U njoj ponovo posle............

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Usao sam u nju nervozno,sa iscekivanjem neceg novog,neponovljivog a ipak poznatog.Htedoh se sjuriti u nju,da me oseti kao nikada pre.Htedoh joj nadoknaditi,za sve protekle godine.Ipak i pored zelje .Te lude zudnje.Ne ,nezelim to ciniti,trenutak je tu:redak kao i kisa u pustinji.Zato cu je osvajati.Polako.Milimetar po milimetar.Upijati svom svojom ekstazom njeno ponovno Da.Da,koje sam godinama cekao!I ponovo sam tu,unutra.......Bas onako,kako mi je lepo.Cak ni sve prethodne,nikada nece biti kao ova,tako vlazna,tako vruca,tako kratka.A ipak tako duboka da me celog primi.I kao sto je i uvek cinila i ovaj put to cini.Steze se oko mene.Steze kao zmija oko grane.Pokusava da me slomi a to mi tako prija.I ne kao druge,da svakim prodorom postaje meksa,ne ona je sve tvrdja i tvrdja.Ona me dere,ona me slame............Koliko god borac pred uzitkom bio.Koliko god svoju zelju za krajem zelio,koliko god hrabar i istrajan da sam,pred njom, uvek kao mlakonja stenjem.Pred njom:kao mlitav se znojim.I uvek se njoj takvoj pokorim..............................
i godine su prosle,sansa je se ponovo desila.Moja pohota je snage njenog lezista svoju volju utopila.
I sve kao i proslog puta ostaje:potaja.oskudica izmedju dva obroka sa ponekom uzinom koja mi zadovoljstva ne pridaje.Samo ona kao jedina zelja ,jedini obrok,od kog sam sit.Da ta tudja zena koju sa njim delim,meni preostaje.

Dali ima jos neko ovde od vas:koji je izgubio svoju veliku ljubav,svojom,tudjom krivicom.
I da:kada je shvatio da oholost,bahatost i tvrdoglavost nisu odricje srece............
Da tada je vec svemu bilo kasno.
Desilo se da sam je voleo.desilo se da sam je izgubio.
Desilo se i desava se i uvek ce se desavati da je volim.
I desilo se ponovo da je imam.
Taj sex koji meni znaci vise nego ista na svetu.Zbog kog se budim,za koji sam rodjen,za kojim trcim i zbog koga sebe preobrazujem........i ta zeni koja mi vise znaci i od svakog sexa vise.Da to je ono sto ljudi kazu:to je ono pravo.A pravo se gubi samo jednom u zivotu.
Ostaje da razmisljam!
Ostaje mi da uporedjujem koja je razlika izmedju nje,koja je pre bila samo moja i nje koja je ustvari njegova.


Dragi moji forumasi pitanje:
Dali je neko od vas posle par godina,spavao sa svojom,svojim bivsem.Dali su iscekivanja ustvari ista ona secanja ili je to sada ipak nesto sasvim nov?.
Pitanje je tehnicke prirode ali i pitanje emocija.
 
Ako me secanje ne vara desilo se bar sa jednom osobom, i to posle stvarno 1-2 godine. Kakav je bio filing, rekao bih da je prvi put bio bolji, sve je bilo novo, sveze (roza naochare), potom smo raskinuli, u medjuvremenu se dobro upoznali kroz relativno intenzivno druzenje i vremenom josh par puta usput spavali jedno sa drugim. Moram da napomenem da je devojka bila riba u horoskopu, a kombinacija riba-rak ne obiluje avanturama nego je vishe dosadna. Drugi put je sex bio recimo mlak. Ako se setim josh neke vraticu se na temu.
 
genious:
pa ono ja nisam ali si mogao ovo da svedes u kratke crte...
Kratke crte su odlucje kratkoumnih ljudi.A ja pisem samo onako kako osecam.
Komplikovano,neuroticno,nepravilno i opsirno.I srecan sam da postoji ovaj forum i na njemu par ljudi koji su drugaciji da me shvate i da procitaju izmedju redova.Da pogledaju u dusu razloga za otzvaranje iste.I srecan sam da oni plahoviti mentalno labilni i uvek povrsni me i zaobilaze.a zaobilaze jer sam drugaciji jer sam im suvise komplikovan i suvise iskren za poimanje ovog neiskrenog drustva.
Ovaj put se zahvaljujem mojim prijateljima sa krstarice.Nezelim da ih imenujem jer im to nista nebi ni znacilo.Oni se prepoznaju i sami.
Jos jednom vam hvala.
 
Bustura:
Kratke crte su odlucje kratkoumnih ljudi.A ja pisem samo onako kako osecam.
Komplikovano,neuroticno,nepravilno i opsirno.I srecan sam da postoji ovaj forum i na njemu par ljudi koji su drugaciji da me shvate i da procitaju izmedju redova.Da pogledaju u dusu razloga za otzvaranje iste.I srecan sam da oni plahoviti mentalno labilni i uvek povrsni me i zaobilaze.a zaobilaze jer sam drugaciji jer sam im suvise komplikovan i suvise iskren za poimanje ovog neiskrenog drustva.
Ovaj put se zahvaljujem mojim prijateljima sa krstarice.Nezelim da ih imenujem jer im to nista nebi ni znacilo.Oni se prepoznaju i sami.
Jos jednom vam hvala.
lepo je to sto si ti sirokouman ali nece ljudi da citaju previse opsirnu materiju,tako da sam i ja shvatila sushtinu i primorana sam da caskam u katkim crtama,a s pocetka sam ko ti nadugacko i nasiroko....by the way nisam mislila nista lose :wink:
 
Nisam nikada ali bi rado probala sa jednim kojeg sam jako volela

pa sto da ne
svako mora da ima i drugu sansu

mislim gde je tu greska , i zasto se toliko osudjuju oni koji su ponovo imali odnos sa svojom voljenom ili voljenim, pobogu ljudi oni su se voleli nekada


mislim ja bi probala bas da vidim kako je to kad se spava po drugi put posle par godina, mora tu biti razlike i to uocljive ......e sad da li je to dobra razlika ili ne ....morala bi to sama da presudim
za postavljaca toplika " ako si ti srecan i ja sam sto si ti srecan, ako ti je to zadovoljstvo sto si ponovo sa njom ja ti zelim svaku srecu "
 

Back
Top