Замена за сим картицу

ЧИЧА ДРАЖА

Zainteresovan član
Poruka
268
Патентирао сам специјални меморијски модул који у потпуности замењује изузетно
лоше сим картице.Сим картица поседује максимално 136 кб меморије док мој изум поседује 512 мб.У себи може да прими до 1250 активних бројева,телефонски именик од 15000 бројева, 20000 порука .Једноставна монтажа,функционише у свим мобилним телефонима,почећу производњу и продају крајем јануара 2006.

Ваше мишљење ?
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Потпуно је легално исто као кад продајеш или купујеш новине.
Цену нисам још формирао али неће прећи 6 еура.
Може да ради на свим типовима мрежа чак и VоIP!

Ti ces prodavati ''blanko''kartice a kako da se iskopira stara kartica,tj da broj ostane isti?
 
miskov:
Ti ces prodavati ''blanko''kartice a kako da se iskopira stara kartica,tj da broj ostane isti?

Просто ко пасуљ :
прво извадиш твоју сим картицу,ставиш на њено место меморијски конектор,вратиш батерију, на меморијском модулу имаш конектор за сим картицу па је ставиш.
Друго: појавиће ти се порука : sim card copy, yes or no стиснеш yes
Треће : за 10 секунди сав садржај сим картице ти је прекопиран.
И тако за све сим картице које имаш.

Заштита :у случају губљења телефона можеш да уништиш цео телефон једноставним уношењем твоје шифре и позивањем одређеног броја са твоје сим картице.
Али ти остају и даље активне твоје сим картице и бројеви.
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Просто ко пасуљ :
прво извадиш твоју сим картицу,ставиш на њено место меморијски конектор,вратиш батерију, на меморијском модулу имаш конектор за сим картицу па је ставиш.
Друго: појавиће ти се порука : sim card copy, yes or no стиснеш yes
Треће : за 10 секунди сав садржај сим картице ти је прекопиран.
И тако за све сим картице које имаш.

Заштита :у случају губљења телефона можеш да уништиш цео телефон једноставним уношењем твоје шифре и позивањем одређеног броја са твоје сим картице.
Али ти остају и даље активне твоје сим картице и бројеви.
Vid Tesle 'ebote,ma mozda i Nobelovu nagradu dobijes
kako ti izgleda taj tvoj modul?
 
Rekao si da ti je proizvod patentiran. Možeš li reći gde je patentiran i koji je broj patenta?

Ako staviš memorijski modul u ležište za sim, gde onda staviš karticu. Kod mene na telefonu jedva stane i sim kartica, ne vidim da ima mesta za još nešto. Jedino između baterije i poklopca.
 
lord_tana:
Pa to je stvarno EXTRA... Cim izadje salji mi na nikolatanas@sezampro.yu Ja kupujem......

E a jel ti ostaje ova kartica??? Mislim kada ga prekopiras na taj mem. modul Ti fakticki imas dve iste kartice???

Да остаје ти .Имаш онолико сим картица колико поседујеш и све су ти активне .
Сви су покушавали са адаптерима али се телефони гасе, копирали су сим картице али нису ти све активне зато што телефон неможе да функционише ако користи своју меморију да би надоместио мањак са сим картице.
Једино мој ммеморијски модул омогучава несметан рад више сим картица са различитих мрежа у исто време.Он поседује одвојену меморију са властитим програмом и не користи меморију телефона те функционише нормално .
 
gusha:
ma daj bre... nemoj da lozis masu ovde!kako bre tel. moze da ima aktivno vise mreza, kada nema hardverske mogucnosti, i sta ako je jedna mreza na 800, a druga na 1800, kako istvremeno obe da rade...??????????????nije telefon bazna stanica

Ти немаш појма уопште мрежу не бира телефон већ програм са сим картица, недостатак меморије не омогућава рад више мрежа а не техничка решења телефона.
 
A : Da li je to u fazonu wafer kartica ?
B : Da li si Ti odlucio da je LEGALNO ( sta kazu oni sto imaju zakonsko pravo da me tuze ili TEBE )
C : Ako NEKO ima povoljno wafer kartica, nek me kontaktira, Plizzzz...
D : Inace CESTITAM !!! Zaintrigiran sam, moze 2-3 kom
E : E, da...moze li se upis vrsiti vise puta?
Pozdrav i SRETNA VAM NOVA 2006, svim forumasima..
 

Back
Top