NESTO LEPO!

milimail

Zainteresovan član
Poruka
483
Dosta je bilo prica o usamljenim devojkama, ostavljenima i "zaboravljenima". Hajde da cujemo one koji imaju neku super romanticnu pricu o upoznavanju svoga dragog bica...
Pa valjda na forumu ima i srecno zaljubljenih, udatih...
I obavezno da je na kraju par polu happy end!
 
milimail:
Dosta je bilo prica o usamljenim devojkama, ostavljenima i "zaboravljenima". Hajde da cujemo one koji imaju neku super romanticnu pricu o upoznavanju svoga dragog bica...
Pa valjda na forumu ima i srecno zaljubljenih, udatih...
I obavezno da je na kraju par polu happy end!

qq... ovde nema hvaljenja. sto grdje to bolje. evo ja cu prva.

na upoznavanju mi je zviznuo samar. slucajno je doslo do onih stvari. zatrudnela sam i dodjose trojke, odmah me je ostavio. sad sam jadna samohrana majka


a, kako sam naucila lekciju?!?!?!
 
Jašta, mada sam malo tužan, zlato mi se prehladilo ..

Upozavanje hahahhahhaha
Upoznala nas je moja ex devojka, na nekoj kućnoj zabavi.
Od tada, kada smo se prvi put videli, prošlo je skoro godinu i po, ja sam otišao na bilijar sa drugarima i shvatio da sam zalljubljen. Srce me je otkucalo. Ja bih rekao zauvek, znam da je bio jun.
Skoro 3 godine živimo zajedno.
Jeste, to je ljubav.
 
I nas su upoznali prijatelji i to dva puta :lol: Da, da...upoznala sam ga najpre u clubu ali posto je bila polutama jedva da sam i zapamtila kako izgleda..te sam ga upoznala PONOVO u basti mog omiljenog kafica par veceri nakon toga :) Tako da je to bila ljubav na drugi pogled :lol:
Salim se, proslo je dosta vremena i dosta prica i setnji dok nisam shvatila da moje bice pripada njemu...Ne zaljubljujem se bas tako lako :mrgreen:
 
Pa dosao je u moj rezred, peti. :)
Stalno me je zayebavao, svi su znali da sam ja njegova simpatija. To je bilo u sedmom i osmom.:lol:
Kad smo imali 18, bio je zaljubljen u mene i rekao mi na jednoj zurci "Mi smo stvoreni jedno za drugo!". Ja sam se tome nasmejala od srca, mislim, on covek zna ko je za koga stvoren!?
Secam se da su smisljeno pustili Novembar rain, onu dugu verziju, da bi sto duze bili u klincu.:lol:
Nismo se cesto vidjali, a ja sam uvek imala decka.
E onda, kad smo odrasli malo (23) , poceli smo da se cesce vidjamo i onda sam se zacopala i ispada da sam ja njega smotala. :? Nije vazno sad, mi smo u braku vec 5 meseci, vencali smo se na dan kada smo se prvi put poljubili, 23. jula. :lol:

Eto, nesto lepo! :razz:
 
Znamo se iz srednje skole.On je bio tako malo povucen i nije mi nikad prisao.
Nakon tog je postojala pauza od 2 god.par puta smo se videli uglavnom dok je bio u vojsci,kaze da je stalno mislio na mene.
Kad sme se sreli posle dve godine od tada smo nerazdvojni.
Zivimo tri godine zajedno u braku smo od letos.
 
Ja mog dečka nisam znala uopšte, videla sam ga možda jednom ili dva puta.
Izašla sam s njim iz dosade.
Mart, zima... nigde žive duše, a ja sam baš tad bila između dve osobe koje sam volela i koje su mene kao volele i ja kao nisam mogla da se odlučim.

I tako, pozvao me najbolji drug da izađem s njim, njegovom cicom i sa Žarkom (koji je tad imao devojčicu ali ona nije krenula s nama)

Sedeli smo u jednom kafiću gde smo bili jedini gosti i on se naslonio na mene.
Ovo dvoje su se jubakali kao nezdravi a Žare nije usta zatvarao koliko je brbljao.
Baš mi je bilo neprijatno veče.

A onda se desio preokret - hteo je valjda da me inpresionira i tražio je od šankera da mu smuti bladi meri... i dobio je neko flurescentno zeleno sranje sa penom odozgo, ličilo je na najjeftiniji mogući deterdžent.

Cela situacija, njegova faca, to zeleno... ma sve - smejala sam se ko nezdrava.
Onda sam se okrenula ka njemu i gledala ga dok je pričao, naravno - ništa ga nisam slušala.
I bio mi je mnogo lep.
Ima ogromne trepavice, jasne oči, divne crte lica, lepe zube, pune usne, jake obrve...
I ja sam ga prekinula u pola reči i poljubila.

Vremenom smo počeli da se upoznajemo... i sad posle 6 godina mogu samo da kažem da mi je i to malo. Volim ga tako puno da ne mogu da vam napišem :lol:
 
Упознали смо се на тренингу .... некако привукли једно друго ... били пријатељи 3 године, нераздвојни, делили све тајне, бриге, срећне тренутке, у сваком тренутку расположиви оном другом ... а онда ... севнула је искрица ... гледали смо се ... држали за руке и после тога је "пао" први пољубац ... и схватили смо ... СУДБИНА је то!
У браку смо скоро 7 година, имамо два клинца и .... искре још увек светле!
 
Pre 3 godine on je jednostavno presao 1800 km, dosao, pronasao me...Rekao mi je da cim me je upoznao znao je da cemo buducnost provesti zajedno .Mnogo smo se zaljubili :)
U narednih godinu i po dana smo se relativno cesto posecivali i na kraju vencali avgusta 2004.
Sa njim sam dozivela i dozivljavam najlepse trenutke, upozbala sam neki novi svet za koji do tada nisam znala da postoji, mnogo toga sam naucila i otkrila.
I sto je najvaznije, nasa ljubav svakog dana postaje sve veca!
 
Upoznali smo se pre vise od 9 godina na faxu. Secam se da smo pricali o muzici i umalo se nismo posvadjali :D..Nisam ga vidjala nekoliko meseci, a kada smo se sledeci put sreli...desila se ljubav :razz:. -> Naime, spojio nas je zajednicki prijatelj kada smo svi izasli skupa na pice , sasvim slucajno :razz:...
..i eto, nerazdvojni smo vec 9 godina, a poslednje 2 i zivimo zajedno.

Nemam adekvatne reci koje bi mogle da opisu koliko se lepo i divno osecam pored njega..:D
 
Upoznao nas je naš kum, koji je bio zaljubljen tada u mene. Doveo njega da me vidi. (mislim da sam negde vec pricala o ovome?!) A ja imala dečka, u čijem sam društvu pritom i bila.
Pošto smo živeli blizu jedno drugog, sudbina:mrgreen: je htela da se posle tog susreta srećemo i po autobusima. On kaže da se posle drugog susreta koji se zbio u autobusu, zaljubio u mene, i da sam mu ja slala tada kojekakve znake. :roll: :lol: Nikad nisam saznala o čemu je on to pričao. :?
E onda smo se nekako pri trećem susretu na sajmu knjiga, dogovorili da mi drži časove iz fizike. I tako ja došla na časove kod njega, i.....šta da kažem, završili smo na podu. :oops: Kad sam se osvestila, pobegla sam glavom bez obzira. To bežanje i jurenje je trajalo godinu dana, onda smo se ponovo negde medju zajedničkim poznanicima sreli, on me ispratio kući,....i sve ostalo je istorija. :lol: Tri godine u vezi, a za dva meseca biće i 7 godina u braku. :shock: U ebote!!!! :?
 
Ja mog dečka nisam znala uopšte, videla sam ga možda jednom ili dva puta.
Izašla sam s njim iz dosade.
Mart, zima... nigde žive duše, a ja sam baš tad bila između dve osobe koje sam volela i koje su mene kao volele i ja kao nisam mogla da se odlučim.

I tako, pozvao me najbolji drug da izađem s njim, njegovom cicom i sa Žarkom (koji je tad imao devojčicu ali ona nije krenula s nama)

Sedeli smo u jednom kafiću gde smo bili jedini gosti i on se naslonio na mene.
Ovo dvoje su se jubakali kao nezdravi a Žare nije usta zatvarao koliko je brbljao.
Baš mi je bilo neprijatno veče.

A onda se desio preokret - hteo je valjda da me inpresionira i tražio je od šankera da mu smuti bladi meri... i dobio je neko flurescentno zeleno sranje sa penom odozgo, ličilo je na najjeftiniji mogući deterdžent.

Cela situacija, njegova faca, to zeleno... ma sve - smejala sam se ko nezdrava.
Onda sam se okrenula ka njemu i gledala ga dok je pričao, naravno - ništa ga nisam slušala.
I bio mi je mnogo lep.
Ima ogromne trepavice, jasne oči, divne crte lica, lepe zube, pune usne, jake obrve...
I ja sam ga prekinula u pola reči i poljubila.

Vremenom smo počeli da se upoznajemo... i sad posle 6 godina mogu samo da kažem da mi je i to malo. Volim ga tako puno da ne mogu da vam napišem :lol:

... Venčali smo se 19. novembra 2006. godine u crkvi Lazarica na Bulbuderu, a 30.aprila 2007. godine, u Gradskoj bolnici rodila se naša ćerka Lena
 

Back
Top