VELIKA LJUBAV ?????

Imao sam jednu pred kojom su mi klecala kolena, toliko sam bio zaljubljen i toliko je bila lepa..doduše, bio sam adolescent. Prošlo je 7 godina, i kada sam je video, kao da nikada nisam ništa osećao. To je zato što sam u mđv. porastao...najmanje 12cm
 
millence:
da li je normalno,tj. da li lepo da kada volite nekog dve god i od razlaza prodje 11 god kada vidite tu osobu vi se stresete,prosto ostanete nemi,drhtite......
Pa naravno da je normalno,ali ako zadrhtis i ostanes nem znaci da ljubav nije proslo davno svrseno vreme tj.znaci da jos traje i da tu osobu ne mozes tako lako da obrises i da hoces.
 
Od same pomisli na jednu osobu pocnem da drhtim u stomaku, i tako ce biti citav zivot, vreme nema apsolutno nikakve veze sa tim. Taj osecaj boli, ali je istovremeno i lep, jer mi govori da sam bila sposobna za takvu ljubav koja ce me "drzati" citav zivot....
 
Nismo se vidjeli skoro sedam godina... Mislila sam da ce koljena da mi se oduzmu, srce da lupa kao ludo, grlo da se osusi, zeludac da podivlja... Ali, nista... Nisam osjetila bas nista...
I bila srecna zbog toga... Bas, kao sto sam bila srecna i sto sam ga nekad voljela...

Elem, rekla bih da je normalno i imati i nemati reakciju na osobu koju smo nekada ljubili... Sve zavisi od toga da li smo, kako smo i koliko raskrstili sa prosloscu... A, mozda i od toga imamo li sada voljenu osobu pored sebe, ili smo sami/usamljeni...
 

Back
Top