kao mali dal ste?

mene brat gleda incestuozno ai ja njega ponekad.
ocajni smo izgleda
pa tukli smo se jednom me je bash po ruci sje.bo nestho sam ga nervirala pre puno godina jedno 7 ima aaaaa
ok mozda i 9
posle se nismo nesto tukli poenkad se ispljujemo ali ne zivi vise s nama vidjam ga 1-2 nedeljno uglavnom.
ali kad smo bili mali volela sam da se zezam s njim mada smo se i tukli on je imao neke ideje tipa pravi aerodrom i onda sam ja putnik...en znam shta je on bio tu...on je valjda smishljao pa tako neke igrice
ahahha to sam bash voella
ali opet velika razlika nije ni da smo bili ortaci neki toliko...5.5 god
itd.eto istisnula sam prvenca
 
nisam se tukla sa bratom/sestrom (jedinica), ali jesam sa celom ulicom :).
ja sam bila jedino zensko dete u ulici, a ostali moji drugari su bili i svi malko stariji od mene (samo jedan je bio mladji), i fizicki bitno veci - dakle, pocelo je od "obicnog" ujedanja, cakanja i chupanja, a zavrsavalo se i pravim tuchama, pogotovo u toku igranja malog fudbala :). moj matori je cesto zgranut govorio da kao da sam s fronta dosla, a i danas imam bele mrlje oziljaka na kolenima i laktovima, i jednu 'tetovazu' od crne sljake na desnom laktu....
kasnije je to druzenje sa muskima rezultiralo raznim zanimljivim stvarima - voznjom motora, budzenjem istih, pa nadalje voznjom kola (i prevrtanjem i jos kojecime u vezi sa istim, heheh), mada sam se uvek zabavljala sa "nekim drugima"....
kasnije sam se "dokazala" kao "pravo musko", LOL, i danas me tako gledaju.....:).
pre neki dan sam srela u velikom drustvu jednog "klinca" iz susedne ulice, tada je bio "mali gaga", koji je na odusevljenje prisutnih sa strahopostovanjem izjavio da se znamo vise od 25 godina, i da je uvek zeleo da vozi motor kao ja tada....:). "mali gaga" danas ima skoro 40 godina, ima 18 svojih motora, i vozi kao zmaj....LOL. da umres od smeha :).
ostanu im posledice, ostanu....LOL.

 
Samarale smo se. I to vise ja nju, jer sam visa za glavu, pa imam i duze ruke. Posle mi uvek bilo zao, mada je bila mali djavo. Ali prestale smo kad sam ja bila u 5-6 razredu cini mi se. I love her! :)
 
Tukli smo se posteno. Iako sam mladja od njega tri godine, desavalo se da on nekad zaplace kakva sam divljakusa bila. Naravno kad smo bili bas mali. Do srednje skole. :mrgreen: A nekad je stajao u moju odbranu protiv drugih decaka. :roll:
A najlepse mi je bilo kad je otisao u vojsku, onda sam godinu dana bila jedince.:lol:
Ali mi je i nedostajao jako.
Sada i nismo bas mnogo bliski, cujemo se jednom u sto godina, tj. ne odrzavamo bas redovan kontakt, ali kad god sam ja u Bgd. vidjamo se i klinci nam se druze, i mnooogo ga volim. Mog starijeg batu.:-P :lol:
 
Kao sto napisah vec u nekoj od tema, imam mladju sestru. Dve godine je razlika medju nama. I da se ne ponavljam... ne, nikada, nikada se nismo tukle, mada sam ja bila ta koja je imala svakojake ideje, ja sam bila vodja, uvlacila sam je u kojekakve dogodovstine i ja sam bila ta koja je dobijala batine zbog toga, ali od roditelja...
Imale smo samo nas mali svet i nikog nismo pustale u njega, puno smo citale, igrale se zajedno...
Pubertet je sve to malo promenio, okrenula sam se drugim stvarima, sebi, vrsnjacima, nekim knjigama, muzici...
Bile smo jedno desetak godina skoro potpuno nezainteresovane jedna za drugu, zivele svoje zivote, a onda opet, pre dve-tri godine... otkrile cari sestrinstva...
Nisam je videla od pocetka godine... u njenom zivotu se ove godine svasta lepo i krasno desilo (vencanje, rodjenje bebe), ali nisam bila prisutna...jer ne zivim u Beogradu vec odavno, a nisam bila u mogucnosti da budem pored nje u tim trenucima...
Ali, nema veze, nadoknadicu ja sve to... na leto.
 
Burazer koji je sedam godina stariji od mene i ja smo se redovno makljali sve do moje petnaeste godine kada me je ozbiljno povredio, a ja ne bila lenja i pozvala muriju. Od tada se samo verbalno prepucavamo, a najcheshce se trudimo da ne zapochinjemo svadje, tj. svako se povuche u svoju sobu.
 
AntunTun:
se tukli sa bratom/sestrom ako ste ih imali naravno...ili ste se pazili i druzhili i sve...koliko ste uopshte prisni sa bratom/sestrom?...

Да, наравно да смо се тукле.
Да, пазиле смо се и дружиле.....
Данас смо најбоље пријатељице!
 
u je...hard kor...

vid prosperitetne teme...shto prostije i prizemnije to bolje...to sam neshto skapirao...ako se chovek malo razmashe u pisanju to ne da valja...vako da il ne uvek proizvede pozitivnu reakciju kod auditorijuma...verujem da se vetjina tukla to su valjda neke faze...ja imam druga koji ima brata kog bukvalno jedva poznaje...znachi ne vide se po 6 meseci i onda se vide i kao...tjao tjao...i to je to...nije da su u svadji nego jednostavno suvishe razlichiti da bi funkcionisali...mora da su nekog zamenili u porodilishtu il neshto...exkluzivno jagoda i incest...read all about it...e to za motore je super...ja sam se taaako lozhio na motore kad sam bio mali...sad pero ima mz i nisam seo...neshto mi komfor auta odgovara...ah stari se...ova zvala policiju...ma idi to je bash loshe...uglavnom zakljuchak je da se vetjina tukla...sem jednog pacifiste svi ste ulazili u fizichke sukobe s blizhnjim svojim...de tje vam dusha aman ljudi?...heh koja je bog prevara...ja sve neshto tako kad krenem o nechemu da razmishljam neizbezhan zakljuchak je da je bog prevara (: ...je ala sam opteretjen a?...ja nem brata ni sestru...ceo zhivot se borim da izlechim ciciju koju u sebi nosim od rodjenja...pazi doobro mi ide...neretko i preteram pa se kajem jer ne znam shta mi je...al bitno da nisam stipsa...ne podnosim kad je neko stipsa...a ko mali sam naplatjivao komshiluq da igraju moj fliper i sve...imam dva brata al i tjalovog prvog braka...mnogo stariji...stariji i od tomax-a (: ...sjajni momci samo bez budutjnosti jbga...uvek se mnoooogo rastuzhim kad mislim o njima...ne rade...nemaju devojke nit neshto slichno...a tolko su gotivni likovi da pojma nemate...mogu retji da su njih dvojica najvishe uticali na razvoj moje lichnosti...kakva god ona bila...e vish kako ja to...oni su super a uticali na mene...jel sam ja sad narcis?...e imam taj neki trip to je zato shto si jedinac pa kao trudim se da ne budem narcis.stipsa.razmazhen i slichni epiteti koji prate hhhm takav neki status...mozhe i tema da se otvori odnos sa bratjom/sestrama iz proshlih brakova nashih roditelja...ovo ono...mislim to je neka budutjnost...po evropi je 70% brakova takvih...nema ono kao porodica kamen temeljac svakog zdravog drushtva...ma to zayebi oni se predomishljaju ochas posla...dal je to samo zato shto su materijalno potkovani?...mogutje da beda i nemashtina chak vishe zblizhavaju supruzhnike...ja znam sluchajeve gde se zhene i udaju eto jer lakshe je kad ima dvoje...da platja kiriju i slichno...a o zhenama koje se udaju za egzistenciju da i ne govorim...da se razumemo ipak je manje takvih mushkaraca...otju da se udam za neq bogatu...mozhda to i nije losh trip...prodash sebe da shvatish koliko si u stvari nebitan i mizeran...mada onda ako te neko plati sqpo ti se uobrazish i postanesh josh vetji narcis...il shta vetj...oduzhilo se ovo pisanje a nisam planiro...samo sam hteo da stavim ono hard kor...za ovog shto mu brat umro...a i to je sranje...mislim ta smrt bliskih ljudi...aj kao i ja se otvaram...meni umro tjatja...ima od tad 7 god...mada nem pojma bio mi je dalek i nisam ga kapirao...tek sad provaljujem neke njegove priche koje mi je on tad kao klincu servirao...punio mi je glavu nekakvim glupostima koje tek posle toliko vremena mogu da razumem...a nije me uchio da vozim bajk npr...bash bezveze..nije umeo sa decom...il je bio sit tog tripa iz prvog braka...mislim sve u svemu ok je bio i sve...ponekad se rastuzhim i sve...al ja sam pomalo edip...ok trudim se da nisam jer spoznao sam da jesam pa kao da popravim...uh kakve su mi rechenice...divno bash...ma porodica je zayebana stvar...ja kao kolko god razmishljao npr o uzgoju dece neke stvari sebi ne mogu da doqchim...mislim da tu ne mozh chovek da teoretishe ako nema neko isqstvo...mogu ja sad da mislim i ovo i ono al sve jet o uludo kad nisam dozhiveo i ne znam kako je...nadam se da nije kao u mojim vizijama "...trenje...trenje to je sve shto nam je ostalo od ljubavi..."...zayebano ovo vreme...a i ovo mesto...kako da otupim?...ok da pijem flunirin il neshto...al verujem da to i ne mozhe da odagna ovaj ogavni osetjaj pogreshnosti...svega...nisam ja depresivac...to je svet takav (: ...e dosta ne mogu vishe kasno je a ujutru moram da trazhim bateriju za bravu...da ne zna neko de je prodavnica baterija kod kalenitj pijace?...zanima me dal rade 2-3-4ti decembar...tj posle novaka kad otvaraju...nema u srbiji da se qpi ovakva baterija...jbte ja sam rodjen ko maler...kako mrzim jutarnje obaveze...na neki nachin je lepo kad ustanesh rano pa pre posla proshetash do grada na kafu i novine...al sve to gubi smisao ako legnesh kasno pa si celo jutro ko ameba...a josh ako morash u beznadezhnu potragu za baterijom...pih...moratju da prespojim neq koja ne odgovara pa da probam da otvorim kola...jedino tako i nikako drugachije...jbte zhiveli sitni problemi i velike stvari...pa ne ozbiljno...razmishljash tako o nekim relativno malim problemima i bole te falus shto je svet gomila gowana...hehe shto sam bistar ...dosta ovo mora prestati
 
znam nauchio sam uz mnogo muke i svega a to je samo prost primer...e znam da radi sad nego zanima me dal radi recimo u ponedeljak...vid kako sam rano ustao...sav svezh i mirisan...i krmeljav...pih
 
Па оно...пеглали смо се кад смо били клинци...тј више ја њу...пошто је млађа 2.5 године. Ипак је она мени нанела озбиљнију повреду. Погодила ме оним металним аутићем (комбијем...јбт...метална коцка практично) по сред тинтаре, крварио сам ненормално.
И било је супер што је ту до...осме, девете године...више волела мушке игре. После је упознала чари барбике...:lol:
Сад се слажемо екстра...чак заједно организујемо нешто за НГ.
 
Imam dve starije sestre koje su međusobno bile bliske, a stalno su se mlatile. Što nije ni čudo, jer je moto moje majke bio - Batina je iz raja izašla. Mene nisu dirale u tom smislu; zato je majka batinama vaspitavala sve tri. Ta generacije nije znala za druge metode. :lol:
A, da, ja sam imala društvo po strani, ali se nisam tukla. Ni sa sestrama, ni sa društvom.

Mislim da je mnogo porodičnog nasilja, koje svrstavamo pod normalnost.

(Prodavnica, naravno, ne radi u ponedeljak, 02.januara, a nisu sigurni ni za utorak, zbog popisa, kažu. To je inače jedna montažna baraka na ćošku Kursuline i Maksima Gorkog.)
 
nashto bateriju....hahah trijumfalno....tj bio kod sajdzije i on namestio iz 4 baterije napravio jednu...i shljaka....ne moram u potragu ura....ma porodichno nasilje to ti je ne znam....neko elementarno zlo (:{ ...pa pogledaj nas....skroz izvitopereni...mislim na zapadu dete popije po dypetu i odma zove neq organizacuju il neshto...mislim i to je totalno down...prave robove jbte...i to mnogo gnusnije nego shto to chine sada u maleziji recimo...ovo su oni tihi robovi...masovna lobotomija...sterilisanje svega i svachega...nem pojma otisho sam daleko a mislim da ima nasilja previshe...mada teshko je to suzbiti...mislim pogle snimak one ciganke :...ne ova ...ona druga..." to ti je beda...valjda...pa ono koga bole pisha za nasilje...a to brat i sestra il neshto to nije nasilje u porodici...to je odrastanje...e sad drugo ako te stara bash mlatila...eeee pade mi na pamet teeemaaaaa....
 
sa mlađim bratom sam se tukla kad nam je bilo dosadno...a i slatko je bilo proći pored njega pa mlatnuti ga po glavi... meni su moji uvek govorili nemoj to raditi biće ti brat tupav... a nije postao uprkos mom trudu, slagali su me.
sa starijim se nisam tukla, on ima onaj crni pojas šta li u karateu ...bilo malo opasno dirati ga he he he
 

Back
Top