šta ste kupili voljenima?

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
X

xpajamacax

Gost
ja sam mužu kupila kajšericu kožnu crnu sa ištepanim belim koncem.
sutra idem da šacnem još nešto.
klinci su dobili goooomilu poklona:p
bebu princezu-pepeljugu, furby-a, bojanke, magične flomastere...
staza za autiće neka na daljinac...još bionicla...more and more bionicle:p
i gomila poklončića za prijatelje i njihovu dečicu:p
 
Ja sam danas kupila dečku mobilni, sestra me je odvukla u Teranovu juče pa sam joj kupila sve što je htela, tata je dobio paketić, mama neki džemper... Koleginice s posla su dobile čarape - svaka po čarape - one šarene što imaju mesta za svaki prstić ponaosob :lol:
 
majcheki:
Šta je sinke - i ti bi al' nemožeš?
No nema veze, ima psihologa koji leče od depresije :lol:

kiss


Taj tvoj decko mora da ima zlatan **** kad dobija mobilni na poklon.

I ko ti kaze da ja ne mogu. Sinnke je imao Revox 16 kanalni magnetofon i Nakamichi dek sto ti nikad neces imati. Sinnke ima kolekciju muzike koja vredi 15000 eura, pa se ti cesi iza uha.
 
Ma najbolje da neću ljudima koje volim da kupim poklon za Novu godinu... Pa pre bih njih obradovala nego što bi ispunila neki svoj hir.

To u šta se Nova godina po vama pretvorila nije ništa u odnosu na ono što većina ljudi postaje.
E štekare jedne i večito mrgudni filozofi :lol: :lol: :lol:
 
sinnke:
Taj tvoj decko mora da ima zlatan **** kad dobija mobilni na poklon.

I ko ti kaze da ja ne mogu. Sinnke je imao Revox 16 kanalni magnetofon i Nakamichi dek sto ti nikad neces imati. Sinnke ima kolekciju muzike koja vredi 15000 eura, pa se ti cesi iza uha.

E blago tebi, baš ti zavidim :roll:
A imaš li ti neke ljude u okruženju... nešto živo što vredi tvoje pažnje?
 
oby wan kenoby:
Ma u pravu je sinnke, sve se pretvorilo u snobovsko-američko-jevrejsku mantru "must have".
Ni Nova godina nije što je bila...


Tako je prijatelju. Secam se pre par godina otisli u disco nas par. Svi smo bili ok obuceni, samo sto su oni nosili marke a ja ne. I pricaju oni meni kako ce oni pokupit zenske a ja cu ispusit. Ustvari ja sam pokupio zenske a oni su ispusili. Oni melju neke price njima o lovi a ja uzeo zenske i pokazao im par plesnih koraka, malo s njima plesao i jedini se ja omrsio.
Oni misle ako imaju skupu kosulju da ce ih neko ulovit zbog toga. Taliban je taliban.
 
ccc a da sam postovala par dana posle Nove godine i rekla da sam dobila mobilni - bila bih sponzoruša :lol:
Šta je bre bilo sinke?

Navikli ste da skupe poklone dobijate samo od roditelja i ostale rodbine?

Većina ljudi koji postuju ovde znaju da smo on i ja zajedno 6 godina - o kakvoj kupovini je reč?
 
Kupila sestri Deborin set sminke.Nije mogla da saceka subotu pa sam joj dozvolila da ga otpakuje sinoc.Majka me pita sta bih za Novu a ja ne znam.Ne pada mi nista na pamet.Mozda da zamenim mobilni i dobijem neki noviji model ... Mada najvise bi me obradovao novi DVD Laure Pausini - Live in Paris.Sestricu neku plisanu igrackicu posto je mali..
Ps: Ako znate moje roditelje i mene,sapnite im ...
 
Деци играчке и доста слаткиша, мужу кутију за алат (одлепио је од среће, пошто често ради на терену) а у плану је био мобилни пошто има неки застарео, али се то изјаловило због мањка пара (фамозна 13-та плата) а мами (пошто јој је скоро био рођендан и добила је баш лепе поклоне) диван ланчић у прелепој кутијици!
Размишљам о већем акваријуму са рибицама, али видећу! За децу, наравно.
 
auuu sinnke:shock:
pa ti uvek pokvariš zabavu!!!
i koje su ti to fore ko šta ima?
ja koliko znam na hi-fi ima tema ko šta ima od muzike...
svašta...
ali kada se već nalaziš tu,da ti kažem da ono što ja imam od uređaja...
sorry ali nisi ni čuo za njih...
a muzike što u vinilu, što u pločama .....ne znam im vrednost...znam da mi treba još jedn asoba za njih....
nekada sam se bavila muzikom,te su mi kolekcije pozavidne:p
i nemoj da si smarač,
nego šta si kupio voljenima?
 
ja sam sinoc kupila dragom kosacicu...za kosu :lol:
ovde se isto kaze masina za shishanje i kosacica
a ako mi stigne famozno pismo ;) onda ce dobiti i lep komplet od bossa neke sexy gacerone i majicu,juce sam malo skitala i otkrila super tc u ulici u kojoj radim...uh nece biti dobro za moje zdravlje da idem tamo cesto
 
Ja sam se ove iskreno istrosila...:? Momku uzela iPod, dzempercic i belgijske praline, kevi parfeme, bluzicu i elektricni vok, caletu parfem (tjah) i masazer za noge, onaj sa vodom :P, tetki parfem i srebrni nakit, najboljoj drugarici parfem, ostalima, meni bitnijim iz drustva, male bombonjerice, momkovim roditeljima smo zajedno uzeli komplet za slikanje, neke uljane boje, cetkice i jos nekih tristo cuda u toj kutiji ima, ja sam laik za to :))) (cale mu je umetnik, slikar) a kevi ogromnu plisanu igracku (zena obozava plisane igracke, nista drugo je ne moze razveseliti vise od toga. Od momka sam vec dobila Nokiu N70 i parfem Armani mania, od keve i caleta pantalone, shal i kapicu, od tetke, drugarice i momkovih roditelja ne znam sta jer je zapakovano i resila sam da cu sacekati sledecu godinu da otvorim te poklone (damn it) :))
 

Back
Top