Противзаконито потенцирати геноцид над Србима!

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
На нама је да опоменемо оне, који још могу и желе да слушају!!!

Поред већ познате двије групе, гдје је прва она што је сву своју свијест свела на усе, на се и пода се, па живи по принципу хљеба и грандова што ружичастијих те их и није брига шта се дешава са нацијом све док дрече боје Пинка, и друге која свијесно тражи долар више у окупацији која је настала, не жалећи ни гузицу да послужи окупатору ту је и трећа скупина свијесна ситуације, али на нажалост она своју савијест купује писанијама по сајтовима и јаловим дискусијама...

У ову групу убацујем прије свега себе!!!

Ми сви своје нечињење и неАкцију правдамо мноштвом ријечи и реченица исписаних по дискусијама!!!

Како постоје лажне кравље богиње тако постоји и лажни национализам који се крије иза скута одпјеване које четничке у кафани, одиграног кола...

Лијепо је пјевати, лијепо је и играти, али пјевати и играти, а себе сматрати националистом без праве акције је као и Православље у Светском савету цркава-ЛАЖ!!!

Да ли је могуће да се Б-92 шета по Србији и како им се дигне роваре, нападају часне Србе који су имали м**а да стану у Свету Одбрану свога Рода и своје Породице?

Гледајте да једнога дана не осванете, а да ваша дијеца почну причу о геноцидности српске нације коју су покупили по школи и са Б-92!!! да вас не откуцају у полицији да пишете по форумима, јер су им, чике са Б-92 рекле да је то исправно!?

То може лако бити реалност, ако данас останемо само на ријечима, а усташе пустимо да купују и диктирају јавно мијење по Србији!!!

Није битно што је Веран усташа, јер би могли наћи гомилу српског измета да стане на његово мјесто, али је индикативно...

Што рече Брат Воја, а бравар и његова кућа смрада?

Зар се малер док је у Србији и може кренути напријед?

Вријеме дискусије је прошло!!!

Зар је постало нормално да се Срби понашају овако:
:hide

док им запишавају огњиште!?"

Вријеме трошимо на свађе и странчарење, једноставније је тако, а и лакше. Томе и служи "демократија", серем се на демократију.

Годинама нам се подваљују личности са сметљишта људскости и части пуни "ведрине и бољег сутра" да нас поведу у срећнију и лоботомисану будућност!!!

Сви ћемо бити срећнији јер ћемо добијати каре по гузици.

Окупирани смо војно, културно... без могућности да се сагледа ситуација од дречећих боја Пинка и вјечите мантре усташа са Б-92!!!

Демократија у окупацији, слобода у окупацији-ЛАЖ! Онај који мисли да се помоћу институција може доћи до промјена је или вјечити оптимиста или једноставно глуп. Прије ће се нешто извести и продати на америчком "слободном" тржишту, него кроз институције демократије начинити Србија достојна предака.

Лоботомисана маса поданика и лутке на политичкој сцени тјерају остатак на АКЦИЈУ, ако не због себе , а оно због своје дијеце!!!
.....
 
Долази време када ће нам бити забрањено да се изјашњавамо као Срби, а немојте се изненадити ако нам буду натурили некакве жуте траке или сличне ознаке како бисмо свима у свету били препознатљиви као «геноцидни народ». Наравно да се у таквој ситуацији не размишља о правом геноциду, дакле оном који је почињен над Србима, већ се све српске жртве релативизују, а често се и оправдавају злочини почињени над овим народом.

Дакле, овде се више не ради о завери, јер непријатељи Срба отворено иду на уништење овог древног народа. Све маске су пале. Онај ко то не види је или глуп или бескрајно покварен.

Једино се Србима укида језик и писмо, једнино се Србима отимају територије, и то део по део. Једино је Србима забрањено да на својој територији говоре српским језиком. Једино се Србима уводе силне баријере уколико желе да путују у иностранство. Једино се Србима систематски усађује некакв осећај кривице због наводних злочина које је неко тобоже починио у име Срба. Једино се Срби уцењују и застрашују. Једино је од Срба затражено да свог председника изруче другој земљи. Једино је легитимно протерати 250.000 Срба, и убијати оне који желе да се врате. Једино се Срби проглашавају фашистима зато што имају поверење у своју Цркву. Треба ли још да наводим неправду која се чини према овом народу?

Бојим се да ће доћи време када ће бити потпуно легитимно убијати Србе на сваком кораку, на сваком делу ове планете. Чини се да дам крст који носимо постаје све тежи и тежи, али непријатељи заборављају да онај који је на Голготи носио крст - није био побеђен, па тако ни Срби из ове битке неђе изаћи као поражена страна.
 
Pobunjenik:
Долази време када ће нам бити забрањено да се изјашњавамо као Срби, а немојте се изненадити ако нам буду натурили некакве жуте траке или сличне ознаке како бисмо свима у свету били препознатљиви као «геноцидни народ». Наравно да се у таквој ситуацији не размишља о правом геноциду, дакле оном који је почињен над Србима, већ се све српске жртве релативизују, а често се и оправдавају злочини почињени над овим народом.

Дакле, овде се више не ради о завери, јер непријатељи Срба отворено иду на уништење овог древног народа. Све маске су пале. Онај ко то не види је или глуп или бескрајно покварен.

Једино се Србима укида језик и писмо, једнино се Србима отимају територије, и то део по део. Једино је Србима забрањено да на својој територији говоре српским језиком. Једино се Србима уводе силне баријере уколико желе да путују у иностранство. Једино се Србима систематски усађује некакв осећај кривице због наводних злочина које је неко тобоже починио у име Срба. Једино се Срби уцењују и застрашују. Једино је од Срба затражено да свог председника изруче другој земљи. Једино је легитимно протерати 250.000 Срба, и убијати оне који желе да се врате. Једино се Срби проглашавају фашистима зато што имају поверење у своју Цркву. Треба ли још да наводим неправду која се чини према овом народу?

Бојим се да ће доћи време када ће бити потпуно легитимно убијати Србе на сваком кораку, на сваком делу ове планете. Чини се да дам крст који носимо постаје све тежи и тежи, али непријатељи заборављају да онај који је на Голготи носио крст - није био побеђен, па тако ни Срби из ове битке неђе изаћи као поражена страна.

E Pobunjenice, sve je tacno sem ono zadnje-o ubijanju . Nece bogme biti legitimno ubijanje. Ti si Srbin, znas da je nama prag tolerancije i bola jako visok, ali kad se on predje ne bih voleo da budem u kozi onih drugih. Osetice oni svi to, zato sto neumereno provociraju, a onda kad se umesaju u sukob neki koji nisu kao mi i koji nemaju Svetosavska nacela, bice kasno za zaljenje. Ali to je vec problem sa kojim ce morati sami da se nose.
 
Pobunjenik:
Једино се Србима укида језик и писмо, једнино се Србима отимају територије, и то део по део. Једино је Србима забрањено да на својој територији говоре српским језиком. Једино се Србима уводе силне баријере уколико желе да путују у иностранство. Једино се Србима систематски усађује некакв осећај кривице због наводних злочина које је неко тобоже починио у име Срба. Једино се Срби уцењују и застрашују. Једино је од Срба затражено да свог председника изруче другој земљи. Једино је легитимно протерати 250.000 Срба, и убијати оне који желе да се врате. Једино се Срби проглашавају фашистима зато што имају поверење у своју Цркву. Треба ли још да наводим неправду која се чини према овом народу?
Počeo sam da obeležavam ono sa čime se ne slažem, ali kad videh da je to ceo pasus, odustao... Ima istina, ali ono ''jedino'' - nikako ne ide.
 
marlon:
E Pobunjenice, sve je tacno sem ono zadnje-o ubijanju . Nece bogme biti legitimno ubijanje. Ti si Srbin, znas da je nama prag tolerancije i bola jako visok, ali kad se on predje ne bih voleo da budem u kozi onih drugih. Osetice oni svi to, zato sto neumereno provociraju, a onda kad se umesaju u sukob neki koji nisu kao mi i koji nemaju Svetosavska nacela, bice kasno za zaljenje. Ali to je vec problem sa kojim ce morati sami da se nose.

panik.gif


urospo:
Polako, to sve jesu planovi, mnogo toga govori i da pocinju da ih ostvaruju.....al nece to tako ici, saplece se u svojoj zlobi(ili ce "neko" da ih saplete 8-) ), tada mi ustajemo...

BIGESTCLUB-1.gif
 
-Dimitrije-:
Ko o cemu dsovacke k*rve o postenju. Dovoljno je samo reci ovo: micunovic:"Srbi nemaju sta da traze preko Drine".

Димитрије, димитрије... Имају ли оне две СЛИКЕ које си "цитирао" (хммм...) било какве везе Мићуновићем и дсовачким... Иначе нисам чуо да је Мићуновић то рекао, а са ДС-ом имам везе само кад их критикујем.
Поштен си ти чова, само си мало-много сиромашак у глави. ццц... Хтео сам сад да прекопирам један текст у прилог твој теми ОВДЕ, али кад ми се тако обраћаш из ината НЕЋУ. Све док ми се не извинЕш.
Ајде ме сад пореди са Павелићем плииииззззззз!!!
 
Duh Sekire:
Димитрије, димитрије... Имају ли оне две СЛИКЕ које си "цитирао" (хммм...) било какве везе Мићуновићем и дсовачким... Иначе нисам чуо да је Мићуновић то рекао, а са ДС-ом имам везе само кад их критикујем.
Поштен си ти чова, само си мало-много сиромашак у глави. ццц... Хтео сам сад да прекопирам један текст у прилог твој теми ОВДЕ, али кад ми се тако обраћаш из ината НЕЋУ. Све док ми се не извинЕш.
Ајде ме сад пореди са Павелићем плииииззззззз!!!

Nisi ti cuo. Ima svedoka. Ima jos puno svedocanstva kakve su zveri dsovci. Ko o cemu k*rva dsovacka (izr*dska) o postenju. Ti si praznoglav. Uporediti tebe sa pavelicem je sasvim pravilno, p*gani izr*dski sl'am koji treba istreb't'.
 

Back
Top