Lepa a suvise sama...

Vampiricaa

Početnik
Poruka
7
Rekli su mi da je prosto ne moguce sto sam ja sama.Tako lepa devojka,pametna,duhovita bla bla bla...Vise su mi se smucili.Prosto me je sramota da im kazem da nemam decka.Problem je u tome sto kad izadjem mene muskarci gledaju,gledam i ja njih,smeskam se i oni meni.Ali tu se zavrsava...
NIJEDAN NE PRILAZI!!!
STA DA RADIM???
STA DA RADIM???

P.S.JA NE SMRDIM!!!
NIJE TO U PITANJU... :-P
 
Vampiricaa:
Rekli su mi da je prosto ne moguce sto sam ja sama.Tako lepa devojka,pametna,duhovita bla bla bla...Vise su mi se smucili.Prosto me je sramota da im kazem da nemam decka.Problem je u tome sto kad izadjem mene muskarci gledaju,gledam i ja njih,smeskam se i oni meni.Ali tu se zavrsava...
NIJEDAN NE PRILAZI!!!
STA DA RADIM???
STA DA RADIM???

P.S.JA NE SMRDIM!!!
NIJE TO U PITANJU... :-P

Da nisi sama onda bi ti verovatno govorili kako to da je tako lepa devojka, pametna,duhovita bla bla bla... sa takvim dripcem?
Svetu se ne može ugoditi - a obično je rodbina ta kojoj si najlepša i najbolja...
Znaš onaj fazon - moja mama kaže da sam ja najlepša devojčica na svetu.
Ma ko njih pita uopšte :lol:
 
Mozes ti biti predivna, ali dzaba ako ne dajes signale, ne flertujes (nije dovoljan samo pogled). I bolje da ti ne prilaze svi, vec oni koji su tebi ok, a ako su tebi ok, nesvesno ces im to dati do znanja. Samo se nemoj puno opterecivati time. Bila zena objektivno lepa ili samo mami i tati, uvek se nadje u takvoj nedoumici. Ja se nekad zapitam isto to, a zamisli sta mi se juce desilo, prisao nam (meni i drugarici tip) i pita nas koliko smo u vezi :shock::shock::shock: Ko zna, mozda nema dobar pristup, mozda ima bujnu mastu, a mozda smo mi ostavljale(ne znam zasto) takav utisak. Znaci, nemoj misliti zasto, bog zna zasto.
 
lara#1:
Mozes ti biti predivna, ali dzaba ako ne dajes signale, ne flertujes (nije dovoljan samo pogled).

Па није баш тако, прилазе они и без сигнала. Једино објашњење које ми тренутно пада на памет је да се девојка некако утапа у околину и једноставно није довољно упадљива да би је приметили у мору других девојака. Мора да има нешто посебно, неку карактеристику којом се издваја од осталих.
 
storm cloud:
Па није баш тако, прилазе они и без сигнала. Једино објашњење које ми тренутно пада на памет је да се девојка некако утапа у околину и једноставно није довољно упадљива да би је приметили у мору других девојака. Мора да има нешто посебно, неку карактеристику којом се издваја од осталих.


Upadljivost moze biti svasta od dubokog dekoltea do euforicnog ponasanja, tipa penjanje na sank i mlataranje raznim delovima tela. Ali ja licno volim prefinjenije stvari, npr. stav i samouverenost je DOVOLJNA ako pri tom naravno pristojno izgledas, sredis se i krenes u akciju!
 
lara#1:
Upadljivost moze biti svasta od dubokog dekoltea do euforicnog ponasanja, tipa penjanje na sank i mlataranje raznim delovima tela. Ali ja licno volim prefinjenije stvari, npr. stav i samouverenost je DOVOLJNA ako pri tom naravno pristojno izgledas, sredis se i krenes u akciju!

Па нисам мислила на простачку упадљивост. :? Можда би упечатљивост била бољи израз?
 
zasto ocekujes da budes izabrana ,lepotice?biraj sama...cin izbora je predsudan za sadrzaj licnosti...ne radi se toliko o tome da se izabere pravi,akcenat je na energiji,ozbiljnosti i strasti,koja se trosi na biranje..jer.licnost kroz izbor ocvrscava,..oplemenjuje...preobrazava se...biranje nije razmisljanje,vec krstenje volje..sve se oko toga vrti..!..zato ,kad osetis da je dosao trenutak izbora,tada samo odbaci ostatak i ne misli vise na njega...i....izaberi,otkrices cudnu valjanost koja se krije u izboru...!ono sto treba da bude izabrano,nalazi se u najdubljem odnosu prema onom ko bira..! jes ti mene razumela...jesi..
 
Управо хтедох слично да кажем... Очигледно се ТЕБИ ниједан није довољно свидео..јер да јесте ти би већ све учинила да скренеш његову пажњу, не би чекала ко ће први да приђе...
 
Vampiricaa:
Rekli su mi da je prosto ne moguce sto sam ja sama.Tako lepa devojka,pametna,duhovita bla bla bla...Vise su mi se smucili.Prosto me je sramota da im kazem da nemam decka.Problem je u tome sto kad izadjem mene muskarci gledaju,gledam i ja njih,smeskam se i oni meni.Ali tu se zavrsava...
NIJEDAN NE PRILAZI!!!
STA DA RADIM???
STA DA RADIM???

P.S.JA NE SMRDIM!!!
NIJE TO U PITANJU... :-P


Pa pridji ti njima, i to je normalno...
a025.gif
 
Hellen:
Управо хтедох слично да кажем... Очигледно се ТЕБИ ниједан није довољно свидео..јер да јесте ти би већ све учинила да скренеш његову пажњу, не би чекала ко ће први да приђе...

Možda je devojka nespretna, pa ne zna kako da mu priđe... Ili da "da signal".
Da ponovim ovde hiljadu puta citiranu rečenicu: Ljudi su različiti.
Ono što ti možeš, drugi ne može, i obrnuto...
 
Vampiricaa:
Rekli su mi da je prosto ne moguce sto sam ja sama.Tako lepa devojka,pametna,duhovita bla bla bla...Vise su mi se smucili.Prosto me je sramota da im kazem da nemam decka.Problem je u tome sto kad izadjem mene muskarci gledaju,gledam i ja njih,smeskam se i oni meni.Ali tu se zavrsava...
NIJEDAN NE PRILAZI!!!
STA DA RADIM???
STA DA RADIM???

P.S.JA NE SMRDIM!!!
NIJE TO U PITANJU... :-P

Lažu te, dušo, lažu.Sve što su ti rekli - nije istina.
:|
 
Vampiricaa:
Rekli su mi da je prosto ne moguce sto sam ja sama.Tako lepa devojka,pametna,duhovita bla bla bla...Vise su mi se smucili.Prosto me je sramota da im kazem da nemam decka.Problem je u tome sto kad izadjem mene muskarci gledaju,gledam i ja njih,smeskam se i oni meni.Ali tu se zavrsava...
NIJEDAN NE PRILAZI!!!
STA DA RADIM???
STA DA RADIM???

P.S.JA NE SMRDIM!!!
NIJE TO U PITANJU... :-P


Ako zelis kres kombinaciju. Jednostavno nadji nekog ok lika i s njim to dogovori i obavi.

A ako zelis nesto ozbiljnije za to moras cekati. To ce ti vreme samo doneti, uvek tako bude. Negde nekog upoznas odma se provalite da ste isti i da si odgovarate i to ti je to.
 
Ja sam isto lepa i sama, al' nekako nisam nikad sama. Kad pomislim da sam sama ja se lepo skockam, oraspoložim i snimam. Uvek više njih, nikada jednog. I onda po mali signalčic svakom, tipa pogled, osmeh, namestam kosu, i onda nezainteresovano blejim u prazno i privlačim pažnju igranjem, ili namestanjem majčice, i onda vidim ko je najviše zagrizao pa tom malo pojačam, kao odjednom stanem pored njega kao odatle bolje vidim,ili idem do wc-a 15 puta, ili se kao slučajno zakucam u njega, ili ga kao slučajno dodirnem i onda ne može da se ne desi ništa...I onda prestanem da se osećam usamljeno, pa nastavim ili prekinem započeto... Od raspoloženja
 
Vampiricaa:
Rekli su mi da je prosto ne moguce sto sam ja sama.Tako lepa devojka,pametna,duhovita bla bla bla...Vise su mi se smucili.Prosto me je sramota da im kazem da nemam decka.Problem je u tome sto kad izadjem mene muskarci gledaju,gledam i ja njih,smeskam se i oni meni.Ali tu se zavrsava...
NIJEDAN NE PRILAZI!!!
STA DA RADIM???
STA DA RADIM???

P.S.JA NE SMRDIM!!!
NIJE TO U PITANJU... :-P

Da te pitam nešto iskreno: jel znaš ti šta je to klon? :mrgreen:
 

Back
Top