DRAGE DAME,POMOZITE...

Neku lepu, sexy majčicu, definitivno. To govori ono:"on misli da sam ja jako lepa, i da se lepo oblacim, i siguran je da će mi super stajati, zato mi je to i poklonio", ili neko lepo, nežno ćebence, gaćice medu i čokoladu, papuče sa kucom, te stvarčice govore kako je baš onako lepo voliš,iskreno... A stvari tipa cveće, bombonjera, parfem, kupka, samo plišana igračka ono "kupio sam ti ovo radi reda, nije mi se mnogo razmišljalo o biranju poklona"
 
Neda Bg:
Neku lepu, sexy majčicu, definitivno. To govori ono:"on misli da sam ja jako lepa, i da se lepo oblacim, i siguran je da će mi super stajati, zato mi je to i poklonio", ili neko lepo, nežno ćebence, gaćice medu i čokoladu, papuče sa kucom, te stvarčice govore kako je baš onako lepo voliš,iskreno... A stvari tipa cveće, bombonjera, parfem, kupka, samo plišana igračka ono "kupio sam ti ovo radi reda, nije mi se mnogo razmišljalo o biranju poklona"


Sta ti trabunjas? Kakve gacice s medom. Pa ne kupuje poklon bebi nego curi.
 
ma kakav donji ves !Jos ce ispasti da nema pojma kako da se obuce ili ne daj boze jadna pa treba joj :oops: Ajde pizama , papucice , neki lep salic ili esarpa.. :roll: Ma ti najbolje znas sta tvoja draga voli ako ti volis nju :wink:
 
Ja bih zapalio mirisne svece, namestio krevet crnom svilenom posteljinom, obukao crvene tange i kimono sa zlatnim zmajem na ledjima. Naravno, izveo bih striptiz, sve dok ne ostanem samo u carapama i pufnastim papucama. Mislim da bi bila odusevljena!
Verujem da svaka od vas vise voli kad joj se muskarac tako nesebicno pokloni, nego da, recimo, dobije neki odevni predmet, cipele, nakit, ili neko slicno materijalno dobro. A?
Sa svoje strane, molio bih da mi se ne poklanjaju knjige. Carape i dezodoransi nikad nisu na odmet... A ako su neke od vas pozelele da me iznenade idejom o poklanjanju sebe u erotskom vesu, porucujem da bih vise voleo da se udruzite, pa mi kupite fliper. Ili makar, da zajednicki skuvate ogroman lonac sarme... Hvala unapred.
 
Zahvaljujem se svima koji pokusavaju da mi daju neku ideju,posebno damama a one druge jednostavno ignorisem...Nisam ovo pitao da bih se prepucavao sa nekim...Ima dobrih predloga,uglavnom od zenske strane...HVALA DRAGE DAME!!!!
 
media7:
Sta kupiti dragoj zenskoj osobi na poklon za praznike?

Ako voli kreme, kupi joj recimo najnoviju kremu za ruke Q10 NIVEA,

Ako voli muziku, recimo Diznijevu Fantaziju na DVD-ju

Ako voli krpice, recimo neke zanimljive rukavice

Ako voli parfeme, recimo od Celvina Klajna

Ako voli sminku, recimo maskaru Dior

Ako voli tebe, recimo sta god joj kupio bice joj drago
 
media7:
Sta kupiti dragoj zenskoj osobi na poklon za praznike?

pa oklagiju, da bi ti razvijala testo i mesila tashke ili neke bosanske pitice. gazdarice dobre su ti one pituljice lici na knedle sa shljivama. stavljala sam osim dzhema i cokoladu i med i super je..moglo bi mozhda i sa nekim arashidima. sad sam ti se uslihtala ali nema veze
to je ono orah badem leshnik, pa to sa secerom... to sam nasla u enciklopediji da se tako zove. B)
eee to biznis da razvijemo

e znam, otvori restoran i sav prihod da ide na njeno ime !!! ili otvori kiosk s njenim imenom i prezimenom i brojem telefona. "marina petrovic 063 32323232" pekara
 
e zaebi je pa joj kupi loptu za basket...kao evo ti draga pa da i ti konachno naucish
moze i fudbal al basket je kao vishe unisex.
pretpostavljam da ti to pichish ako i ne picish postoje zhenske ekipe
izvinite sad sam ....
ili joj uplati casove u streljani kao draga evo ti kilava si a i poshto sam te varao da se obucish konachno i da se postavish kako treba
to ako je vishe individualac
ne znam sad mi je sport neshto na umu
ali ovo su glupi predlozi je l da.
ako nishta imash sad ove fine chokolade na kilo...pa cesh se time uvek izvaditi..ove tzv ruchno radjene ima sad neke sa ljutom paprikom to ako je extravagantna
ako je sportistkinja onda sam se izletela : )
e onda joj kupi mindjushe. a ako nema bushne ushi kupi joj kilo marihuane. ha ha jesam mangup
 

Back
Top