neznost vs. "grubost"

Bob75

Obećava
Poruka
64
Negde sam nacuo ili procitao - ne secam se tacno - da devojke, u proseku, do svojih cetrdesetih ( dakle negde do 30-te godine starosti ) preferiraju neznost u seksualnom odnosu, a da u cetrdesetim vise uzivaju u tzv. grubom seksu nego sto su dok su bile mladje.
Kod muskaraca je, navodno, sasvim obrnuto. Do 30-te "grubosti", a kasnije neznost na prvom mestu. Po mom iskustvu, sto se muskog pola tice, ima istine u ovoj tvrdnji.
Kakva su vasa iskustva ?
 
Bob75:
Negde sam nacuo ili procitao - ne secam se tacno - da devojke, u proseku, do svojih cetrdesetih ( dakle negde do 30-te godine starosti ) preferiraju neznost u seksualnom odnosu, a da u cetrdesetim vise uzivaju u tzv. grubom seksu nego sto su dok su bile mladje.
Kod muskaraca je, navodno, sasvim obrnuto. Do 30-te "grubosti", a kasnije neznost na prvom mestu. Po mom iskustvu, sto se muskog pola tice, ima istine u ovoj tvrdnji.
Kakva su vasa iskustva ?


Joj.....nisam jos stigla do 40-e ali kad je predjem sigurno cu te obawijestiti...........za sada je dobro nježno i perwerzno,owisi kakaw ti je partner...........mada mislim da mi se grub sex nece swidjati ni kada predjem cetrdesetu
 
Gazdarica:
Dobro, ali poenta je da odgovoris da li te je u vreme kad si imala manje od npr. 30 godina palilo isto sto i sad, na isti nacin i istom jacinom ?
Dakle, da li su se tvoje seksualne potrebe promenile, u kom smeru i mozes li da odredis kad si to primetila ? Neka ti neznost i tzv. tvrdi ili grubi sex budu reperi.
Pozdrav :)
 
Bob75:
Negde sam nacuo ili procitao - ne secam se tacno - da devojke, u proseku, do svojih cetrdesetih ( dakle negde do 30-te godine starosti ) preferiraju neznost u seksualnom odnosu, a da u cetrdesetim vise uzivaju u tzv. grubom seksu nego sto su dok su bile mladje.
Kod muskaraca je, navodno, sasvim obrnuto. Do 30-te "grubosti", a kasnije neznost na prvom mestu. Po mom iskustvu, sto se muskog pola tice, ima istine u ovoj tvrdnji.
Kakva su vasa iskustva ?

pa jeste tako, ako ne govorimo o grubost kao karakternoj osobini(odmosno zelji za grubosti)
 
goldfish:
a zavrsavaju kad napunim 50, prema tome obavesticu te kad napunim 50. BUKVALNO tada :mrgreen:
pozzz shiwa ;)
Gold, uz sve postovanje, nije valjda da sad nemas nista pametno da kazes vec da cekamo da "izjedes" 5. deceniju ? Do tad ces, draga moja, zaboraviti kako je izgledao sex u 3. deceniji zivota !
Pa da bi ga otrgli od zaborava, to secanje dok je sveze, podeli sa nama ovde na forumu. Unapred zahvalan. :)
 
Bob75:
Gold, uz sve postovanje, nije valjda da sad nemas nista pametno da kazes vec da cekamo da "izjedes" 5. deceniju ? Do tad ces, draga moja, zaboraviti kako je izgledao sex u 3. deceniji zivota !
Pa da bi ga otrgli od zaborava, to secanje dok je sveze, podeli sa nama ovde na forumu. Unapred zahvalan. :)
ja sam ti odmah rekla da za mene ne vazi to pravilo, pogledaj gore ;)
dakle, do sada sam praktikovala grub sex zato sto sam tako zelela i volela :oops: , ali sad zelim neznosti ;)
jos nemam 30 ako ti to nesto znaci za tvoje istrazivanje :lol:
 
Grubost (rec je sama po sebi gruba) :-D posle 30,40,50? Koja zabluda?! :shock: Upravo vazi obrnuto! U zrelim godinama, kada se vecina nas vec "istutnjala"( i ovo je ruzna rec) :-D, zelimo neznost, dugu predigru i bliskost.Pa, zar to ne prija svim generacijama i godistima?! Malo zesci sex-u redu, ali grube igre- NE. Jedino, ako ste u fazonu sado -mazo, pa zelite da patite i zadajete bol! Ali, to vec zadire u patologiju (barem za mene).:roll: :-D
 
Malo sam se bezveze izrazio.
Kad napisah grubosti mislio sam na tvrd sex bez naglaska na milovanja, tepanja, mazenja, grljenja, uz zestoke "francuske" poljubce, uz naglaseno stipkanje, cupkanje i udaranje ( do granica izdrzljivosti ). Znaci po principu udjes - izadjes i gotovo. :)
Pod neznostima tj. neznim seksom podrazumevam sve sto sam iskljucio pod pojmom grub sex ukljucujuci relativno dug odnos sa predigrom koja je duza od samog koitusa i fazom opustanja u kojoj partneri i dalje razmenjuju neznosti putem dodira, govorom ili pogledima.
 
...лоше постављено питање...

Нежност увек, грубост никада...

...али то не значи да нежност и жустина не иду заједно, а жестина није грубост.

Ето...мени (поготово њој) баш прија да је некад онако баш подчиним, будем жесток...и добро сад...логично је да се деси нека ненамерна грубост (десило се једном да испаднем...а потом тако згњечим јаја о њу...да сам урликао као магарац...или да јој рецимо поплави подлактица од стиска...)

И битно је да је све то само лепа игра...
 
Bob75:
Malo sam se bezveze izrazio.
Kad napisah grubosti mislio sam na tvrd sex bez naglaska na milovanja, tepanja, mazenja, grljenja, uz zestoke "francuske" poljubce, uz naglaseno stipkanje, cupkanje i udaranje ( do granica izdrzljivosti ). Znaci po principu udjes - izadjes i gotovo. :)
Pod neznostima tj. neznim seksom podrazumevam sve sto sam iskljucio pod pojmom grub sex ukljucujuci relativno dug odnos sa predigrom koja je duza od samog koitusa i fazom opustanja u kojoj partneri i dalje razmenjuju neznosti putem dodira, govorom ili pogledima.
A, nije ti palo na pamet da se to dvoje moze i kombinovati, ne samo u seksualnom zivotu dvoje ljudi, nego i u tok jednog, te istog odnosa?
 
Uh, 'ajdemo od pocetka ...
Molim vas, odgovorite mi iz vaseg iskustva bez nepotrebnog uopstavanja i pametovanja na sledece pitanje navodjenjem slova pored odgovora sa kojim se najvise slazete i navodjenjem pola kojem pripadate (m ili z ).
Da li vam se vremenom menjaju seksualne zelje ?
a) da, vec duze vreme vise preferiram grublji sex nego ranije
b) da, vec duze vreme vise preferiram neznosti u seksu nego ranije
c) da, postoje periodi u mom seksualnom zivotu kad mi je iskljucivo stalo do sirovog seksa i oni kad mi je neznost u odnosu jedino bitna te moje zelje dvosmerno osciliraju izmedju ove dve krajnje tacke ukljucujuci i te dve tacke.
d) ne, moje seksualne zelje su nepromenljive jer u seksu oduvek konstantno uzivam u istim radnjama

primer odgovora: bm
 

Back
Top