Seksualna amnezija

SmileySun

Početnik
Poruka
15
Imama problem. U toku sexa, bilo oralnog ili vaginalnog, se totalno izgubim i posle toga se uopste ne secam sta se desavalo. Momak mi kaze da sam fizicki itekako aktivna, ali se ja nicega ne secam. Ponekad to ide toliko daleko da se ja ne secam ni poza koje smo probali. Da li je to normalno i da li se to jos nekom desilo? :confused:
 
meni se desava samo da se ne secam bas najbolje sta sam pricala,a pricala sam...osim kada sam pijana-tada se ne secam nicega.:-)
citala sam negde bas neku teoriju vezano za to...nesto kao cirkulacija proradi,sva krv se slije "dole" ,usput se luci hormon srece ( koji se luci i kada popijemo casicu dve) tako da kada se sve to pomesa dobijes to tvoje stanje verovatno...samo sto ja nikad nisam otisla tako daleko...
da li si se zapitala da nije to iskljucivo psihicke prirode?
 
SmileySun:
Imama problem. U toku sexa, bilo oralnog ili vaginalnog, se totalno izgubim i posle toga se uopste ne secam sta se desavalo. Momak mi kaze da sam fizicki itekako aktivna, ali se ja nicega ne secam. Ponekad to ide toliko daleko da se ja ne secam ni poza koje smo probali. Da li je to normalno i da li se to jos nekom desilo? :confused:

Lici na psihogenu amneziju.....Opet, nikakvih podataka o sebi - d ali bi procitala lepljivu temu o postavljanju pitanja, molim te? (Kolko imas godina, je l' ti ovo prvi seksualni partner, ako nije da li si i sa ostalim seksualnim prartnerima imala ovaj problem, da li od neceg bolujes, lecena, da li neko u kuci od neceg psihicki ili neuroloski lecen, kakav ti je odnos prema seksu uospte, jesi li vernik, da li imas stroge roditelje i kakav je odnos sa njima itd). Dati odgovor ili bilo kakvo misljenje na osnovu toga kako postavljate pitanja na ovom forumu granici se sa gledanjem u pasulj i vidovnjacim nagadjanjem.
 
WithdrawnWater:
Lici na psihogenu amneziju.....Opet, nikakvih podataka o sebi - d ali bi procitala lepljivu temu o postavljanju pitanja, molim te? (Kolko imas godina, je l' ti ovo prvi seksualni partner, ako nije da li si i sa ostalim seksualnim prartnerima imala ovaj problem, da li od neceg bolujes, lecena, da li neko u kuci od neceg psihicki ili neuroloski lecen, kakav ti je odnos prema seksu uospte, jesi li vernik, da li imas stroge roditelje i kakav je odnos sa njima itd). Dati odgovor ili bilo kakvo misljenje na osnovu toga kako postavljate pitanja na ovom forumu granici se sa gledanjem u pasulj i vidovnjacim nagadjanjem.
E ovako, imam 21 godinu, i on mi je prvi seksualni partner. Nevinost sam izgubila pre 4-5 meseci. Ne bolujem ni od cega, a sto se tice porodice nije bilo nikakvih psiholoskih problema. Sa roditeljima imam super odnos.
A sto se tice psihogene amnezije sta je to tacno i da li je opasno?
Hvala unapred
 
Znaci da zaboravis - na nervnoj bazi. MOzda imas neki nesvesan otpor prema seksu, mozda imas neko lose iskustvo od ranije, mozda si nesto i zaboravila, mozda je seks za tebe tabuiran (ako ne svesno onda nesvesno), hiljadu mozda. Najbolj bi bilo da se javis psihijatru u savetovalistu za decu i omladinu na opstini gde zivis ili nekome privatno ako imas mogucnosti. Naravno da nije opasno, ali je - zar ne?! - neprijatno. Sigurno se ne osecas dobro u celoj prici sto nemas pojma sta se desavalo sa tvojim telom, i sa tobom uopste tokom nekoliko sati, zar ne??
 
ahahahaha...stvarno nema čestitog odgovora :lol:
btw. a kako si provalila, jer si ranije motala film a sad ne ide :roll: Ili šta? Ja ni ne znam sećam li se ili ne....al zato sve lepo zabeležimo :P (pa dobro, ne sve i ne uvek 8)
 
Evo linka koji govori vise o tom problemu :

http://www.al-hikmah.org/sex-related-amnesia.asp

U svakom slucaju, javi se lekaru ( neurolog, psihijatar ).

( Istovremena aktivacija misica i simpatikusa za vreme seks.odnosa ( sto je i normalno ) dovodi do povecanja pritiska u krvnim sudovima mozga sto rezultira privremenim smanjenjem protoka krvi i privremenom amnezijom. To nije nista toliko strasno, ali bi trebalo da se javis lekaru , za svaki slucaj.
Pozdrav :) )
 
o, jbt, ja mislim da tu pravog problema i nema :?
Pa ni ja ne mogu svega da se setim...a što je uopšte VAŽNO da memorišeš svaki minut? :shock:
e, piše tu, ovi su odlagali orgazam pa kvrcnuli :roll:


The theory is not proven, but we're pretty sure the amnesia resulted from back pressure put on the brain during the sexual maneuvers," says Dr. Dang who is a professor of medicine and director of hematology at Johns Hopkins University Medical Center.

eto, neki pritisak, nešto potisnuto...
 
mozda devojka ima nizak pritisak ili je malokrvna (malo lupam i nagadjam srry) ili ima problema sa odnosom minerala i vitamina u org.. u svakom slucau trk kod doktora i na analize.. ne filozofiraj na forumu btw 99.999999999% nije nista ozbiljno
 
Na samome k-raju // Uzivas li ti u sex-u? :arrow: Ako je odgovor potvrdan, ni u cemu se ne razlikujes od ostalih. Jer siguran sam da onaj ko voli da popije isto ima problema sa mem. od te - njemu "posebne" noci. Nije za poredjenje, ali eto . . . :arrow:
 

Back
Top