Radio BU - Beogradski univerzitet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zoranpetrovic84

Domaćin
Poruka
3.519
Jel'neko cuo za ovaj radio?Inace,nalazi se na frekvenciji 90,6 mhz.Nazalost na toj frekvenciji se nalazi i budjavi gasterbajterski radio kiss,nastanjeni su u nekoj pizdi materin,tacnije Parizu,i verovatno preko interneta emituju :(...BU radio ima jedan predajnik na faksu politickih nauka,gde se i nalazi...ali se ovo djubre od radija gusi nasu frekvenciju(inace,radim kao tonac na tom radiju,nebitno).Da li neko zna kako se miniraju predajnici?:)Shalim se,naravno.BU radijo se cuje oko FPN-a...fon,4.april,do autokomande...i onda ga ovo ***** nadjaca.Kako je moguce da usrano sranje dobilo frekvenciju kao i nasu?Jel'zna neko sajt sa spiskom svih radija i njihovih frekvencija?Da li je moguce nekako da dobijemo nasu frekvenciju?Da li mozemo nekome da se zalimo?Kada bi trebao da stupi zakon o javnom oglasvanju na snagu?
hvala svima !
pozz
 
Ne znam odgovore na tvoja pitanja... Samo da ti kažem da sam vas neko vreme redovno slušao. Imate (ili ste imali - ne slušam radio više tako često) par dobrih emisija.. Napr, ona emisija koju vode one dve cice - Bugari ili tako nešto... Rock..

Jedino ti mogu pomoći oko miniranja predajnika. :mrgreen: Bio je nekada davno negde na netu nekakav anarhistički vodič u kome je bilo tako nekih interesantnih stvari. :D

A što se tiče frekvencija... U ovoj zemlji to niko ni ne gleda... Bila je neka priča o dodeljivanju ali od toga ništa...

BTW, jel' imate vi na BU radiju ikakve veze sa Studentom?
 
Više se ne čuje. :( Sada je umesto BU, nekakav Kiss... Mada čini mi se da se sećam da je dosta ranije jednostavno nestao (pre par meseci). Ajde želim vam sreću sa time. Voleo sam nekad da vas slušam, a onda odjedamput nestadoste... :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top