Mesec u konjunkciji sa Saturnom
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Mesec u konjunkciji sa Saturnom

Početnik
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mesec u konjunkciji sa Saturnom

sta znaci mesec u konjukciji sa saturnom.ako mi neko moze nesto reci o tome.hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.11.2005.
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: plasim se

(mesec) dusa, podsvesno, emocije (konjukcija) pod (saturn) pritiskom, ogranicenjem, nesisigurnoscu. Da, od tezih aspekata je na nase unutrasnje i emotivno bice.
    Imam dobru i losu vest za tebe.
    Vecu losu sam vec naveo gore, a manja dobra vest je da ce ti druga polovina zivota ici bolje tj. biti laksa.
    Razlog! Progresivni mesec (gde si ti okrenut) i tranzitni saturn (spoljna ogranicenja i nemogucnosti) se krecu veoma slicnom brzinom sto znaci da ce se pratiti po kucama (gde se ti okrenes tu nemozes skoro nista uraditi ili mozes ali je tesko i ozbiljno) Sto u stvari izgleda kao da ti je prva polovina zivota navodjena od nekog ili neceg drugog (nije kako zelis vec kako moras) pa posto je u pitanju saturn nije bas mnogo lepo i lako. Kasnije ce se razici po kucama i lakse ce se disati. Tvoja deviza u odnosu na zivotni putu bi trebala "ko se medju posljednjima smeje, to radi sa vecim uzivanjem"
    Ulio nadu? Opusten sada? ;-)

Početnik
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: plasim se

ma sada mi je kao bole,ali nije to bilo u pitanju vec su mi rekli nesto da je to jako lose za moju majku........

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •