ovde poželite

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
struji kako da dodje do boljeg raspoloženja ,,, pomozite prijatelju u nevolji tj. reFLASHingu onoga što vidi svaki dan u ogledalu ,,, masturbacijom nad tastaturom ,, onako besomučno preznojavanje i dahtanje (o da i balavljenje) očima punim znatiželje i novih iskustava sa krstarice (((,akademskih priča --skoro naučnog karaktera ))),, punom nada i želje za bar jednom puknutom petardom za nju ,,,, uh ,,,, teško je ,, nova godina --- treba nekoga zagrliti ??? poljubiti?? osetiti nečiji topao dah ,, biti voljen ??? --- enigma ,,,,,

no dobro ------- šta želite sebi za novu godinu ,,,,
 
da naucim da trepcem i da budem glupa
ostalo ce samo da se navata sa takvim predispozicijama i bikcici, i prasici, i gace i uz gace.toliko.
sigurna sam da ce mi se zbog napisanog uskoro povracati.
ps da nastavim u vesickinom duhu: "zena bez dupe, ko selo bez osnovnu skolu"
 
Do midnight 31. ili danas? :roll:

Uhhh, .....zelim sebi mnoooogo zelja, ali sta mi vredi kad one sve zavise iskljucivo i jedino od mene same?! :?
Da budem pametnija, promisljenija, odgovornija....mudra, da znam sta i kako, kada.
 
zelim sebi mnogo zelja...cuj kretena...:lol:

da naucim da se izrazavam na maternjem mi jeziku, i u usmenoj i u pismenoj formi, i na nemackom, i na ruskom,.....i da se ne ispalim na poslu, i da dobijem jos jedan posao......i da odem u Ukrajinu...
 
Putovanja sebi želim prekookeanska...
Da budem srećan, a to podrazumeva samo nekoliko stvari.
Meni je stvarno najvažnije da one koje volim budu zdravi. Nije fraza, stvarno tako mislim. Bole me uši za ostalo, o ostalim stvarima ja odlučujem.
 
HeBePoBaTaH_:
Meni je stvarno najvažnije da one koje volim budu zdravi. Nije fraza, stvarno tako mislim. Bole me uši za ostalo, o ostalim stvarima ja odlučujem.

E bas to. Nesto slicno htedoh da kazem. Sve ostalo zavisi od mene, ali ovo je nabitnije, da svi budu zdravi.
 
uh je l mora jedna?onda zdravlje moje porodice u bogatstvu i ljubavi hehe namazana sam
ok hocu dobru platu pored toga i da otplatimo za godinu dana kredit od 5 god i da idemo na mauricijus ili martinik,da se vise nikad ne d r k am sa dadiljama i da kupim nekretninu 8-)
i dosta brate ostale cu sacuvati za sledecu godinu
 
Zelim da se najzad preselim u neki drugi grad...
Hm, to vec godinama zelim, a nista ne cinim po tom pitanju... :roll:
Ljencuga... :mad:

I da dobijem milionski dzek pot... U evrima, dakako... Ili bar neki sestocifreni iznos...
Od iduce godine stvarno cu poceti da igram te nagradne igre... Onda cu se, dok groznicavo drzim tiket u znojavim rukama, onako naivno nadati da ce me spichiti srecna kometa...

E, prije svega, mnogo zdravlja mojoj porodici... I da najzad rijesim probleme koje vec godinama vucem...
Hm, da li sebi da pozelim da se zaljubim?
 
Uh, i meni bi promena statusa dobro dosla..Ali za pocetak posao u nekoj banci bi bilo sjajno...Ma ne mora ni banka...Nudi li neko posao dipl. ekonomisti ili sam dzabe godinama pisala pismo Deda Mrazu sa zeljom da zavrsim fax...Mozda bolje da sam zelela 7 na lotou te to ovom prilikom zelim...
E da dobro bi dosla i neka muska persona....putovanje na neko toplo mesto...
 
-Da bubuljicave idiote sto bacaju petarde dobro izlema pijan cale
-Da mi uvedu ADSL
-Da kupim DVD-RW
-Da nadjem odgovarajuce maske za srafove na kompjuterskom stolu
-Da konacno provalim zasto mi svaki to Div X konverter zakoci komp kada pokusam da konvertujem film iz MPEG-a u AVI
-Da kupim po povoljnoj ceni cetiri postolja za diskove i usrafim ih u dubok ormar tako da mogu da ih sakrijem odecom ispred,kao sto to odavno planiram
-Da budale iznad mene prestanu da buse burgijom svako jutro i po ceo dan i bude me u sest ujutru
-Da prezivim sto mi baba dolazi na docek u stan
-Da kupim tockice za kompjuterski sto
-Da po povoljnijoj ceni,na veliko,kupim 50 CD-R i 50 najjeftinijih kutija za CD
Malo li je?
 
Da poželim nešto za sebe?
Uffff, pa kako ću... Jalično, ne želim ništa preko onoga što već imam a ono što nemam, znam - desiće se jer od mene i zavisi.

Šta želim?
Šta želim?

Uffffff..................
 

Back
Top