CREATIN

spartanac

Obećava
Poruka
57
1.Da li neko upucen moze da mi objasni pojam PERIOD CISCENjA od kreatina. tj kada treba primeniti isti i na koji nacin?
2.Da li je neko uzimao kreatin a nije dobio strije\kako?
3.Kojom brzinom se masa gubi nakon prestanka uzimanja i koji su jos nezeljeni efekti?
4.Koja mu je cena uopste (najkvalitetnijeg) ?
5. ... ?

Unapred hvala na svim savetima i misljenjima!
 
1. Period ciscenja ti nije nista drugo nego period kad prestanes da uzimas creatin... Sve je to opet diskutabilno ali kazu da posle 4 meseca uzimanaj treba dva meseca da pauziras, ali ponavljam dikutabilno je to i zavisi od mnogo stvari...

2.Ja sam uzimao i nisam dobio strije... Sve je to individualno i ne zavisi samo od creatina

3. Nezeljenih efekata nema, a gubitak mase opet nije veliki i individualna je stvar. Ja licno sam vrlo malo izgubio kad sam prestao sa uzimanjem

4. Po meni najkvalitetniji i najbolji je Prolab-ov i Ultimat-ov i cena im je za 300g 900din tj. 1000din

Poz
 
Gubitak mase posle kreatina je gubitak vode koje je kreatin vezivao. Ako si se dobro hranio onda ti je pomogao da lakše dobiješ miš. masu. Ali ako si se očajno hranio, izgubićeš sve, zato što ništa nisi ni dobio. Jednostavno, vezao si vodu, izgubio si vodu. Ma, ništa bre bez kvalitetne ishrane. :)
 

Back
Top