Milja Vujanovic
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Milja Vujanovic

Guest

Podrazumevano Milja Vujanovic

Sta mislite o njenom astroloskom umecu?Znam da i sada radi horoskope,i pored bolesti,snima analize na audio kasetu.Da li je neko bio u prilici da mu ona uradi horoskop?

markony
    Guest

Podrazumevano

Prvo sto bih zeleo da kazem je da je ovaj forum obesmisljen,jer se astrologija koja je veoma zanimljiva i izvor za dosta interesantnih tema o kojima bi se ovde moglo govoriti,svela na pitanja zaljubljenih devojcica "kako se slazu taj i taj znak" i slicno.
    Sto se tice Milje Vijanovic bio sam u prilici da mi radi horoskop pre 12-13 godina i kako koja godina prolazi zacudjen sam sa kolikom preciznoscu je predvidela dogadjaje u mom zivotu.Raspitao sam se,tacno je da radi horoskope i dalje,a uz njih i analizu dlanova.Poprilicno je skupo,ali razmisljam o tome da joj se ponovo obratim.

slobodna
    Guest

Podrazumevano

Mislim da je popularnija nego sto to zasluzuje,upoznala sam mnoge astrologe bolje od nje koji se nisu eksponirali a poseduju mnogo vece znanje od nje,popularnost im nije potrebna jer to rade da zaista pomognu ili zadovolje radoznalost.

spavalica
    Guest

Podrazumevano za slobodnu

slobodna, ajde preporuči nekog stvarno dobrog. Verujem na reč!

slobodna
    Guest

Podrazumevano Re: za slobodnu za spavalicu

Citat Original postavio spavalica
    slobodna, ajde preporuči nekog stvarno dobrog. Verujem na reč!
    Ako te stvarno interesuje mogu ti dati telefon stvarno dobrog astrologa ali pazi nije iz Beograda,ali vredi otici kod nje jer je toliko jaka ,meni je radila pre pet godina do sitnice mi je predvidela sve.Zivi 80 km od Beograda

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano B.k

ja sam zainteresovana.napisi broj i bicu ti zahvalna.pozdrav!

spavalica
    Guest

Podrazumevano

Ajde ostavi tel.
    I na koju cifru da računam, što se plaćanja usluge tiče?

slobodna
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio spavalica
    Ajde ostavi tel.
    I na koju cifru da računam, što se plaćanja usluge tiče?
    Sto se placanja tice uzima 10 evra ako odes kod nje ako ona dolazi kod tebe placas njen trosak puta zivi u Arandjelovcu ,a to 80 km od Beograda.Gde ste vi,i moram da je konsultujem po pitanju telefona.

Dushka
    Guest

Podrazumevano

Pa kada smo kod dobrih astrologa,znam za zenu iz Zrenjanina,koja je stvarno odlicna.Telefonom ti isprica sve.Ja sam razgovarala sa njom 1.5 sat i bukvalno mi je ceo moj zivot prepricala.Cena je 800.00 din,salje se postom.Ne mogu ipak ovde njen broj da ostavim javno.

Guest

Podrazumevano

posto je tema vezana za milju ja dodajem da zaista vredi kod nje uraditi kartu jer je zaista dobra bez obzira sto jeste skupa

Početnik
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Spavalice i Dushka, molim vas, vrlo mi je hitno, posaljite mi na mail brojeve telefona ili adrese astrologa za koje kazete da su toliko dobri.

Početnik
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ozvinjavam se, ovo je namenjeno Spavalici i Dushki, molim vas obe, posaljite mi na mail adrese ili telefone astrologa za koje kazete da su dobri.
    Unapred hvala

Početnik
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Molim i Slibodnu da mi javi adresu, odn.telefon tog astrologa.
    Unapred hvala.Veoma mi je vazno.

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ovako....

kada si na krstarici,upotrebi pretrazivac i ukucaj milja vujanovic i izaci ce ti homepage njen i tamo imas i njen broj telefona i adresu i sve sto ti treba.cao

pcelica maja
    Guest

Podrazumevano

a ja ti preporucujem Nikolu Stojanovica,on je iz Beograda

www.astrologyinserbia.com

Guest

Podrazumevano

Ja nemam toliko novaca da platim Milji Vujanovic za izradu horoskopa, zato molim za telefone ovih "jeftinijih"

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Zana63
    Spavalice i Dushka, molim vas, vrlo mi je hitno, posaljite mi na mail brojeve telefona ili adrese astrologa za koje kazete da su toliko dobri.
    Posalji m itvoj kontakt mail na chokollada@yahoo.com,pa cu ti poslati sve potrebne podatke.Pozdrav

Dushka
    Guest

Podrazumevano

Izvinjavam se ovo prethodno bila sam ja,zaboravila sam potpis-Dushka

Gost1
    Guest

Podrazumevano

Ne kapiram, svi pricate o ceni i kako je Milja skupa, a niko ne kaze koliko to kosta?

Guest

Podrazumevano

4000.00 dinara-ako se nista nije promenilo u posladnja 3 meseca kada sam je kontaktirala.U cenu je ukljucena i analiza dlanova-napravis otisak na skeneru i posaljes.Inace tumacenje dobijas na audio kaseti.Meni je to bilo mnogo novca,pa nisam mogla da narucim izradu nat.kart. i svega sto uz to ide.

Gost1
    Guest

Podrazumevano

Ok, samo sto se ne javlja na mejl a telefon joj je pogresan, javio se neki lik koji je prilicno ljut na njenu ideju da njegov tel stavi na svoj sajt. Imas neki njen validan telefon ili mejl?

I, na sajtu onog lika Nikole Stojanovica nema nikakve adrese na koju bi se javio...

pcelica maja
    Guest

Podrazumevano

I, na sajtu onog lika Nikole Stojanovica nema nikakve adrese na koju bi se javio...[/quote]

ima mail,a kontaktu,a ima i telefon,idi na kontakt

pcelica maja
    Guest

Podrazumevano

I, na sajtu onog lika Nikole Stojanovica nema nikakve adrese na koju bi se javio...[/quote]

ima mail,a kontaktu,a ima i telefon,idi na kontakt

Kontaktirajte autora: uran-ns@eunet.yu

Kontakt telefon: 011 / 471-268

Guest

Podrazumevano

Ja sam Milju kontaktirala preko sajta,mislim preko tog mail-a koji je na sajtu.Odgovor sam dobila posle nekoliko dana.To je bilo pre tri-cetiri meseca,ne verujem da se nesto promenilo sada.Budi strpljiv(a),mozda treba nekoliko dana da ti odgovore.

gost1
    Guest

Podrazumevano

Hvala!

Slične teme

1. Vujanović 18. maja u zvaničnoj posjeti Srbiji
    Autor Reckless u forumu Politika
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 27.04.2009., 10:12
  2. Filip Vujanović raspisao izbore za 29 mart
    Autor tu tu tu u forumu Politika
    Odgovora: 53