba da se odgovara nema je nigde!U srednjem redu(ja sam do vrata)odmah do nas sedi jedan decko koji je kreten,samo tako,samo se vrti i preziva.Dakle KATASTROFA!!!!
 
ajd da i ja opisem moje "okruzenje" ......pored mene sjedi jedna od najboljih frendica i posto nam je na casovima nenormalono "zabavno" po cijeli cas pricamo...zajedno sa jednom ludom rockerkom....cura je totalno opicena i super za razgovor i za davanje savjeta a do nje je jedan pesko..pacenik...takodje u fazi "zadirkivanja" ide mi na zivce nenormalono a ostalo je sve debil do debila ili debilke....ufffffffff
 
Moj razred je pun ,,maminih sinova'' i ,,tatinih kcerki''.

Ima jedna devojka koja u svojoj svesci zapisuje sve ocene u razredu(zna moje ocene bolje od mene). Takodje pravi ,,inventar''(ko je kad bolestan, ko bezi itd.)to sve prenosi mamici, a njena mamica razrednoj...

Jedna streberka place kad dobije 5-, uvek govori: ,,Jaoj! Nisam nista ucila, dobicu jedan(ne keca, nego j e d a n)a uvek dobije...(znate i sami)

i jos puno, puno primera...
 
Ne znam tacno koliko ucim. Kampanjac sam (guilty as charged), i to onaj najgori, i ponekad mi dodje da ubijem sebe zbog toga! Recimo, nisam PIPNULA knjigu do negde pocetka oktobra, ali kad sam pocela, bilo je boze sacuvaj. Da ne pricam o stresu, nespremnosti, frustracijama... I milion puta se zakunem da cu da ucim redovno i uvek se zaje_bem. Sta cu, jace je od mene!!!

A sto se casova tice... Zovu nas "paklena petorka". HIHIHIHIHI!!! Nije to sto smo mi neka djubrad, dizemo skolu u vazduh, ili tako nekako, ali reci cu samo da nas je i najtolerantniji profesor u skoli, kome mozes da se pokakis na glavu i sve ce biti ok, jednom isterao sa casa, a svakog casa opominjao! I ko da slusa predavanja kad je lepse pricati do besmisla o svemu???
 

Back
Top