pomoc pri izboru

T-Ice

Početnik
Poruka
27
hteo bi da prebacim comp.na pentium 4,znaci imam dvd-rezac.hard....
posto se nerazumem bas molio bi za pomoc pri izboru ploce, procesora, graficke,memorije i sta je vec sve potrebno,sa tim da u sve ovo imam da ulozim oko350eura.moze li se za te pare napraviti nesto da vredi?hvala
 
Nije bitno sta kupujes za ite pare isto s*****,ali ove standadarde moras postovati:
PEG slot za graficku, LGA774 podnozje za procesor, i kontaj nabaviti DDR2 memoriju ;)
Za konkretne komponentu konsultuj se sa cenovnicima, pa izaberi sta ti vise pase
 
OKLAGIJA:
Nije bitno sta kupujes za ite pare isto s*****,ali ove standadarde moras postovati:
PEG slot za graficku, LGA774 podnozje za procesor, i kontaj nabaviti DDR2 memoriju ;)
Za konkretne komponentu konsultuj se sa cenovnicima, pa izaberi sta ti vise pase
** ***** za 350eur, posten intel i ddr2.
Nisi napisao sta sve imas. Dvd, hard, kuciste i koje napajanje ako imas, monitor.
 
Evo ti Asus za plocu ali kad budes uzimo plocu ne moj zaliti pare ,Procesor Amd Atlon na jedno 2500+ barton,graficka ati radeon 9250 na 128mb 128b i 400 mh za sve igrice memoriju uzmi Kinkston jer su one najbolje na 512 mb u sustini ne moras uzimati LGA 774 podnozjeza procesor ,ali ne bilo lose da uzmes
 

Back
Top