dvd rw

ja sam juce kupio asus 1608p2 4.750 din. 2 god.garancija

20050809-2.jpg


http://www.asus.com/news_show.aspx?id=1270
 
OKLAGIJA:
Ala su te odrali, ja sam isti kupio pre dva dana za 4150 din, ;)
doduse garancija je na 1 godinu, ali ako oni tvoji tebi garantuju dve,
ondak ce valjda i meni toliko besprekorno raditi.
video sam i taj,ali 2 god. je 2 god.,npr. cd-rw je poceo da me zeza posle godinu i po,tako da 500 -600 din. za godinu dana + garancije nije mnogo,znaci godinu dana vise mozes da ga akas i da te libo cqra ;)
tebi ako rikne van garancije mozes da ga bacis i kupis novi,a meni moraju da daju drugi ,jer ih bas zabole da popravljaju
 
TajRad:
video sam i taj,ali 2 god. je 2 god.,npr. cd-rw je poceo da me zeza posle godinu i po,tako da 500 -600 din. za godinu dana + garancije nije mnogo,znaci godinu dana vise mozes da ga akas i da te libo cqra ;)
tebi ako rikne van garancije mozes da ga bacis i kupis novi,a meni moraju da daju drugi ,jer ih bas zabole da popravljaju

Bas ce mi se pokvariti u periodu izmedju prve i druge god.;
Uostalom ovaj uredjaj koristim samo za rezanje, a za citanje poseban DVD ;)
 
Ja sam juce pazario NEC 3550 ND-3550A, mada sam nameravao da kupim 4550, ali ga nije bilo u crnoj boji. Medjutim, prodavac mi je rekao da je razlika izmekju 3550 i 4550 u tome sto 3550 ne podrzava DVD ram standard, a 4550 podrzava. Razlika u ceni je 20 dinara. Inace platio sam ga 4600 din. Videcemo kako ce se pokazati.
 
e,koliko Mb mozete da narezete na DVD (obican 4.7 Gb) ne DL,meni je u Neru max. 4600 Mb (overburn),
mada me je i tako nesto zezao ,nije hteo da krene da reze,ali do nekih cini mi se 4400 i nesto hoce bez frke,u cemu je fora,cemu onda 4.7 Gb,jel do Nera 6.6.0.14 ili do cega je ....?
 

Back
Top