Ana Kokic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
katy:
Slusaj Jelence, ja ne idem ni kod Cece ni kod Ane Kokic na 18..Shvatas li lopove..
Imam pametnija posla od fikusa, crvenog i kubija(e videla sam ga juce u zarkovu kad sam se vracala sa engleskog) I sama najbolje znas da ja samo Backa cekam da mi da spotove..a kad smo kod Backa...mogla bi da svratis do Michael Jackson teme i napises sve ono sto si meni pricala o njemu, ajde znam koliko ga volis i jos kad dodje u Avgustu kod nas...aaa?? Ajde kjokusinkajjj Mirko :)
Slusaj mene ne zanima backo a ni tebe...pomiri se sa sudbinom da ti nikada nece dati spotove...a ima da ides kod Cece da ne bi nagovorila Mirka da ti krne jezicinu do grkljana da se udavis.......pa ti biraj da li ces njega ili da ides kod nje na 18-ti i extra se provedes a usput i navatas nesto.... KOKOSKO KOKOSKO KVOSKO
LOPOVE
LOPOVE
LOPOVE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
katy:
E Lelice, stavila si onu sliku iz fona..e jer to moja majca na tebi,
eeeee, lopove, pa ti si isekla onu moju crnu legend majcu, kada te je ona flasa zveknula...strasno, lopove mali
E a moja keva je oprala i opeglala lepo i nije nista videla......
tako da ne moras da se izvlacis da sam je ja po isekla kada si to ti sama uradila na nesto....
a i ako nisi nisam ja kriva sto je mene zvekla flasa koja je bila namenjena ovom slatkom liku...bas mi ga je zao.....mukica
 
Andjelčić:
Gde sam je isekla????????
Ja to nisam videla....ali dodji pa ce mo da je zakrpimo........
E a stvarno gde je isecena...... :roll:

Aloo, bre jezik pregrizla devojcice, drugarice..
pa gde si ti, od kada se legend majca krpi, allo..
ti ne znas pod kakvim pritiskom i kakvim uslovima sam ja morala da je kupim..
alo bre jer znas sta je legend na ovu bedu, samo novosadjanka moze da priusti sebi tri para gucci cizmica nedeljno, za razliku od nje nas dve idemo da penimo kod mojih rodjaka..tri za 100 :) ne jedi patiku!!
 
Andjelčić:
Slusaj mene ne zanima backo a ni tebe...pomiri se sa sudbinom da ti nikada nece dati spotove...a ima da ides kod Cece da ne bi nagovorila Mirka da ti krne jezicinu do grkljana da se udavis.......pa ti biraj da li ces njega ili da ides kod nje na 18-ti i extra se provedes a usput i navatas nesto.... KOKOSKO KOKOSKO KVOSKO
LOPOVE
LOPOVE
LOPOVE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ti to pokusavas da me nacinis looserom ovde, a??
Alo bre, pa valjda cu se lepse provesti sa backom, pricajuci o Majklu sa njim , nego da gubim dragoceno vreme medju nafuranim pubertetlijama koji slusaju turbofolk, i kojima je jednio u glavi da navataju nesto, pa samo pacenici lutaju po zurkama uzaludno trazeci "nesto",nesto sto ne vredi nista,ja ne zelim da mi mladost tako prodje, uz psiho i turbofolk, uz nafurane zecice koje se prodaju za male pare, posle ce da crknu od sifilisa,alo...ja cu samo necujno odsetati do backa(posto ce biti sam, jer tamara ide na rodjendan isto)i odvalicu history album i napravicu djumbus uz thriller..jeiii i backo ce uraditi moonwalk i sve ce lepo ispasti i ja cu na miru zaspati, a ti i andjelija, mukice idite kod alexandra i nemanje..i udavite se u zalosti, jer necete nista lepo imati da pamtite, napijete se, trenutno zabavite i to je to, svaki put isto, samo sto se nicega ne secate..thriller night,
 
katy:
Aloo, bre jezik pregrizla devojcice, drugarice..
pa gde si ti, od kada se legend majca krpi, allo..
ti ne znas pod kakvim pritiskom i kakvim uslovima sam ja morala da je kupim..
alo bre jer znas sta je legend na ovu bedu, samo novosadjanka moze da priusti sebi tri para gucci cizmica nedeljno, za razliku od nje nas dve idemo da penimo kod mojih rodjaka..tri za 100 :) ne jedi patiku!!
Alo Sonja budi pristojna nemoj ovde da penis......peni kuci kada dodjes....dosta je sto ja moram da te trpim dok penis ali ne i ovo jadni ljudi....... :lol:
 
katy:
Ti to pokusavas da me nacinis looserom ovde, a??
Alo bre, pa valjda cu se lepse provesti sa backom, pricajuci o Majklu sa njim , nego da gubim dragoceno vreme medju nafuranim pubertetlijama koji slusaju turbofolk, i kojima je jednio u glavi da navataju nesto, pa samo pacenici lutaju po zurkama uzaludno trazeci "nesto",nesto sto ne vredi nista,ja ne zelim da mi mladost tako prodje, uz psiho i turbofolk, uz nafurane zecice koje se prodaju za male pare, posle ce da crknu od sifilisa,alo...ja cu samo necujno odsetati do backa(posto ce biti sam, jer tamara ide na rodjendan isto)i odvalicu history album i napravicu djumbus uz thriller..jeiii i backo ce uraditi moonwalk i sve ce lepo ispasti i ja cu na miru zaspati, a ti i andjelija, mukice idite kod alexandra i nemanje..i udavite se u zalosti, jer necete nista lepo imati da pamtite, napijete se, trenutno zabavite i to je to, svaki put isto, samo sto se nicega ne secate..thriller night,
Prestani da lupas jer znamo da ces ici...zato pocni da se spremas da vatamo neko dobro meso.......... :lol:
 
katy:
Da, samim tim ne voli ni Majkla.
fuj, ja mrzim plastiku,,,kako se samo ta nakaza nije istopila kada se zapalila snimajuci onu reklamu, fujj
Katy,tema je Ana Kokic,a ne MJJ !!! ;) Nemoj da dajes drugima za pravo da ga vredjaju,pa jos na temi koja nije vezana za njega !!!Sad si ti rekla da je plastican,niko drugi !!! Moze opet da krene rasprava i sta onda? Opet da pricamo kako nije plastican i da dokazujemo istinu? :roll:Iskreno nemam zivaca vise za to,ali ti ces prva skociti da ga branis,sto je razumljivo, i opet krecemo sa spamovanjem teme o Ani Kokic i presipanjem iz supljeg u prazno sa njegovim (ne)operacijama jer neki ljudi nisu upuceni u njegovu biografiju kao mi ! ;)
 
katy:
Ti to pokusavas da me nacinis looserom ovde, a??
Alo bre, pa valjda cu se lepse provesti sa backom, pricajuci o Majklu sa njim , nego da gubim dragoceno vreme medju nafuranim pubertetlijama koji slusaju turbofolk, i kojima je jednio u glavi da navataju nesto, pa samo pacenici lutaju po zurkama uzaludno trazeci "nesto",nesto sto ne vredi nista,ja ne zelim da mi mladost tako prodje, uz psiho i turbofolk, uz nafurane zecice koje se prodaju za male pare, posle ce da crknu od sifilisa,alo...ja cu samo necujno odsetati do backa(posto ce biti sam, jer tamara ide na rodjendan isto)i odvalicu history album i napravicu djumbus uz thriller..jeiii i backo ce uraditi moonwalk i sve ce lepo ispasti i ja cu na miru zaspati, a ti i andjelija, mukice idite kod alexandra i nemanje..i udavite se u zalosti, jer necete nista lepo imati da pamtite, napijete se, trenutno zabavite i to je to, svaki put isto, samo sto se nicega ne secate..thriller night,
Slusaj ti mali kepecu.....ja nemam namere vise da se nerviram zbog tebe i tvojih gluposti zato lepo promeni svoje ponasanje ili zaboravi na mene..i prestani vise sa svojim bolesnim ispalama da ja ne bi pocela to da radim...jer ces onda da zazalis jer nikada do sada vas nisam ispalila ali mislim da je red da pocne sa tim......A i pocecu samo ako se ne promenite...odnosno ti da se promenis u svom kurcenju...a za Nadu ce moja keva da se pobrine...........nadam se da si shvatila moje reci...i samo da znas da sam ja mrtva ozbiljna...... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Jos jedna silikonska blajhana plavusa u nasoj muzickoj produkciji... bezlicna kao i sve druge... moram priznati da hrvati imaju bolje pevace od nas. ali zato mi imamo bolje glumce! :D realno... Elem, mojne mala i ta sranja od iskrckanih pesmica za idiJote nam unistavaju muziku. Ceo grand treba spaliti, to je leglo kiča !!! Ali naravno, ko bi bez njih mogao da zivi! Narodnjaci u svako doba, kad si tuzan i kad si srecan. Mogu da istrpim da je slusam.
 
@giselle

okay je to što misliš ali
ko je uopšte rekao da ne može da se istrpi da se čuje neka i njena pjesma?
čovjekove granice su velike...nekad ni svjesni nismo koliko možemo da izdržimo...
ali ja samtram da žurka jednako dobra može da bude i bez TF pjesam..
naravno zavisi od društva..

samo mi nije jasno ko može Anu Kokić da sluša konstantno i da je smatra 'estradnim umjetnikom'...
jedno je da sjedneš u taksi i ide pjesma Mojne mala, i možda ti bude zanimljiva šta li.
ali doći kući i pustiti cd te persone.... :roll: :roll: 8-)
 
hertz:
@giselle
ko je uopšte rekao da ne može da se istrpi da se čuje neka i njena pjesma?
jedno je da sjedneš u taksi i ide pjesma Mojne mala, i možda ti bude zanimljiva šta li.
ali doći kući i pustiti cd te persone.... :roll: :roll: 8-)
Pa ja ne mogu nekad da je podnesem, a nekad istrpim pa cujem pesmu do kraja...to je individualno, samo kazem svoje misljenje.. imam je u kompu, priznajem...a cd ni da sam jela pecurke za rucak (one koje se jedu samo jednom u zivotu) ne bih ga kupila :x :lol:
 
Andjelčić:
Prestani da lupas jer znamo da ces ici...zato pocni da se spremas da vatamo neko dobro meso.......... :lol:

Devojcice kako se usudjuses da govoris takve grozote...dobro znas da ja nisam takva..i da me ti sama branis od budala...ja sam bre kulturno dete i ne idem ni u kakav lov...ja sam nasla svog princa na belom konju..zato, malisa vozi...

I Lela, tako...pa kako vam je bilo...aj me nazovi da mi kazes, ako si se otreznila.. ;)
 
Billie Jean:
Katy,tema je Ana Kokic,a ne MJJ !!! ;) Nemoj da dajes drugima za pravo da ga vredjaju,pa jos na temi koja nije vezana za njega !!!Sad si ti rekla da je plastican,niko drugi !!! Moze opet da krene rasprava i sta onda? Opet da pricamo kako nije plastican i da dokazujemo istinu? :roll:Iskreno nemam zivaca vise za to,ali ti ces prva skociti da ga branis,sto je razumljivo, i opet krecemo sa spamovanjem teme o Ani Kokic i presipanjem iz supljeg u prazno sa njegovim (ne)operacijama jer neki ljudi nisu upuceni u njegovu biografiju kao mi ! ;)


Ma, Billie opustencija..
to sam rekla jer mi je doslo, ja videla covek spomenuo plastiku,pa se setila Majkla,,,jes da sam opet zalutala, izvinjavam se iskreno, aj pa nastavite gde ste stali, vise vas necu ometati..., i jos nesto...ja u zivotu nista ne radim po pravilima...bude mi dosadno..tako i ovde..ne vidim zasto mislite da spamujem temu ako pricam sa drugaricom o necemu sto nema veze sa temom..vec sam rekla sve o Ani, ali konverzacija je ocigledno promenila tok i sta je tu je, vi nastavite raspravu o Ani i mene pustite da se prozivam sa drugaricom..! ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top