Vreme da se promene komunjarski nazivi zvezde i.t.d.

to je bezveze. Koliko se secam u naletu promena posle 4 oktobra pojavila se ta ideja i onda su lepo objasnili da crvena zvezda kao ime ne treba gledati senci komunisticke zvezde vec crvene zvezde kao ime i dati su primeri brojnih klubova u inostranstvu (razni sportovi) cije zemlje nisu imale veze sa komunizmom a klubovi im imaju isto ime.
Druga stvar mozda moze da se uradi. To je promena grba. Zvezda je promenila grb. Napravila je varijaciju starog sa srpskom zastavom u pozadini. Partizan eventualno moze nesto tko da uradi da izbaci onu petokraku koja mu ne treba i napravi neki srpski simbol ali generalno promena naziva iz razloga koji si naveo je u najmanju ruku smesno. Realno neces ti od imena imati takav ili takav sistem vec od ljudi u upravi a partizan jos ima tih problema. Delije su se izborile da dvojac bez kormilara ode. Sad su na redu grobari. ;)
 
Neki ljudi treba da promene mozak. Da ga presade,da bi mogli malo zrelije da razmisljaju.
Komuniozam se na zatire time sto ce nesto da se rusi i pali,vec tako da se uvede novi sistem vrednosti,razmisljanja i rezonovanja.
Ajde da vidim ko ce da promeni ime Zvezdi ili Partizanu?...Pa bio bi linchovan u roku od 24 sata!
Ova tema ne zavredjuje nikakvu paznju,jer se oslanja na politiku sumanutog i bolesnog uma postavljaca teme.
Sada se vidi da nam treba MODERATOR! Da ovakve teme zakljucava.
 
Boze ,kakva tema.Vidi Dimitrije,.ti blago meni osnuj Fk Cetnik ,i Fk Kokarda,pa navijaj za njih.Partizan ne diraj.Ime mu je takvo,grb mu je takav i za mene su najljepsi su na svijetu.

@Tab
Crvena Zvezda=petokraka,glupost je za nju (kao i za PFC) da im imena nisu bila komunisticka.
NE SHVATAM razlog zasto se ljudi stide grba i imena.Pa zasto navijaju za taj klub.Eno im Obilic pravi srpski klub,pa nek navijaju.Meni je strasno licemjerna promjena grba cz,sve u pokusaju da pokazu kako su kao neki nacionalisti,ustvari su samo ukaljali ime.Ja i vecina navijaca Pfc,nikad ne bi podrzao izbacanje petokrake i 6 baklji.Ono sto jednom stvoreno,nek tako i ostane zauvijek.
 

Back
Top