da li bi bila sa biseksualcem ?

Bob75

Obećava
Poruka
64
Pretpostavimo da upoznate tipa, zaljubite se, sve super, stupite u emotivno-seksualnu vezu i on vam ubrzo prizna da je biseksualac. Da li bi ga sutnule ?
Ako bi, da li zato što je bisex, zato što to nije rekao na samom početku veze ili nečeg trećeg ?
 
genious:
da zato sto je bisexual,zato sto nije rekao na pocetku i ovnog treceg... :roll:
c008.gif
c008.gif
c008.gif
c008.gif
c008.gif
c008.gif
 
Bila sam sa muskarcem, koji mi je nakon nekog vremena kao najnormalniju ispricao pricu o svom peting homoseksualnom iskustvu iz mladosti, sa tadasnjim najboljijm drugom (sada ozenjenim ocem dvoje dece, jos uvek dobrim prijateljem), sa recima "kada bi mi se ponovo neki muskarac dopao, mozda bih probao sve sa njim". Obzirom da sam vec znala da je imao nebrojeno razlicitih avantura, i da je u vreme dok smo mi "bili zajedno" imao najmanje 3 paralelne veze, ovo me nije narocito dojmilo. Maaada, nikada ne bih pristala na vezu sa nekim ko je latentni homo, a sa mnom hoce da proba "ono drugo", ili na sex sa "njim i njegovim ljubavnikom"...ma, ne znam, sto rece Ali Mekbil-mnogo je konkurencije i sa drugim zenama, ako jos pocne da gleda i muskarce, kako da se takmicim sa svima njima? Ili, nesto u tom fazonu...
 

Back
Top