program za snimanje muzike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Indi:
Sound Forge preporučujem,nedavno je izašla nova verzija-8.Lak za korišćenje,jednostavan




Jos kad bi mi rekao gde daga pronadjem bila bih ti zahvalna(izvini sto ovako upadam ali si me zaintrigirao tim programom, jer ja vec imam neki 6.0 koji se nakon nekog vremena iskljuci pa moram sve ispocetka deinstaliranje- instaliranje i tako u krug).
 
@
bza

Iskreno receno prije bih ti naveo sta ne moze nego sta moze ovaj program da radi..

Koristio sam starije verzije jer sam tada radio sa muzikom, sta je onda moglo a mogu misliti sta moze sada..

Dakle bukvalno sve sto se tona tice, da ne gnjavim informacijama, a ako hoces da se igras sa tonom i da eksperimentises onda ce ti dobro doci..

Ukoliko se ne mozes cimati sa Dial-upom onda te razumijem, ali pokusaj da nadjes negdje na CD-u... nekog informatickog casopisa, sad u Srbiji bar toga ima, sigurno ces naci, a pored gore pomenutog programa pokusaj da nadjes i program CoolEdit Pro ili CoolEdit 2000, ili ako slucajno naletis na Adobe Audition (sve je ovo isti program samo se promijenio vlasnik).. I sa njim mozes da se igras i radis cuda...

CoolEdit je nesto manji za skidanje, nekih 24 MB i ako nemas drugog izbora onda idi preko nekog DM (download managera) pa skidaj odredjeno vrijeme da se ne cimas previse sa dial upom..

Ako naidjem na neki tutorijal vezan za Sound Forge postovacu na temi Download softvera..

Poz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top