Fallout II

Otisao sam...

Ističe se
Poruka
2.245
Koji patch da skinem da bi mi grafika bila ovakva?




fallout2_09.jpg
 
Pa ne znam bas dal patch moze da poveca rezoluciju...idi pod options i stavi na max.ili tako nesto...imo sam ja neke patch-eve al oni su se vise odnosili na stabilnost igre i fix-ove raznih bagova...
 
Setih se,probaj na interplay-evom sajtu.Davno kad sam ja skidao patch tamo sam ga nasao.Interplay se ugasio zar ne?Al mislim da sajt za fallout serijal jos stoji.Jedino se secam da moras da pazis jer se patch-evi razlikuju od verzije do verzije(postoji valjda USA,UK i Nemacka ili Francuska verzija pa i patch)
 
Pa ljudi Restricted area i Fallout nemaju nikave slichnosti. RA je pucachina, a Fallout najbolji RPG svih vremena. Mislim ok RA je simpaticna igrica, ali teshko da moze biti zamena za Fallout.
 
@Highper,nadje li ga? :D
Jes da je long shoot al probaj compability wizard,predpostavljam imas XP-mozda ti to resi problem sa grafikom.
Sta god bilo zelim ti puno zabave u otkrivanju sveta fallouta! :D I za kraj jedan tip od nekoga ko je presao igru vise puta :wink: Nije bas cheat al mnogo koristi.Kad krenes iz Aroyya u prvi grad desno ne udubljuj se mnogo u questove.Samo nadji pucu u Vic-ovoj gajbi(najjadnije vatreno oruzije u celoj igri)sa dosta municije,pa pici iz grada samo levo od Aroyya(pre toga snimi poziciju jer ce te neki random event najverovatnije sjebati iz prve),sve do mora.Nabasaces na lokaciju(zelenni kruzic)koja je naizgled stara benzinska pumpa.Opet snimi poziciju.Tu je neki tip u crvenoj odori koji te tera.Iskuliraj ga(kao ides)pa ga OBAVEZNO ubi ali tako da ne oglasi uzbunu.Pretrazi malo i nacices tajni ulaz u Enklavinu bazu.Pretrazi lockere i naci ces Enklavin oklop,municiju i neko lasersko naoruzanje.Ni tu se mnogo ne zadrzavaj(jer jos uvek nisi spreman) vec se vrati u prvi grad i dalje kako te igra nosi.Na ovaj nacin u startu dobijas jedan od najboljih oklopa i high-tec naoruzanje.Poz.
 
U potpunosti se slazem. Restricted Area je zesca debilana! Ne preporucujem nikome da igra ovu igru. Sve je jadno, kontrole, animacije, efekti, a glavni junak se bukvalno klize po tlu.
DJUBRE!
 
VisionOfDisorder:
ne znam ko moze da bude toliko idiot da poredi fallout2 i RA. prvo je najbolja igra ikad, druga nevidjeno smece.

peace.



Brate, Vision of Disorder, ne morash biti tako drzak i zloban...
Gle, ja nisam igro ni prvu ni drugu, ali kada sam video Highper-ov screenshot, setio sam se ove igrice...Nisam rekao da je bolja!!!
 
frozen1982.:
@Highper,nadje li ga? :D
Jes da je long shoot al probaj compability wizard,predpostavljam imas XP-mozda ti to resi problem sa grafikom.
Sta god bilo zelim ti puno zabave u otkrivanju sveta fallouta! :D I za kraj jedan tip od nekoga ko je presao igru vise puta :wink: Nije bas cheat al mnogo koristi.Kad krenes iz Aroyya u prvi grad desno ne udubljuj se mnogo u questove.Samo nadji pucu u Vic-ovoj gajbi(najjadnije vatreno oruzije u celoj igri)sa dosta municije,pa pici iz grada samo levo od Aroyya(pre toga snimi poziciju jer ce te neki random event najverovatnije sjebati iz prve),sve do mora.Nabasaces na lokaciju(zelenni kruzic)koja je naizgled stara benzinska pumpa.Opet snimi poziciju.Tu je neki tip u crvenoj odori koji te tera.Iskuliraj ga(kao ides)pa ga OBAVEZNO ubi ali tako da ne oglasi uzbunu.Pretrazi malo i nacices tajni ulaz u Enklavinu bazu.Pretrazi lockere i naci ces Enklavin oklop,municiju i neko lasersko naoruzanje.Ni tu se mnogo ne zadrzavaj(jer jos uvek nisi spreman) vec se vrati u prvi grad i dalje kako te igra nosi.Na ovaj nacin u startu dobijas jedan od najboljih oklopa i high-tec naoruzanje.Poz.

Nisam jos nasao patch... :(
Trenutno igram Baldur's Gate II, kada zavrsim picim Fallout II...
OK na savetima, mada ja idem na SAVE svaki put kada ubijem... :D :);)
Skoro sam instalirao...
I zaglavio se...
Mislim nisam bas imao vremena da provalim...
Treba mi kljuc za vrata (metalna na samom pocetku kada udjes), poklao sam sve mrave i skorpije... 8)
 
Postoje vrata za koja ti kaze da nema brave.Ako su ta pretrazi cupove okolo i naci ces plasticni eksploziv.Stavi ga pored vrata,postavi tajmer po zelji i...BEZI!.Mada to je kasnije...koristi lock pick pod skills(desno crveno dugme)
 
ljudi evo poceo sam polako da ulazim u fallout 2, djeluje mi zanimljivo, prilicno. E sad pitanje, nalazim se u onom gradu Kaloth, ili nesto tako pri pocetku je tu sam spasio stoku od skorpija al jos nisam sjebao onu bracu, ne znam da ih sacekam nocu kako kolju stoku da ih uhvatim na djelu pa da ih pokoljem. Uglavnom otrovan sam i tako igram vec dugo, strenght mi pao na 6 totalno mi jadan herojo. Kako da se izlijecim kvalitetno? Imam ono neko sranje koje me malo izlijeci al ne skida otrov a i svaki put kad ga iskoristim smanji mi se perception za jedan. Jos malo necu vidjeti bijele macke jer ako uzmem perception ce mi pasti na nula. Znaci kako da se lijecim, a nemam ni nesto kesa, platio sam neku kurvicu tu, i da li ono za smanjenje perceptiona ima privremeno ili trajno dejstvo. Nesto mi nevjerovatno da se karakteristike lika polako smanjuju tokom igre umjesto da rastu??
 
Prvo i prvo Resticted ARea je golo djubre u odnosu na Fallout.
Drugo: Restricted Area jekao shooter dok je Fallout RPG.
Treve RA je kopija i kradja Fallouta u mnogim stvarima.
no ako vam dosadio Fallout 2 imate da skinete MOD za Fallout koji se zove: Wasteland Mercenay.
Nisam ga igrao ali nameravam.Veliki plus je sto u odnosu na original morate da se snalazite za hrau i vodu u pustinjama itd.....da pazite na municiju da lovite...i jos mnogo toga.
A neprijatelje mozete dzepariti samo ako umru na spektakularno brutalan nacin.
 

Back
Top