MP3 player

MSI mega player 533
256MB sa prostorom za karticu tako da mozes vremenom kad skupis lovu i da povecas memoriju Slusalice su shit pa racunaj idodatnih 400 din za solidne panasonic u metrou :)
Moze da se nadje vec i za 42€
http://www.itsvet.com/MSI-Mega-Player-533-256MB/p-comp_tehn_mp3-24-91
Ja ga imam oko pola godine i veoma sam zadovoljan.
Mali je, super mu je zvuk (ima i digitalne ekvilajzere) baterija traje oko 8h ima opciju diktafona i jako dobro hvata zvuk koji se snima (ne moras da ga prineses ustima dovoljno ga je drzati u spustenoj ruci naravno kao nisi naulici gde je velika buka) i po mom misljenju najbolji odnos cena kvalitet.
Pusta MP3, WMA WAV
USB 2.0
Stereo izlaz: 60mW rms(30mW/kanalu)
Mozda ce ti neko preporuciti iriver koji spada u najbolje ali su brate najskuplji a realno ne dobijas toliko puno.
 
to nije dobro resenje.
Prvo sta ces da radis ako ti baterija rikne? Da li ces naci zamenu??? onda potrosi se nasred slusanja pa onda cekas da dodjes kuci pa napunis a i to punjenje cekas part sati.
Elegantnije je AAA.
4 komada alkalne toshiba 130 dinara i to ti traje sigurno 15 dana ako ne i vise.
 
Pa nije valjda baterija na svakom playeru neizmjenjiva? Ja imam diskman u kome se se stave punjive baterija formata AAA u kome se pune. i koji može da koristi obične kad god se hoće
 
jel ima neko iskustva sa Xwave playerima?
u jednom oglasu sam citao da ima 256 MB,moze da sluzi kao fles disk i ostalo je nebitno.cena je oko 50 evra.kakav je i ako za slicne pare ima neki sa istim karakteristikama(obavezno da ima mogucnost fles diska) preporucite mi ga!
 
tab503:
MSI mega player 533
256MB sa prostorom za karticu tako da mozes vremenom kad skupis lovu i da povecas memoriju Slusalice su shit pa racunaj idodatnih 400 din za solidne panasonic u metrou :)
Moze da se nadje vec i za 42€
http://www.itsvet.com/MSI-Mega-Player-533-256MB/p-comp_tehn_mp3-24-91
Ja ga imam oko pola godine i veoma sam zadovoljan.
Mali je, super mu je zvuk (ima i digitalne ekvilajzere) baterija traje oko 8h ima opciju diktafona i jako dobro hvata zvuk koji se snima (ne moras da ga prineses ustima dovoljno ga je drzati u spustenoj ruci naravno kao nisi naulici gde je velika buka) i po mom misljenju najbolji odnos cena kvalitet.
Pusta MP3, WMA WAV
USB 2.0
Stereo izlaz: 60mW rms(30mW/kanalu)
Mozda ce ti neko preporuciti iriver koji spada u najbolje ali su brate najskuplji a realno ne dobijas toliko puno.
Da da, imam i ja taj i zadovoljan sam u principu!
mane su mu ,gore pomenute, slusalice, nema FM tuner, i to sto ces se nakupovati baterija
Inache sa gledista cena/preformanse - sasvim OK player!
 
Ako planiras da malo vise ulozis para onda preporuchujem:
Inno Ax Imx-400 256 MB

Osobine proizvoda:
Podrzani formati: Microsoft® WMA / MP3 Music playback
Video Playback
Photo Screen Saver
FM Radio Tuner
Snimanje glasa
256MB kapacitet, za muziku ili podatke
Kolor displej sa Engleskim i Kineskim slovima
Digitalna kontrola jacine zvuja
Ekvilajzeri
Prikazuje naziv pesme na ekranu
USB konekcija sa PC racunarom
Sluzi i kao USB disk za prenos podataka
Ne treba DRIVER za Windows® ME, 2000 and XP
Punjiva Lithium baterija, ugradjena ( puni se preko USB porta na racunaru )
Dimenzije: 57mm(L) x 38mm(W) x 10mm(H)
Tezina: 30g
Interface: USB 1.1
Flash memory: 256MB
Trajanje baterije: Max vreme reprodukcije : 10 sati
Recording Sample rate: 8KHz
Formati snimanja: WAV (32K bps) , ASF (8K bps)
Vreme snimanja: 17 sati (Fino snimanje na 256MB memorije), 70 sati (Dugo snimanje na 256MB memory)Video Format podrska: DMV Video ( ukljucen software za konverziju )
FM frekvencija: 76MHz – 96MHz / 87MHz – 108MHz
Pamti 20 FM stanica
Frequency response: 20Hz to 20KHz
http://www.pccentar.com/modules.php?name=La_boutique&file=description&CA=12&ident=FLA0115&m=Katalog
 

Back
Top