Vase misljenje

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
e pa dragi nasi muskarci, momci i momcici, tate....itd, itd....reci te nam/mi STA za vas predstavlja brak?
Pa da krenemo..............

PS...lepo se provedite za Novu godinu....i sta svima da pozelim.....pa da vidim.....zelim Vam sve ono sto vi sami sebi zelite......Uzivajte!
 
Svasta, a i nista. Znaci tu je negde izmedju, a i mozda vise od toga.
c007.gif
 
frozen1982.:
Brak je zakonski obavezujuca zajednica muskarca i zene u kojoj se licni muskarcev prostor u zajednickom mestu stanovanja svede na manji klozet.(ukoliko ima srece da stan poseduje dva)
Dok njoj pripada ostatak stana i zadovoljstvo da sama uživa u sređivanju istog :mrgreen:
 
pa da ali zenu moras i da odrzavas ako hoces da ti potraje...i potrebno je ipak i nesto emocija...ali po njegovom opisu ja nesto kapiram da bolje ide neka kucna pomocnica :lol: ako se istrosi fizicki i psihicki nadjes novu...yebiga,a zena ipak nije toliko potrosna roba :lol:
 
Banshee:
pa da ali zenu moras i da odrzavas ako hoces da ti potraje...i potrebno je ipak i nesto emocija...ali po njegovom opisu ja nesto kapiram da bolje ide neka kucna pomocnica :lol: ako se istrosi fizicki i psihicki nadjes novu...yebiga,a zena ipak nije toliko potrosna roba :lol:

sad si već ušla u drugu problematiku, to je za posebnu temu
 
Brak.. zanimljivo pitanje... Pazi, to je jedno veliko "zazanje", e sada koliko ce to "zezanje" biti uspesno zavisi od toga ko se koliko unese u tu zajednicu. Ako rucak zagori nekoliko puta, i to jos bude i pasulj, zatim izguzvana odeca... ili jos gore, zagorela... Kakav je to onda brak?
Mada moram priznati, da je taj predbracni ugovor koji se od skora pojavio i na ovom delu zatucanog Balkana, jako dobra stvar, bas zbog pasulja. ;)
 
brak je institucija gde muskarac mora biti dominantan
zena mora da slusa njegova naredjenja i bezpogovorno ih izvrsava
peglanje kuvanje i ribanje se podrazumeva
to ne spada u domen naredjenja
jer ipak mi muskarci smo superiorniji
 
Brak - kazu mrak - e pa nije - Zivot sa dve zene , zamislite samo , lep je brak moj -dosho sam na post
da se hvalim i da vam pravim zazubice ali......Ja psiho bio odabran bez dana zabavljanja...zene su
chudo...
 
paaa.. idealan brak je simbioza.. (na izvestan nacin) a brak kao brak? hm.. pa mozda neka vrsta obaveze u koju se zapetljas da ti ne bi bilo dosadno u zivotu.. pa onda se nerviras jer nije dobar itd..
 

Back
Top